Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

10000 w niecałe 18 godzin!

:emota2006092: :emota200609316: :pijacy: :winko: :grupa:
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2019 18:05
I lecimy dalej!
Moon   #kulistyzajebisty
10 kwietnia 2019 18:08
#wstydliwewyznania kocham Was Bździągwy!  😜 😍
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
10 kwietnia 2019 18:10
#wstydliwewyznania kocham Was Bździągwy!  😜 😍


🤣 🤣 🤣
Aż serce rośnie jak się patrzy na tę zbiórkę 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2019 18:12
Ze względu na multum chętnych żeby utrzeć noska szanownej brudaski i wpłacić więcej - zbiórka zostanie powiększona żeby odblokować możliwość następnych wpłat.  😍 😍
Ela dziękuje. Zatkało ją.  😕 :kwiatek:
ja również dziękuje. to co tam widziałam jeszcze dziś mi się śniło..  😤
Słusznie. Zgromadźcie takie dowody, tak mocne, by w sądzie sprawa była raz na zawsze pozamiatana. Niech to wszystko nie pójdzie na darmo. Niech ona nie ma prawa do nabycia nawet świnki morskiej! Zróbcie im rtg , gastroskopie , bronchoskopie ( wiem, wiem...przesadzam...zabiłoby to pewno te konie w tym stanie) ale jestem po prostu w emocjach.

zakończmy to !!!!!
vissenna   Turecki niewolnik
10 kwietnia 2019 18:15
desire jak dotrę do Polski i wymienię gotówkę to wrzucę coś jeszcze.

Na pohybel starej nietoperzycy  🏇
Moon   #kulistyzajebisty
10 kwietnia 2019 18:16
tunrida, świnki morskiej... Hodowli mrówek!
  Serce jej pęknie, to pewne.  Tak tylko przypomnę  https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/2019/01/ta-kurwa-chce-mnie-do-smierci.html                                                                                     
                                                                                       
     edit,  co robiła zwyrodniała hodowczyni 8 kwietnia, w dzień interwencji?
https://gazetapatriotyczna.blogspot.com/2019/04/prowadzi-tajne-rozmowy-w-sprawie.html    https://gazetapatriotyczna.blogspot.com/2019/04/niepokojace-wypieranie-rzeczywistosci.html 
                                                                                                                                                                        
desire,  chyba ją oderwałyście od spraw wagi państwowej 😀   i  to ją bolało najbardziej.
No i jutro doleci ode mnie 😀
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2019 18:34
tunrida, kochana.. będzie reportaż.
reportaż z tych wszystkich lat tej tragedii.. musicie tylko dać mi czas.
musze wszystko poukładać chronologicznie, zebrać do kupy i zmontować. 🏇 😵

a co do dowodów, to wiesz.. mamy. 🙂  😀iabeł:
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2019 18:35
desire, fantastyczna robota! :kwiatek:
[b]desire[/b]  jesteś WIELKA. 
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2019 18:49
emptyline, Van, nie było mnie niestety na 1 interwencji, ale... jak dla niektórych tutaj indi to była już sprawa mojego honoru. 😉
skoro puściłam w eter donos to chciałam sprawe "załatwić" do "końca" (niestety, to dopiero wierzchołek góry lodowej, czekają sprawy, zeznania itp.), choćby skały srały musiałam tam być i pomóc Elce rozpiermandolić to do końca. 😤 😀iabeł:  (i tu puszczam pięknego fakasa niektórym osobom zarzucającym mi, że nic nie robiłam, zrobiłam itp. 😉 twierdzących, że szukam sensacji  🤔wirek: 🥂 ).
Pamiętajcie, że to Ela z Molosy Adopcje jest tutaj WIELKA. To ona dzięki swojej bezkompromisowości i nosowi, dla słuszności sprawy rzuciła się na pożarcie. To jej imie oraz fundacji było szkalowane, poniżane i posądzane przez indi prawie rok...

Dziękuje tu Eli.. za zaufanie. Wiedziałam wszystko na bieżąco. Przez prawie rok na łączach.  😂
Ręce nieraz świerzbiły, ale nie mogłam, musicie rozumieć. Bez tego akcja by się raczej nie powiodła, tu też siedzą ludzie życzliwi indi.

Uwierzcie, wszystkim ta baba dała w kość.


edit:
W związku z wieloma prośbami związanymi ze zbiórką (która się zebrała w ciągu niecałych 18 godzin, prawdziwy szok dla nas i wielkie podziękowania dla Państwa), kwota zbiórki została powiększona do 20 tysięcy ponieważ wyrażają Państwo chęć przejęcia utrzymania koni i zdjęcia tego obowiązku z Gminy Kowale Oleckie i lokalnej społeczności, które to w Państwa ocenie wystarczająco już wycierpiały, a utrzymanie, leczenie i zabezpieczenie dobrostanu koni odebranych interwencyjnie w dniu 08.04.2019 r. byłoby niesprawiedliwym gdyż finansowanie odbywałoby się z podatków miejscowej ludności - jak wszyscy wiemy Indianka żadnych podatków nie płaciła więc nie ma ani grosza wkładu w budżet Gminy, która to musiałaby te wszystkie koszta ponosić (czyli każdy z mieszkańców).
desire    to, że ELA JEST WIELKA  to nie ulega wątpliwości,  ale ona ma już doświadczenie i żelazną siłę  do tego.  To ona była poniewierana przez zwyrodniałą.  Ty byłaś jedną z nas- czytaczek.  Dziekuję!                                       

ELA  brak słów,  dźwigałaś te obelgi  zwyrodniałej tak długo i spokojnie. Dziekuję!
ELA K na prezydenta!  👍 :kwiatek: 😅


#wstydliwewyznania kocham Was Bździągwy!  😜 😍


Kochane "bździągwy, lesby i żydówy (+kilku pedałów i żydów)", głupie *ipy i qrvy wszelakie... i od czego to ona nas nie wyzywała...czyli drogie re-volciątka... nie we wszystkim i nie zawsze się w pełni zgadzamy, ale w tej sprawie pokazaliśmy taką jedność, że aż się wzruszyłam!  💘
Ponad 40 kleszczy na jedną kobyłę  😵 Zadbane qrwa koniki  🤬
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2019 19:17
niesobia, u ogiera 60...
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
10 kwietnia 2019 19:22
Kochane "bździągwy, lesby i żydówy (+kilku pedałów i żydów)", qrvy wszelakie i od czego to ona nas nie wyzywała...czyli drogie re-volciątka... nie we wszystkim i nie zawsze się w pełni zgadzamy, ale w tej sprawie pokazaliśmy taką jedność, że aż się wzruszyłam!  💘


Re-volta już nie raz udowodniła, że my koniarze potrafimy się w szczytnym celu połączyć i wesprzeć potrzebujących. JESTEŚCIE SUPER!!!
busch   Mad god's blessing.
10 kwietnia 2019 19:30
Ze względu na multum chętnych żeby utrzeć noska szanownej brudaski i wpłacić więcej - zbiórka zostanie powiększona żeby odblokować możliwość następnych wpłat.  😍 😍
Ela dziękuje. Zatkało ją.  😕 :kwiatek:
ja również dziękuje. to co tam widziałam jeszcze dziś mi się śniło..  😤


Bardzo dobrze bo już się bałam że zanim dorwę się do komputera, to będzie po zbiórce  🤣
wraca mi trochę wiara w ludzi  :kwiatek:
Ze strony Molosy Adopcje. Żebyśmy wiedzieli na co pójdzie nadmiar kasy.

UWAGA!

W związku z wieloma prośbami związanymi ze zbiórką (która się zebrała w ciągu niecałych 18 godzin, prawdziwy szok dla nas i wielkie podziękowania dla Państwa), kwota zbiórki została powiększona do 20 tysięcy ponieważ wyrażają Państwo chęć przejęcia utrzymania koni i zdjęcia tego obowiązku z Gminy Kowale Oleckie i lokalnej społeczności, które to w Państwa ocenie wystarczająco już wycierpiały, a utrzymanie, leczenie i zabezpieczenie dobrostanu koni odebranych interwencyjnie w dniu 08.04.2019 r. byłoby niesprawiedliwym gdyż finansowanie odbywałoby się z podatków miejscowej ludności - jak wszyscy wiemy Indianka żadnych podatków nie płaciła więc nie ma ani grosza wkładu w budżet Gminy, która to Gmina musiałaby te wszystkie koszta ponosić (czyli każdy z mieszkańców).
Wchodzę i co widzę! wspaniałe wieści, że kwota uzbierana. To niesamowite.
W re-volcie siła!
Dobrze, że przedłużona, dopiero mam spokojne 5 minut.
Oby proces był w jakimś przyśpieszonym trybie i niech ta historia już się zakończy.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 kwietnia 2019 20:20
Ponad 40 kleszczy na jedną kobyłę  😵 Zadbane qrwa koniki   🤬


Tyle to ja dziennie w pracy z jednego konia ściągałam... W niektórych miejscach jest wysyp kleszczy.
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2019 20:32
Dementek, wysyp tak wypasionych kleszczy?  🙄
[img]https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/56506579_851048288580707_661205404855828480_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=44b2347b3bba4ab2f1afec729eb2f5da&oe=5D3B3998[/img]
to z źrebaka.
aż dziw, że my łażąc po "włościach", lesie i krzaczorach żadnego nie przywlekliśmy na sobie. 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 kwietnia 2019 20:38
desire- niestety niektóre tak wyglądały  🙁 Na szczęście po polaniu Spotinor-em (jeden z koni miał wszoły, resztę polałam profilaktycznie) liczba kleszczy na koniach zmalała do pojedynczych sztuk. Dlatego później polewałam konie profilaktycznie na wiosnę.
Słuchajcie, a czy ona przypadkiem nie powinna się cieszyć, że ludzie dajo piniondze...?
Bo im więcej dadzo, tym mniejszymi kosztami ona będzie obciążona...?
(Czy to i tak już nie ma żadnego znaczenia, bo kwoty jakimi jest i będzie obciążona i tak już przekraczają wartość jej raju na ziemi...?)
Nie wiem Julie ale była co najmniej jedna osoba na tym forum, która twierdziła, że to sranczo jest warte miliuny i to łakomy kąsek dla takiej Kozłowskiej  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się