Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 stycznia 2020 12:32
To jest trochę tak, że jak w życiu realnie nie pracowała łącząc etat-dom-obowiązki-pasje to nie ma porównania 😉

BTW też tak macie, że im bardziej musicie czasowo docisnąć kilka rzeczy to nagle okazuje się, że ma się tego czasu wystarczająco? Nie mówię, że codziennie, ale w np. skali tygodnia, ile realnie rzeczy udaje się zrobić poza pracą.

Jakiś czas temu wpadł mi w ucho "Hard Work poem":
Ja sprzatam i myje/przecieram stol kuchenny ze 3-4 razy dziennie, po kazdym posilku.
Jak w ogole mozna siedziec przy nieumytym stole?
O tym samym pomyślałam, jak sprzątam stół 4 razy dziennie, to powinnam sobie za każdym razem zapisywać osiągnięcie! 😀
Ale ona musi mieć mniemanie o sobie, żeby uważać, że ktokolwiek chciałby się do niej dobrać  🙄 z całym szacunkiem, ale zaniedbana, podstarzała baba na bakier z higieną, żyjąca od lat w brudzie nie jest raczej niczyim obiektem westchnień.

Konik fajnie odbił, nie ma co oceniać, że póki co pokraczny. Dużo koni w tym wieku wygląda pokracznie, nawet te od początku wychuchane. Oby zdrowie mu pozwoliło choćby na łagodny ruch i tuptanie po lesie 😉

A "styczniowe sukcesy" to chyba w jedno popołudnie były? Serio można być tak leniwym, żeby tak proste czynności jak umycie pojedynczych (!) okien i wyniesienie czegoś do piwnicy zajmowały DNI? Rany... jakbym była tak ekstremalnie leniwa (czego nie umiem sobie nijak wyobrazić), to by mi było wstyd się przyznać a tym bardziej "chwalić".

I jeszcze:

Tym samolotem z Iranu na Ukrainę leciało mnóstwo inżynierów w tym tacy od geologii, geografii, materialoznastwa, wydobycia surowców, mechaniki maszyn, a także weterynarz.

Mnie jako rolnika najbardziej kręci ten weterynarz, bo z Ukrainy przylatują helikoptery ze skażonymi ASF martwym dzikami, które zrzucają na polskie pola w pobliżu polskich hodowli świń.


Może przydałoby się zbadać wodę z tego ścieku, z którego pije.
dea   primum non nocere
11 stycznia 2020 08:18
Te dziki to taka nowa stonka. Nic nowego nie wymyśliła.
No jednak troche to nowe, zeby zamiast zywych owadow - zrzucac martwe dziki na Polske. Mocna rzecz.
Gdzieś na fb widziałam filmik jak jacyś ludzie (turyści najprawdopodobniej) znaleźli martwego dzika na drzewie...dość wysoko. Wtedy było w komentarzach, że to Niemcy zrzucają zarażone dziki, żeby wykończyć polską produkcję wieprzowiny 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 stycznia 2020 11:22
U niej na blogu jest fota takiego dzika.
Fejk... Trudno uwierzyc w takie bzdury.
vissenna   Turecki niewolnik
12 stycznia 2020 20:35
Brzytwa Ockhama...

Nie widac nawet jak wysokie to drzewo jest... moze dzik przed czyms uciekal i chcial przeskoczyc przez drzewko.

Dzikie zwierzeta. Rysie wciagaja padline i upolowane zwierzeta na drzewa.

Jakis debil znalazl padline i uznal ze smiesznie bedzie ja na drzewie umiescic.

Nielegalny odstrzal. Rolnik albo mysliwy strzelil dzika, nie mogl z nim wysc z lasu a nie chcial zeby burki albo inne zwierzaki sie do niego dobraly i rozwlekly szczatki bo to budziloby pytania okolicznych?

Przeciez zrzucone z wysokoci zwloki albo by oblamaly te galezie albo byloby widac slady obrazen...  😵
Ktoś wrzucił, podrzucam i tu. Mało jej było błaźnić się przed nami na blogu, poszła błaźnić się przed obcymi ludźmi.

https://m.facebook.com/groups/128959640491291?view=permalink&id=2881216971932197
Ktoś wrzucił, podrzucam i tu. Mało jej było błaźnić się przed nami na blogu, poszła błaźnić się przed obcymi ludźmi.

https://m.facebook.com/groups/128959640491291?view=permalink&id=2881216971932197


Dawno się tak nie uśmiałam  🤣 :kwiatek:

Reakcja ludzi - absolutnie bezcenna.
"Nalejcie wody do wanny na full. Kupcie zywnosc dlugoterminowa typu: ryz, kasza, maka, cukier."
- To bedziemy gotować na tej wodzie z wanny? A gdzie sie bedziemy myć, kąpać?
"Zaopatrzcie sie w srodki opatrunkowe: ...spirytus salicynowy..."
- Jakas nowosc na rynku?
Brzytwa Ockhama...

Nie widac nawet jak wysokie to drzewo jest... moze dzik przed czyms uciekal i chcial przeskoczyc przez drzewko.

Dzikie zwierzeta. Rysie wciagaja padline i upolowane zwierzeta na drzewa.

Jakis debil znalazl padline i uznal ze smiesznie bedzie ja na drzewie umiescic.

Nielegalny odstrzal. Rolnik albo mysliwy strzelil dzika, nie mogl z nim wysc z lasu a nie chcial zeby burki albo inne zwierzaki sie do niego dobraly i rozwlekly szczatki bo to budziloby pytania okolicznych?

Przeciez zrzucone z wysokoci zwloki albo by oblamaly te galezie albo byloby widac slady obrazen...  😵

Nie roztrząsałam aż tak tego martwego dzika z tym, że to od 2018r krąży po internetach więc niezbyt aktualne. Ja stawiam, że to robota człowieka, prawdopodobnie w celu wywołania gównoburzy i taniej sensacji w internecie. Mam nadzieję, że wykorzystany dzik był juz martwy a nie ubity na potrzeby jednego filmiku...
Nareszcie - doczekalismy sie z malzonkiem!
"Sobolewscy odpowiedzą za 8 lat znęcania się nade mną psychicznie i fizycznie bo nie tylko psychicznie mnie dręczą ale i doprowadzili do fizycznych napaści na moje gospodarstwo i złupienia go doszczętnie ze wszystkiego co sobie wypracowałam długą, wieloletnią i ciężką pracą.
Dziś pozew przeciwko Sobolewskim za ogrom krzywd, które mi wyrządzili przez te 8 lat."
Ona sobie sama ze sobą tam dyskutuje, patrząc na styl komentarzy 🤔wirek:
Oglądajcie 15.01 godz. 16:15 na Polsacie. To będzie reportaż poświęcony naszej dzielnej i niezłomnej syfiarze z Czukt 🥂 Już nie mogę się doczekać.
dea   primum non nocere
14 stycznia 2020 05:50
Będzie to gdzieś na necie? Nie mam telewizorni.
Będzie to gdzieś na necie? Nie mam telewizorni.


Tak, będzie na IPLA.tv z opóźnieniem ok 24 godziny.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 stycznia 2020 07:04
no ale jakaś nazwa programu? nie wiem Interwencja czy jak?
NIe mam tv w domu a nie wiem czego mam szukać na iply
Interwencja
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 stycznia 2020 07:31
dziekuje  :kwiatek: :kwiatek:
"Nalejcie wody do wanny na full. Kupcie zywnosc dlugoterminowa typu: ryz, kasza, maka, cukier."
- To bedziemy gotować na tej wodzie z wanny? A gdzie sie bedziemy myć, kąpać?
"Zaopatrzcie sie w srodki opatrunkowe: ...spirytus salicynowy..."
- Jakas nowosc na rynku?


MoniMoni, zanim trafisz do więzienia, za to, że mąż mia chrapkę na brudaskę  🙂  😉  wrzuć jeszcze kilka komentarzy dla bezfejsowych, bo zabawne są    :kwiatek:

Ja dokopałam się takich śmiesznostek:

Izabella Redlarskasobota, 11 stycznia 2020 21:18😲0 CET
Piąta myśl: Indianka milcząca i myśląca może być niekiedy bardziej celna. Publika nie ogarnia tego mózgu i co w nim powstaje. Wyobraź sobie tylko że Indianka całą swoją aktywność intelektualną przestawia z internetu na coś zupełnie innego.

Izabella Redlarskasobota, 11 stycznia 2020 21:35😲0 CET
Rzecznik na Mazurach działa niemniej intensywnie, choć przyznaję że ludzkość wiele straciła nie mogąc usłyszeć mnie i moich argumentów tam w sejmie


Izabello, publika jak najbardziej ogarnia ten mózg, ale naprawdę nie powinnaś się chwalić tym, co w nim powstaje.  🤔wirek:
 
Masz rację, ludzkość wiele straciła, bo śmiech to zdrowie, a tego nigdy za dużo.  :wysmiewacz22:
Na podstawie ostatnich netowych wypowiedzi Izki sugeruje, ze moglaby ona zarabiac jak stand-uperka-komediantka.
Boki zrywac! Bilety sprzedawalaby jak gorace buleczki, a tak - marnuje sie za darmo na necie.
desire   Druhu nieoceniony...
14 stycznia 2020 09:48
15.01 czy w czwartek 16.01?
Do poinformowanych - w dyskusji na grupie jest foto gniadego zrebiecia bez puszki kopytowej na lewym tyle 🙁 to faktycznie zrebie Duni? Mozecie cos wiecej powiedziec na ten temat juz teraz, w trakcie trwania sprawy czy niekoniecznie. :kwiatek:

15.01 czy w czwartek 16.01?

Sorki desire  :kwiatek: Przepisywałam to co Elwira napisała na fb. Pewnie data jej się machnęła i miało być w czwartek 16.
Widziałam tego źrebaka, MASAKRA 😲 😲 😲  czyj to, bo Izka pytała o źrebaka Indiany ?
kolebka, no wlasnie tez rozkimniam. Foto jest od osoby trzeciej, wiec nie wiem, czy na 100% ma zwiazek ze sprawa?

Tak czy siak masakra
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 stycznia 2020 13:30
Na podstawie ostatnich netowych wypowiedzi Izki sugeruje, ze moglaby ona zarabiac jak stand-uperka-komediantka.
Boki zrywac! Bilety sprzedawalaby jak gorace buleczki, a tak - marnuje sie za darmo na necie.


Sądzę że nie, bo nawet w stand upie są pewne granice i jest on swego rodzaju sztuką.
A ona sprawdziłaby się może w roli rzeźnika na bazarze gdzieś w kraju trzeciego świata. Wśród ludzi naiwnych i niewykształconych nawet podstawówką może by i poklask znalazła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się