Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

sznurków ?  🤔 jakich sznurków?
Cariotka   płomienna pasja
25 lutego 2012 16:47
naturalsi, naturyści iii sznurkowcy🙂 żartowałam z Tymi sznurkami:P
Himenez   Koń ma pięć serc z czego cztery w kopytach...
27 lutego 2012 12:30
Justin, dobrze,ze zartowałaś bo sie przeraziłam,ze mieli...no...wiesz  czego 😁
o ja.... no tylko koniara może miec takie skojarzenia nauturyści-> naturalsi = sznurkowcy obie grupy  😂
ale sie zgadza...mi sie skojarzyło sznurki=stringi .... tyle że zdziwiło bo oni naturyści to i bez sznurków hehe , albo włąsnie tak jak cariotka skojarzyła hahaha :P
A.   master of sarcasm :]
28 lutego 2012 10:23
a, to teraz rozumiem, nasza forumowa linka czyli sznurka jest naturystka  😎

no i wyszlo szydlo z worka  😁
No, to chyba ewenement działalności moderatorskiej: zamykanie wątku, bo jedna osoba pisze w nim nie na temat i powiela tematykę z innego wątku. No i kto by przypuszczał, że w martynce.n siedzi taka moc wielka  😲 
hym...jakby komoś zależało żeby nie wyciągać głupot które klasycy robią ..no tak - z naturlasow śmiać i opluwać się można, każdą durnote u nich (element treningu)jako standard opisywać, ale u klasyków jak coś " nie do końca" to już klasyki nei dotyczny bo to patologia nei klasyka, wiec glupie/patologiczne elementy treningu klasycznego , klasycznym treningiem nie sa bo są patologiczne. a klasyka ma tylko dobre elelementy. w przeciwieństwie do naturala który jest patologiczny w każdej plaszczyźnie, zawsze i wszędzie. wiec watek natural - to opisywanie patologii, ale w "klasyka" potologi nei mozna . bo ich nei ma przecież, sie nei liczą 😎

dlatego taki wątek należy zamknąć. zeby nikt się nei dowiedziała, że haniebne praktyki klasyczne są haniebne.  (bo ktoś w naruralu baruje, spina na całość pobytu poza boksem wypinaczami, pcha sie na zawody w skokach itd... - no nie...no to chyba w klasyce występują?

tylko na natural mozna narzekać  i w nim o klasyce pisac można. ale w klasycznym o naturalu już nie.
jakby i w tym i tym nurcie nie chodziło (u podstaw) o to samo - o wożenie tylka ale i porozumienie...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 marca 2012 12:43
Ale już mamy temat o patologii jeździeckiej, o tu http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,78379.0.html

ale ten mial być o kontrowersjach - jak ten naturalowy.
a nei zawsze kontrowersyjne metody sa patologiczne odrazu... wszsytko co w klasyce uwazane za kontrowersyjne to odrazu ma byc patologia?
uwazam ze powinno zostac - jest ogolnie jak u naturalsow.
patologie to bardziej interdyscyplinarne określenie - nie tylko na metody i nie tylko na klasyke

edit - powinien byc, ale nie twierdze że z dotychczasowych wpisow zrobila się jakaś fajna dyskusja, no nie, krzyki i napasci jakies tyllko...ale moze sie rozwinie. za offowanie i brak umiejętności dyskusji dobre z zalozenia wnioski nei powinny byc zamykane...

dodam jeszcze, żeby nie bylo ze naturalsem nei jestem (przynajmniej wierzącym) i te durnoty ktore są wpajane jak religia za grubą kase też uważam za  🤔wirek: . ale klasyka ma takie same wierzenia durne, wiec ...😉 magiczny stick- padzik anky - tak samo drogie tylko ze względu ma metke ;]
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 marca 2012 16:23
Widzisz, to ja jestem, a raczej byłam wyznawcą nie Anky, a naszej rodzimej firmy czyli Jarpolu. Sama już nie kupuję, bo konia brak ale podsyłam klientów. 😀

Owszem, kontrowersje jedno, a patologia to drugie. Jak dla mnie kontrowersyjna metoda to użycie czarnej do byle pierdoły czy stosowanie rollkuru. Ale Franka zaczęła temat o kontrowersjach litanią, gdzie 3/4 wykazała patologię. I jeżeli dyskusja nie wejdzie na normalny tor, to faktycznie można gadać w wątku o patologiach. Ja jednak uważam, że wątek musi być otwarty. Czas pokaże czy słusznie, bo decyzja o zamknięciu była stanowczo za wcześnie.
jak firma dobra i cena dobra to trzeba korzystać (ja np tak lubie hippike 😉 ) - chodzilo mi o to że kupują te patyki i sznurki tylko dlatego ze z daną metka gościa który religie stworzył, a nie ze dobre - jak z anky...  tak samo wyznają wszelkie te prawdy objawione ...

wiesz, to b. trudny temat, ciezko sie rozmawia, szczególnie ze podajesz coś o czym wiesz i odrazu krzyk ze to nie istnieje bo nie robi tak kazdy tylko ktoś tam i kaze przedstawić dowody, a sam tak samo generalizuje. jak coś jest to jest, nie mozna zmykać oczy bo rzadkie...

też jestem ciekawa jak się wątek rozwinie, jeśli nei bedzie jadu i krzykactwa -moze być calkiem interesujący i przydatny, merytoryczny. moze dobre miejsce zeby nauczyc sie rozmawiać. bo naprawde przez net trudno, gdzie trzeba bardzo ważyć słowa, żeby nie zostaly zroumiane opacznie (szczegolnie jak odbiorca jest nastawiony inaczej), bo niema 70% przekazu - mimiki, tonu ... tylko ubogi ikonki ktore też można różnie interpretować
horse_art, nie wiem, czy w tym wątku - może w "tamtym", ale chętnie poczytam: jakie, konkretnie, "wierzenia durne" ma klasyka.
[quote author=horse_art link=topic=80308.msg1332720#msg1332720 date=1331315980]
jak firma dobra i cena dobra to trzeba korzystać (ja np tak lubie hippike 😉 ) - chodzilo mi o to że kupują te patyki i sznurki tylko dlatego ze z daną metka gościa który religie stworzył, a nie ze dobre - jak z anky...  tak samo wyznają wszelkie te prawdy objawione
[/quote]

A to jakaś ciekawostka. Jak rozumiem, spostrzeżenie "o patykach z metka gościa który religie stworzył" pochodzi z twoich obserwacji? Ja znam dużo osób z patykami i wyobraź sobie, że w większości kupują je od gościa krajowego, a o religii przez niego stworzonej w ogóle nie słyszałam. Muszę go o to zapytać.

Ja z kolei jestem wyznawcą padów ivett, Uważam, że pady Anky do pięt nie dorastają padom ivett. I jestem na siebie wściekła, że kiedyś kupiłam te Anky, które obecnie tylko zawalają mi miejsce. 

W ogóle mam taką manię, że jak mam do wyboru pomiędzy artykułem polskim a obcym o zbliżonej jakości i cenie, wybieram polski. 


Czas pokaże czy słusznie, bo decyzja o zamknięciu była stanowczo za wcześnie.
dragonnia, nie za wcześnie - decyzja ta nie miała żadnego uzasadnienia. Martynka.n zarzuciła temat uwagami z wiadomego wątku, a mod zamknął wątek,  bo po jej wypowiedziach ocenił, że to dubel. Przeciez to absurd. Wystarczy, że jakiś wątek komuś się nie spodoba, zaczyna off topować i wątek jest zamykany. Gdzie tu sens? 
Ni z gruszki ni z pietruszki o Indianach. Do ganasz.
Pisząc, że zjedli konie nie miałam na myśli głodu ognia i wojny.
Tylko to, że koniowate żyły na wszystkich kontynentach a praszczurzy Indian je pozjadali traktując jako zwierzęta łowne.
Odkryto kości koniowatych w jaskiniach i rysunki z polowań. I konie znikły.
Dopiero dłuuugo, dłuugo później odkrywcy obu Ameryk przywieźli swoje konie i Indianie odgapili jak koni używać.
Może każdy, poza mną, o tym wiedział, dla mnie to nowość.
he, he, arabów Indianie nie zjedli. Więc skąd ten protest ganasz?
No,żesz do kroćset fur beczek!!! Jedna taka bura znów się mi przykleiła jak zużyta guma do podeszwy.
Ble...
A ja mam wrażenie, że historia się powtarza.  Tyle że teraz mamy anonima. Ja nie jestem taka bystra, jak isabelle i nie mam żadnych pomysłów, kto może wystąpić z takim pomysłem. Może to i dobrze, bo przypisanie tego pomysłu komukolwiek by było obrazą dla tych osób. A niewiele jest osób, które celowo i z satysfakcją bym chciała obrazić. 
Hm.... no powtarza się. I po namyśle rozumiem o czy napisałyście . Jak anonimowość działa odwrotnie do zamiaru.
Myślę, że RS się ujawni . I obstawiam, że to niczego nie zmieni.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 20:50
IMO ta anonimowość to po prostu krojenie głupa z poważnego jakby nie było tematu...
IMO ta anonimowość to po prostu krojenie głupa z poważnego jakby nie było tematu...

No i pretekst do spiskowych teorii. Wkurza mnie, że łączona jestem z tą sprawą. Jednak wiem,że im mocniej będę zaprzeczać tym mocniej to podnieci frustratów. Zatem olewam sikiem parabolicznym.
No,żesz do kroćset fur beczek!!! Jedna taka bura znów się mi przykleiła jak zużyta guma do podeszwy.
Ble...


Ta żółć to Cię kiedyś zaleje. Z zewnątrz wyglądasz na taką ciepłą i sympatyczną, a w środku jesteś tak zgorzkniała i wredna, że aż mi Ciebie żal.
Dla Twojej informacji przypisałam Cię w domyśle do tej "rady" bo uważałam, ze tylko gdybyś Ty z Fazą to robiła, mogłoby to mieć ręce i nogi.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 21:08
To nie ja wysunęłam taką teorię. Absolutnie nie pomyślałabym o Tobie jeśli chodzi o całą tą akcję bo do tej pory uważam Cię za osobę mocno stąpającą po ziemi. Jedyne co mi przychodzi do głowy to osoby, które najbardziej się piekliły w poprzedniej akcji a nic nie zrobiły, lub jak już wspomniałam owe nastolatki. Ale to tylko moje zdanie. Obym się myliła. Zastanawia mnie fakt pierwszej wypowiedzi o moderatorach. Nie jest tam napisane, że wie JEDEN moderator o całej akcji  🤣 A skoro ma wiedzieć część moderatorów to ile tych modów tu posiadamy?  👀
Tania wyluzj, bo dostaniesz jakiesj paskudnej choroby cywilizacyjnej i kto bedzie nowe watki zakladal? nie szukaj wszedzie spiskow itp. bo sobie tylko wrogow narobisz niepotrzebnie.
po dzisiejszych rozmowach na Torwarze stawiam na prowokacje gazetowca, a ze z kazdej redakcji sa tu pisacze to pewnie niedlugo  wyjdzie kto szuka topicow na arty😉
Poza tym ja tak jak babeczki w takiej organizacji Ciebie akurat bym widziala🙂
Zatem olewam sikiem parabolicznym.


padłam 😀  👍
[quote author=Tania link=topic=80308.msg1348160#msg1348160 date=1332536360]
Zatem olewam sikiem parabolicznym.


padłam 😀  👍
[/quote]

Sik paraboliczny to chyba zdrowy objaw? Ale nie jestem pewna, czy nie dotyczy to męskich sików. Babskie paraboliczne? 
babskie czyli jak? olewam prostopadłym sikiem?:P
prostym Nina, prostym 😉
A może to sikanie z hustawki, a wtedy parabola jest mozliwa 🤣
o pozycji podczas oddawania w/w sika (siku?! ;P) powinna się chyba wypowiedzieć autorka, bo tu wyobraźnia może nas ponieść...
na plecach - sik na fontannę (?!)
w ruchu - sik ósemkowy
podczas obrotu - sik spiralny

jak widzicie... możliwości dużo!

Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2012 21:33
Nie no, błagam... Nie dość że dziekanat dzisiaj miał humor majtkowo-burdelowy, to jeszcze wy? 😵 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się