Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

A.   master of sarcasm :]
16 lutego 2012 15:47
😵 no to ja krakowska nie jestem, krakowskich mam tylko rodzicow chrzestnych  😁
Cariotka   płomienna pasja
16 lutego 2012 15:51
A. uwierz mi że ja z Krakowa jestem ale do krakowskich proroków niestety nie należę 😕 nie pacze tak jak oni 😕
Wpadaj do Krakowa jak wrócisz do Polszy 🤣
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
16 lutego 2012 15:55
Cariotka, Ty się nie liczysz, bo jesteś na C  😎
Uff, ja też nie z Krakowa i nie słonica (chociaż mogłabym być już w entej ciąży  🤣 ), więc pomimo tego, że jestem ciężarną na A. , to też nie o mnie mówiła Tania  😅
A.   master of sarcasm :]
16 lutego 2012 16:13
za to ktos mnie moze wziac za proroka przez tego mojego bloga  🤔 a potem dolozyc rodzicow chrzestnych, ciaze sprzed 14 lat i gotowe...  😵


Cariotka postarajem sie  😉
Cariotka   płomienna pasja
16 lutego 2012 16:22
chciałybyście być prorokami i chciałby Wasze dusze do raju...no ale niestety dziewuszki  😁 trzeba umieć paczeć, mieć nick na właściwą literę, pochodzić z Krakowa i być w ciąży za czasów eksAlfy czyli Falfy...
A czy sądzicie, że Falfa z przekonania opowiadała te farmazony, czy opracowała taką metodę promocji swojej stajni, na zasadzie słynnego powiedzenia Kurskiego?

Tajemnicza A nadal nie odnaleziona  🙁   
Jakaś osoba apeluje o pomoc dla kucyków. Mogę powiadomić PIW , KTOZ, no mogę.
Jednak postawiłam na priv jeden warunek.Osoba poda mi swoje personalia.
No i zapadła martwa cisza.
Zatem i ja nie wykonuję żadnego ruchu.
Cariotka   płomienna pasja
19 lutego 2012 19:46
ostatnio wszyscy apelują o pomoc:P no i o potrzebę koni za darmo:P a revoltowicze niech płacą 😁
Taniu, dla każdego myślącego jest oczywiste, że przy pewnych ruchach - angażowaniu jakiś służb - nie można być anonimem. Nie mówię o ogłaszaniu wszem i wobec swoich personaliów, ale o podanie ich wtedy, gdy ma dojść do konktaktu z tymi służbami, czyli zgłoszeniu danego przypadku.  A skoro ta osoba nie chce ich podać, wygląda na to, że po prostu szukała frajera, którego rękami chciała załatwić swój interes.
Ale mogła założyć, że Tania jest koleżanką " głodzącego kuce" i będzie szukać zemsty. Ja bym na Tani miejscu jednak zgłosiła i niech PIW sobie sprawdza, czy było tam czego szukać, czy nie.
To by było  chore - pojawia się na forum, opisuje sytuację i podejrzewa, że od razu trafiła na koleżankę planującą zemstę.

Chyba przy takim zgłoszeniu trzeba podać personalia osoby zgłaszającej? To nie Tania jest zgłaszająca, tylko pośrednicząca. Dobrze myślę? Nie wiem, nigdy nie zgłaszałam, ale zdecydowanie z powodu braku odpowiedzi na pytanie Tani całą sytuację można rozumieć dwuznacznie. Jeśli tamtej osobie naprawdę by zależało na losie tych kucy, by odezwała się do Tani.
O to chodziło. Taki test. No i miałam priv, że sprawa śmierdzi.
Gillian   four letter word
19 lutego 2012 21:08
a ja czułam od początku że coś nie halo :/
(...). Ja bym na Tani miejscu jednak zgłosiła i niech PIW sobie sprawdza, czy było tam czego szukać, czy nie.

Jak chcesz to zgłoś sama. Ja jestem na to zbyt dorosła.
Ożesz. I jak tu ludziom wierzyć. :/

ostatnio wszyscy apelują o pomoc:P no i o potrzebę koni za darmo:P a revoltowicze niech płacą 😁

Konie za darmo jak konie za darmo... ale potrzeby sprzętu za darmo! "mój tata jest zły, dajcie sprzęt dla konia", "wymarzyłam sobie cudowne i wspaniałe kochane gospodarstewko, przyjęłam konia z fundacji, jest to nasze spełnienie marzeń.... dajcie sprzęt" albo "jestem biedna, dajcie sprzęt". No qrwa!!! 😤
Apeluję o pomoc.
Jestem młodym talentem sportowo-szkoleniowo-hodowlanym. Wyszkoliłam już 600 osób na znanym i powszechnie szanowanym forum galopuje.pl
Jeździłam długo na klaczy, która robiła dzięki mnie przeplatankę i kłusy w miejscu. Jeździłyśmy na zawody. A teraz pan ze stadniny powiedział, że ją sprzeda na rzeź ;( A ona jest taka piękna, mądra, utalentowana i paczy oczkami! Ten koń chodzi ślicznie, ja sama z nią pracowałam!!! POMÓŻCIE MI, nie potrzeba dużo, tylko 5 000 (bo ma w sobie źrebaczka) - a potem to już niewiele - potrzebuję tylko siodła, ogłowia, derki, szczotek, kilku czapraków (Anky jedynie, bo to wspaniała klacz!). Nic więcej dla jej radości i szczęścia.A potem, to już tylko pomoc w utrzymaniu - obiecuję, że nie wiecej niż 5/6 utrzymania plus weternarz i kowal. Całą resztę biorę na siebie!
Proszę, pomóżcie, ona jest taka biedna!!

Dostałam głupawki, hihi 😁 😁 😁

Sankaritarina, dla mnie hitem była dziewczyna, która na rv pisała, że chce z mamą i siostrą założyć fundację dla biednych konisi, ale jeszcze nie mają grosza na ziemię, na wszystko, co potrzebne dla koni i konie i niech się ludzie poskładają 😀

Ja też marzę o fundacji, ale nie mam na razie kasy - proszę, zrzućcie się 😀
konikikoniczynka czytając to, przeraziłam się. Już chciałam się pytać, gdzie to znalazłaś, a widzę, że Twojego autorstwa.  😁 Miałabyś kogoś na sumieniu, bo o mało (z szoku) nie zeszłam na zawał.  😁
konikikoniczynka  😂 oj udal ci sie post!  😂
konikikoniczynka, Czeeeekaj.... bo teraz kombinuję o kogo chodzi.... Ta, która tu sobie zagląda dosyć często?  👀 Ale ona chyba nie z siostrą chciała zakładać..
Kurde, skąd się biorą tacy ludzie?  😜

Wyszkoliłam już 600 osób na znanym i powszechnie szanowanym forum galopuje.pl
Padłam! 😂
Ostatnie tematy w myśl zasady "weźmy i zróbcie" są super.
😵
Sankaritarina, było jakieś ogłoszenie, dziewczynka prosiła o pomoc - plany fundacji rewelacyjne i cele szczytne, tylko złotówki brak na zaczęcie 🙂
[quote author=marysia550 link=topic=80308.msg1309879#msg1309879 date=1329684380]
(...). Ja bym na Tani miejscu jednak zgłosiła i niech PIW sobie sprawdza, czy było tam czego szukać, czy nie.

Jak chcesz to zgłoś sama. Ja jestem na to zbyt dorosła.
[/quote]
Zgłoszenie powinno mieć jakieś podstawy, coś, co pozwala dać wiarę w prawdziwość opisywanej sytuacji.  W przeciwnym razie robi się z tego zwykły donos. Na tej zasadzie PIW i inne instytucje powinny sprawdzać regularnie każdego, bo skąd wiadomo, czy jest czego szukać, czy nie. Anonimka z tamtego wątku chyba miała jakieś ukryte intencje.


Sankaritarina, było jakieś ogłoszenie, dziewczynka prosiła o pomoc - plany fundacji rewelacyjne i cele szczytne, tylko złotówki brak na zaczęcie 🙂

Ogłoszenie o cudownym zamiarze pomocy koniom, tak cudownym, że zasługującym na zafundowanie ziemi jego autorce, mamusi i siostrusi jest cytowane na 12 stronie  w tym wątku. 
Znowu się wesoło robi na watku "naturalsowym" 😀 Już poszła w ruch naturystyka i wiedza jaką może z niej czerpać instruktor😀
Jednym słowem : Opędzanie Naturysty Bez Paczania na lince 5 metrowej 😀

P.S. No własnie, Trusia, nie mozna opędzać naturysty czy naturystki i bezwstydnie paczeć! Bo to ich peszy!🙂
Paczenie na naturystów musi ich przecież peszyć. Bo żeby nie peszyło, trzeba być ekshibicjonistą.  Który zresztą pojawił się tu w jednym wątku.
naturyści się nie peszą ...
kiedyś spacerując sobie plażą dospacerowalam w pobliże tej "nagiej", było dość chłodno, późne popołudnie... wiecej osób tak spacerowało...w bluzach i spodniach. zaczął padać deszcz - no to hyc wszyscy pod najbliższy pomost -  z wody wyłonił się także zabłakany naturysta, dobiegł do pomostu (a maial kawałek) i też się schronił. nie wiem po co, bo i tak był mokry, a ciuchów nie miał nawet ze sobą luzem ...
raczej ci tekstylni sie speszyli, a może zdziwili bardziej ...
Miałaś farta, że nie był to Rutkowski. Widziałam jego zdjęcia z nagą klatą. Obrzydliwość. Aż boję się pomyśleć, co by bylo, gdyby pokazał ciąg dalszy. Brrrrrr!

A swoją drogą to naturyści tak mogą na golaska hasać gdzie im się podoba? Nie ma jakiegoś przepisu dotyczącego obrazy moralności?
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
24 lutego 2012 22:59
Dziewczyny, nie "paczenie" a "patrzenie" 😵....chyba, że Wy tak specjalnie...
Himenez, po prostu zle na to paczysz.
Miałaś farta, że nie był to Rutkowski. Widziałam jego zdjęcia z nagą klatą. Obrzydliwość. Aż boję się pomyśleć, co by bylo, gdyby pokazał ciąg dalszy. Brrrrrr!

A swoją drogą to naturyści tak mogą na golaska hasać gdzie im się podoba? Nie ma jakiegoś przepisu dotyczącego obrazy moralności?


nie no fajny chłopak był..... nikt się nie obraził...  😁
no chyba, że panowie poczuli się ...przygnębieni? no ale to już ich "mały problem" ...... 😁

troche wcześniej natknęłam sie na wychodzącego właśnie z wody takiego starszego, zapuszczonego, otyłego pana, także zimno (woda też) i popołudniu - wiec tym bardziej się nie spodziewałam .... tu to fakt trochę traumatycznie wspominam  🙄

uroki zachodniej strony plaż w Międzyzdrojach 😉
Cariotka   płomienna pasja
25 lutego 2012 09:52
wy do jesteście zapaczone na Tego Rutkowskiego coś widzę 🤣
w Grecji naturystów było mnóstwo, nawet sznurków nie mieli 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się