Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

niesobia, brawo, dobre wieści, trzymam kciuki.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
09 kwietnia 2019 11:14
I powiem tak. Osoby na Fejsie które jej współczują to osoby zwykle niczego nieświadome, które ja kojarzą z aktywności politycznej. Bawię się w hejtera od wczoraj i rozsyłam im info. Dziękują za uświadomienie.
Tyle mogę. Nie pozwalać jej współczuć.


Ja też od wczoraj rozsyłam.
Sa osoby które przyznają ze wstydem, ze przesyłały jej pieniądze.
Jedna kobieta nawet niedawno 200zł...

Na internet i drożdżówki miała.

https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2019/04/napad-rabunkowy-8-kwietnia-2019.html?m=1
Jest już film z "duszenia konia"  🤣
Dobre  😂 😂 😂
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
09 kwietnia 2019 11:26
Wrzuciła filmik jak jej Panowie konie ściągali z ugoru. Idealnie widać przez te urywki jak bardzo "zapadnięte" są te plecy, żebra na wierzchu, kręgosłup i stawy widoczne - no, tych filmików to Fundacja przecież nie sfabrykowała 😉

I tak sobie Kreaturka żyła pewnie, z tych "darowizn". Masa ludzi w Internecie jest naiwna, zwłaszcza ze starszych pokoleń jak nie mają z netem do czynienia za dużo 🙁 Ale tym wymyślaniem coraz to nowych kłamstwa, o napaści i rabunku (jakby jeszcze było co kraść.. człowiek raczej wchodził i próbował za dużo rzeczy nie ruszyć, żeby ew. czegoś nie złapać).. już dawno sięgnęła mułu, teraz kopie sobie jeszcze mocniej. I niech kopie, na zdrowie 😉
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
09 kwietnia 2019 11:28
Swoją drogą pastwiska to faktycznie ma bogate i pełne ziół  😜 wydeptane, jałowe stepy... A drze pysk jak nienormalna. Brrr, nienawidze takich ludzi. Widać nawet na tym filmiku w jakim cudownym stanie jest ta kobyłka, czampion z srancza  😵
Dobrze, że te konie są już bezpieczne
Przy okazji sama udokumentowala, w jakim super stanie jest ten kon 🤣 Kolo 2:24 jest zblizenie na wystajace zebra i kregoslup.

A legendarny syf w jej domu jest rownie znany co ona sama 😁 nie ukrywam, ze z czystej ciekawosci i innych niskich pobudek bym kiedys chciala zobaczyc 👀
Ona się sama tym filmem pogrążyła. Widać stan tych koni na nim przecież. Takie zadbane.. Te plecy, zady.. Czempiony jak nic 🙄
Jak dobrze, że zwierzaki są już bezpieczne i skończyło się cierpienie.
Jak będzie zbiórka to również się dorzucam.

Dziękuję bohaterom akcji  🙂 :kwiatek:
Redlarska na filmiku: duszooo, kradnooo złodzieje  🤣 😂 Ale zasapka, parę kroków larwa tłusta zrobiła i sapie jak parowóz. Miałaś ładny spacerek wczoraj? Dobrze się w tych gumniokach szło 11 km?
Twoje podła kreaturo to są od dzisiaj tylko obsrane ugory 😁
Zrobiłam zrzut filmu, w razie gdyby zniknął. Proponuję, żeby ktoś jeszcze też to zrobił.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
09 kwietnia 2019 11:49
Jak im te metrowe włosy spadną, to dopiero ukaże się obraz nędzy i rozpaczy... 🙁
Kości i skóra...
emptyline   Big Milk Straciatella
09 kwietnia 2019 11:50
Matko i córko toż to sapie jak Darth Vader. Uśmiałam się z tego filmiku i tej idiotki jak norka. Obrzydliwa, tępa, śmierdząca sadystka.

Indianko, przestań się już zachowywać jak skończony debil, serio już wystarczy. To koniec twojego obozu koncentracyjnego, teraz czas żebyś poszła wreszcie do pierdla.

Idę otwierać szampana z okazji uratowania tych biednych zwierząt!
pobrałam ten film w razie gdyby go usunęła. Sama sobie nim strzeliła w stopę, bo widać na nim doskonale wystający kręgosłup i żebra tego konia...
Mhm. A pod tym zdjęciem takie fantasy:

Indiana na moim gospodarstwie.
Klacz zdrowa, prawidłowo odżywiona.


Nie wiem czy ona jest tak wyrachowana i cyniczna, czy poważnie uważa taki stan za normę bo wszystkie jej konie takie były...
Na filmiku też wyraźnie widać wystający kręgosłup i żebra. A te jej jazgoty są śmieszne i żenujące.

Edit:

I jeszcze;

Teraz klacz dostanie depresji i wpadnie w kacheksję i umrze z rozpaczy.

🤔wirek:
Ten mały ma jakąś paskudną bliznę.
Czyżby jednak kanatr ???
Na zdjęciach z interwencji widać też, coś coś się dzieje z kością nosową.
Nie do końca widać było o co chodzi. Teraz wychwyciłam tę bliznę
Moon   #kulistyzajebisty
09 kwietnia 2019 12:14
kutykula, zacznijmy od tego, że ten tępak NIE MA POJĘCIA JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ ZDROWY KOŃ!
Nie wie co to werkowanie, jak się odrobacza, ba - ona nawet nie czai idei posiadania końskich paszportów! Nie wiem jak tępą dzidą trzeba być, by sądzić, że kredowy papier z jej autografem to będzie super paszportem konia?! O takich tematach jak żywienie, stany nagłe - kolki, wyźrebienie (?!) już nawet nie wspominam.

Używa internetów i tabletów do pier*olenia o swym złym losie i że wszyscy chcą ją ograbić, ale sprawdzenie chociażby w wikipedii informacji, zapewne boli...

szemrana, no kantar, przeciez jak im raz zalozyla to za bardzo sie ich bala, zeby potem zdjac. Na zdjeciach z interwencji ten zrebak tez ma takie slady na pysku, tyle ze po zdjeciach trudno ocenic, czy to tylko otarcia i odgniecenia w siersci czy blizny. Pewnie jeszcze bedzie wiecej informacji na temat koni, tak jak i z owcami bylo 🙂

Mnie bardziej zastanawia oko młodziaka. Czy tam jest uszkodzenie rogówki i bielmo czy takie złudzenie?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2019 12:34
a tutaj także  ciekawy filmik  🤔wirek:
Słuchajcie, a jak to było z tymi solarami i akumulatorami? Ktoś pisał co ona robi nie tak i ile kasy niepotrzebnie w ten sposób wyrzuca.
Przypomnijta proszę.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
09 kwietnia 2019 12:50
a tutaj także  ciekawy filmik  🤔wirek:


To spojrzenie Elwiry  🤣
Podziwiam szczerze, ja bym nie wytrzymała i to mnie by chyba powieźli karocą... 😀iabeł:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2019 12:55
też zwróciłam na to uwagę 😉 Trzeba przyznać ze kobieta ma w sobie ,,spokój", ja również bym nie wytrzymała.
Poszłaby do sądu ...być może cała sytuacja potoczyłaby się inaczej (niestety dla zwierząt).
Nie stawia się na sprawy i myśli, że możesz sobie z prawem pogrywać.
Sama swoją postawą spowodowała działania policji, fundacji i wszystkich zaangażowanych w to służb.
też zwróciłam na to uwagę 😉 Trzeba przyznać ze kobieta ma w sobie ,,spokój", ja również bym nie wytrzymała.


Oni wszyscy są opanowani. Mnie by chyba poniosło, gdyby z takim jazgotem do mnie wyskoczyła.

Kreatywna w swoim żywiole, robi to co lubi najbardziej. Tworzy w sieci i obrzuca ludzi obelgami.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2019 13:23
Rozśmiesza mnie to że pisze iż 2000 zł jej ukradli, które miała na pasze... i o klaczy wartej 80 tyś 😵 No ale to śmiech przez łzy biorą pod uwagę w jakim stanie są konie i reszta zwierzyny.
Człowiek nawet nie ma pomysłów, brakuje słów ,na to z czym zmieszać tą kobietę.  Każdy  najcięższy epitet kierowany w jej stronę, jest zbyt delikatny.
Patrzę na tego jej gniadego źrebaka  i za chwile spoglądam na mojego roczniaka.  No serce się kraje 🙁 Dobrze ze konie już są bezpieczne.
Tylko mnie dziwi, że przecież z tego co czytałam to siano było na miejscu... zadeptane, przegnite. Czyli to nie jest tylko brak kasy, ale jakieś skrajne lenistwo, niedbałość, brak jakichkolwiek chęci...
"Przyszła pani kraść!" Mnie rozłożyło na łopatki xD
Pisałam już na Rrds, ale powtórzę to również tutaj bo więcej ludzi, którzy zaangażowali się decydująco w tą sprawę się udziela. Jesteście wielcy <3 tyle lat cierpień tych zwierząt, tyle lat zaniedbań, lenistwa, ignorancji i wszystkiego najgorszego miejmy nadzieję że w końcu znalazło swój finał 😀 rozsyłam relację z interwencji gdzie się da i mam nadzieję że tą inteligentną inaczej kobietę w końcu spotka zasłużona kara.
Inteligencja sama w sobie wcale nie musi być zaletą człowieka.
Seryjni mordercy też są mega inteligentni.
Sprytnym oszustom, manipulatorom też tej cechy nie odmówię
Kwestia wykorzystania pontencjału a można go wykorzystać w różnych celach (zarówno dobrych jak i złych).
Dla mnie, od wielu już  lat określenie inteligentny miewa zabarwienie pejoratywne.
Inteligencja sama w sobie wcale nie musi być zaletą człowieka.
To już temat na osobną dyskusję 😉
Tutaj Redlarskiej inteligencji w jakimś tam stopniu z pewnością odmówić nie można - pisałam gdzieś tam wcześniej, że na początku jak przeczytałam jej elaboraty to i mnie przekonała, może dlatego że nie popieram pewnych działań niektórych dużych fundacji, nie będę wspominać jakich i nie wydawało mi się to aż tak dziwne, ale w tej samej shitstorm ktoś dał linka do bloga dziewczyn z Krakowa, które przyjechały do niej pod namiot i im dalej czytałam tym bardziej dochodziło do mnie co tak naprawdę się tam dzieje. I zauważyłam że nie jestem jedyną osobą, którą te jej historyjki ruszyły i dali im wiarę 🙄
Słuchajcie, a jak to było z tymi solarami i akumulatorami? Ktoś pisał co ona robi nie tak i ile kasy niepotrzebnie w ten sposób wyrzuca.
Przypomnijta proszę.


Julie to było chyba coś w stylu, że ona kupuje nowy akumulator po czym wyładowuje go do cna i wyrzuca, bo nie jest w stanie go naładować.
Czyli de facto ma jednorazowe akumulatory za przecież nie małe sumy (niektórych zresztą nie można rozładowywać do zera, bo się psują).
Przynajmniej tak to zrozumiałam.

I oczywiście wielki szacunek za to, że tyle osób, dla dobra zwierząt :kwiatek:, chciało się babrać w tym bagnie i jeszcze długo będzie błotem obrzucanych przez tą Panią.
Ja też z tych, tylko śledzących akcję, ale przy zrzutce pomogę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się