Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Żadne ze zwierząt nie było w stanie agonalnym. Wszystkie zwierzęta były w dobrej kondycji, a jedna klacz w dostatecznej - ale jadła, piła, kłusowała i nabierała sił.

W DOSTATECZNEJ  🤔wirek: do czego? Do przeżycia jeszcze paru dni?

Masakra... jak można tak zaniedbać zwierzęta, UKOCHANE zwierzęta, w głowie mi się to nie mieści... swoją drogą to będzie ładny, chwytający oko koń, gdy już dojdzie do siebie. 😉 jak ta podła baba mogła je tak wyniszczyć...
I jakoś weselej wygląda. Choć może to świadomość, że jest już bezpieczna, najedzona i wraca do zdrowia sprawia, że jakoś dobrze mi się patrzy na te zdjęcia mimo wszystko. Dla tych koni koszmar się już skończył i to najważniejsze.
Ja mam małe życzenia dla naszej gwiazdy wątku. izuniu nasza kochana! ponieważ dbałaś o konie dobrze i uczciwie, były zawsze napojone i nakarmione, nigdy nie brakło im miłości i uwagi, mimo wszelakich trudów wykonywałaś dzielnie prace gospodarcze, by koniom uchylić nieba, lekarza wzywałaś do najmniejszych nawet problemów, a w swoim czasie wolnym ( choć niemal konałaś ze zmęczenia) zgłębiałaś rzetelnie tajniki chowu i hodowli zwierząt. Ja z całego serca ci życzę, abyś w życiu doświadczyła takiej samej troski! Aby los sprawił, że będąc zależną od człowieka, trafisz na takiego samego anioła jakim ty jesteś. Aby całe serce i trud jakie włożyłaś w hodowlę twych pięknych zwierząt wróciło do ciebie po trzykroć! W końcu dobro zawsze wraca do człowieka.
Rany to jest masakra!! Jak można doprowadzić konie do takiego stanu!? Mając siano na podwórku!!! Od dziś nie wchodzę na bloga. Mam już dość oglądania tego co ta kobieta wyrabia.

Zaliczyłam 7 kur. Co jest nie możliwością by kilka kurka jaja niosły hurtowo.
Kobieto puknij ty się w ten durny łeb i zacznij myśleć co robisz!!!
I jeszcze śmiesz nazywać siebie rolniczką,  nosz urwał znać! WSTYD!!

Dance jeśli będzie trzeba na adwokata to ja chętnie sama się dorzucę. Tutaj tylko iwylaczny zakaz trzymania zwierząt.
Nawet za same myśli o hodowli jakichkolwiek zwierząt bym ukarała.  Podły babsztyl!
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2019 12:45
Jezus 🙁 to jest po prostu... Nie mam słów 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2019 12:59
JARA, pisałam wcześniej, że indiana ma filmik jak ją zakuwają, jak obraża policjantów i jak popycha Elwire - pewnie piękna nie wstawi. 🙂
mam jej ryki nim popchnęła E.
edit:
budyń,  pomyłka była już też wyjaśniana, Indiana to ta z filmików izki, widać zapadnięty zad i żebra + ogromny bebzon z źrebakiem.  Indiana wyglądała lepiej (gniadosrokata), Denver to ta chudzina.
Jak wielkiej ranczerce napisałam na fejsie, że stan tej klaczy bezpośrednio zagraża jej życiu i zdrowiu, a fakt, że może być do tego jeszcze źrebna i karmi źrebaka z zeszłego roku to już zwykłe bestialstwo! to mi odpisała, że bzdury pisze i powinnam sobie kupić książki o hodowli koni.
Także ten tego z mojej strony "no comment" 😵

Ojej, jakie bidule 😤 Straszne  😤

Ja też chętnie jeszcze coś dorzucę, jeśli będzie potrzeba dodatkowych środków na pomoc prawną... Oprócz zbiórki...
Ja pisałam, że jest inteligentna, ale czytając jej OFICJALNE skargi, cofam moje słowa.
- zawiadomienie do prokuratury " byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Olecku: Paweł Warsiewicz, Karol Żukowski, gruby Wasilewski."  😁
- " moje konie są obecnie zagrożone śmiercią w obcych, zimnych, bezdusznych łapskach."
- "Szczególnie bliska mi i zżyta klacz Indiana bardzo za mną tęskni, a ja tęsknię za nią. Bandyci porwali moją długoletnią przyjaciółkę. Ta klacz, gdy było mi smutno - tuliła mnie i pocieszała. Mądra klacz wychowywała wszystkie młode konie. "
-" Każda łachudra może zaatakować mnie bądź moje zwierzęta, a mundurowi z Olecka stają po stronie każdej łachudry przeciwko mnie.'

Ona po prostu zna wyrywkowo zasady postępowania prawnego. I to tyle.  😂
Oficjalne pisma. W tym do prokuratury krajowej. O Boże.... ciężka ci ludzie mają pracę.
Popłakałam się, tym razem ze śmiechu po przeczytaniu postu tunridy.

Ta klacz, gdy było mi smutno - tuliła mnie i pocieszała    😁
Ale ta "zzyta klacz" to faktycznie niesamowity kon 👀 kilkanascie lat tak wytrzymala! I to rodzac zrebaki caly czas, kiedy wszystko inne popadalo albo mialo sie juz ku padnieciu na dniach.
mój ulubiony tekst jest w tym poście ze skargą na policjantów - postulat żeby każdy policjant który obraża rolnika dostał karę śmierci  🏇
A czy nie jest śmieszna jej jajczana przygoda z pocztą?  Poszła wysłać te setki jajek, które nie wiadomo skąd ma, nie dość, że u niej poczta takim szerokim frontem do klienta, że nawet formularze za klientów wypełniają, to jeszcze poprzez umyślnego aka listonosza dostarczają formularze do domu. Ciekawe, dlaczego będąc na poczcie od razu nie wzięła tych formularzy? A może wcale na tej poczcie nie była? Kolejny kreatywizm, łącznie z ofertą nieistniejących w takich ilościach jajek.
Taki trochę  🚫
Czy przypadkiem głoszenie treści antysemickich nie jest w naszym kraju karalne?
Także niech już mnie nikt nie pyta co z końmi Naturystycznej Idiotki   😁

Pokaż Indianę złodzieju!

Nie głodź moich koni!
Nakarm moje klacze koniokradzie! Wyszczotkuj futra I wyczesz ogony i grzywy, zrób kopyta!
Pościel im w boxach, a nie trzymasz na brudnej posadzce, flejtuchu!
Anonimowyśroda, 17 kwietnia 2019 15😲2😲0 CEST

Całuj mnie w dupę słowiańsko indiański popaprańcu . Trzeba się było stosować do swoich rad jak konie jeszcze miałaś , a teraz popatrz sobie na nie ostatni raz bo więcej już ich nie zobaczysz , a ja z Elą będziemy pili szampana za zarobioną na tobie kreatywny tuku kasę
Odpowiedz
Indiankaśroda, 17 kwietnia 2019 15:35😲0 CEST

Żydowska mendo dbaj o moje konie, bo niebawem i tak odwieziesz mi je na moje Rancho, gdzie ich dom.
Odpowiedz
Odpowiedzi

    Anonimowyśroda, 17 kwietnia 2019 15:43😲0 CEST

    Niebawem to Niemiec źrebaki kupi za 5000 ero od sztuki , a kobyły pójdą do Żyda jako kolorowa para zaprzęgowa za 2000 ero od sztuki . Będą nareszcie miały dobre warunki u żydowskich lewackich gejów z pod Hanoweru
Rozwala mnie, że wcześniej ani słowa o daniach jajecznych, tylko trawę wpierdzielała, a teraz nagle setki jaj, handel, każde żarcie z jajem. I te fotki wielce prawdziwe, ZAWSZE na mega zbliżeniu, nigdy nie widać tła.
niesobia, e, nie ma czym się przejmować. Wiadomo było, że nie umknie jej uwadze, wszak wieprz ryje w necie non stop.
Przecież się nie przejmuję sprzedam konie lewackim żydom i będę pan  🏇, a kreatywnej nawet jajka zabiorą  😜 Bo tak właśnie kończą się rządy tej nad wyraz inteligentnej ,kreatywnej ,świętej indiańsko słowiańskie bździągwy 😉
[b]niesobia[/b]    MISTRZU.  Wreszcie Indianka trafiła na przeciwników-  Zespół nieustrasznych pogromców.
kitty jest, była zgłaszana już wiele razy  🙁
niesobia doprowadziłeś syfiarę do szewskiej pasji, nie wyczymała  😁
Martita   Martita & Orestes Company
17 kwietnia 2019 16:38
niesobia Szacun!  😍
Ogiera też wystawimy na aukcje w Janowie , na pewno jakiś  islamista go Kupi  za 3 kilo dolarów ,  a co tam  będziemy się z idiotką kopać .  Chciała mieć wartościowe konie to już ma , ale niestety z nadmiaru kreatywności już z nich nie skorzysta , głupi żyd niesobia  z złodziejką Kozłowską  ją  wymanewrował z koni . Jak ktoś szuka teraz okazyjnie 10 h z zabudowaniami do remontu  na mazurach w pięknej okolicy z cudownym nie zamarzającym żródelkim , to proszę się do nas zgłosić . W promocji dodamy jeszcze kury . 🏇
niesobia, tylko szybko, bo nie wiadomo ile te kury wyżyją :P
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2019 18:20
łohoho, popłynęła. grzeje sie wciąż w blasku jej sławy.  😂
Obawiam się że krótko, przy takim taśmociągu znoszenia jaj, długo biedactwa nie pociągną i skończą jako potrawka z ....kury 👀
Co do koni, to wyglądają naprawdę źle, a ona twierdzi że dbała , odrobaczała, karmiła, wstyd.
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
17 kwietnia 2019 19:08
Także niech już mnie nikt nie pyta co z końmi Naturystycznej Idiotki   😁

Pokaż Indianę złodzieju!

Nie głodź moich koni!
Nakarm moje klacze koniokradzie! Wyszczotkuj futra I wyczesz ogony i grzywy, zrób kopyta!
Pościel im w boxach, a nie trzymasz na brudnej posadzce, flejtuchu!
Anonimowyśroda, 17 kwietnia 2019 15😲2😲0 CEST

Całuj mnie w dupę słowiańsko indiański popaprańcu . Trzeba się było stosować do swoich rad jak konie jeszcze miałaś , a teraz popatrz sobie na nie ostatni raz bo więcej już ich nie zobaczysz , a ja z Elą będziemy pili szampana za zarobioną na tobie kreatywny tuku kasę
Odpowiedz
Indiankaśroda, 17 kwietnia 2019 15:35😲0 CEST

Żydowska mendo dbaj o moje konie, bo niebawem i tak odwieziesz mi je na moje Rancho, gdzie ich dom.
Odpowiedz
Odpowiedzi

    Anonimowyśroda, 17 kwietnia 2019 15:43😲0 CEST

    Niebawem to Niemiec źrebaki kupi za 5000 ero od sztuki , a kobyły pójdą do Żyda jako kolorowa para zaprzęgowa za 2000 ero od sztuki . Będą nareszcie miały dobre warunki u żydowskich lewackich gejów z pod Hanoweru

Ogiera też wystawimy na aukcje w Janowie , na pewno jakiś  islamista go Kupi  za 3 kilo dolarów ,  a co tam  będziemy się z idiotką kopać .  Chciała mieć wartościowe konie to już ma , ale niestety z nadmiaru kreatywności już z nich nie skorzysta , głupi żyd niesobia  z złodziejką Kozłowską  ją  wymanewrował z koni . Jak ktoś szuka teraz okazyjnie 10 h z zabudowaniami do remontu  na mazurach w pięknej okolicy z cudownym nie zamarzającym żródelkim , to proszę się do nas zgłosić . W promocji dodamy jeszcze kury . 🏇


niesobia już drugi raz w tym wątku Ci dziękuje. Tym razem dziękuję Ci z całego serca za ubawienie mnie do łez. Leżę i kwiczę. Riposta w punkt.
ElMadziarra niema sprawy z niesobią tylko konie kraść  🏇
Mnie się bardzo spodobał wczorajszy wpis o napisaniu wniosku do wójta o zwrot psa (a nawet dwóch wniosków). "Nie ma żadnego powodu dla którego mój pies miałby być przetrzymywany w schronisku 60 km od domu." No cóż, powód akurat jest jeden: Izabela R. 🙂
Biednej rolniczce nie chcą dac za darmo owczarka podhalańskiego...
Redlarska taka jesteś durna pało biedna? To skąd miałaś pieniądze na zakup owczarka? Na pasze dla kobył Ci nie starczyło ale na owczarka owszem, żeby go potem morzyć głodem i od czasu do czasu rzucić mu kurzym korpusem. A suki poprzednio odebrane cię nie interesują? Wszak też cierpią i tęsknią za swoją najlepsza pańcią, nie chcesz ich odzyskać? Wniosku do wójta nie piszesz?
Bo tak właśnie kończą się rządy tej nad wyraz inteligentnej ,kreatywnej ,świętej indiańsko słowiańskie bździągwy 😉


No, no, tylko bez takich.  😉  Bździągwę sobie przywłaszczyłam i nawet rozmyślam na zmianie nicka re-voltowego.  Powstrzymuje mnie tylko trudność wpisywania przy logowaniu. 
A ja jestem bardzo zdziwiona, że Amari jest podobno z normalnej hodowli. Który hodowca dałby psa komuś takiemu jak Izabela R.? I jeszcze go przywiózł i zostawił, widząc panujące tam warunki? 🤔wirek:
Ja bym jej karalucha nie zostawiła pod opieką bo nawet jego by wykończyła.
I znowu ją boli, że ktoś coś dostaje za darmo  😁 tępaku, to są owczarki dla HODOWCÓW, prawdziwych a nie internetowych jak ty, którzy dbają o zwierzęta i prowadzą legalne hodowle. I żadnych zwierząt zabranych z twojej umieralni nie zobaczysz więcej. Ale pograj sobie w "Howrse", tam możesz mieć bajeczne indiańskie srokacze i nie trzeba karmić, wystarczy poklikać  😁
kutykula, taka, która nie  szuka informacji na temat przyszłego właściciela w internecie. A jak desire wspomniała hodowca nie widział warunków, podjechał pod dom, zobaczył Indii zostawił psa i pojechał.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się