Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

taka ciekawostka ostatnio krąży po fejsie 🙂 zapewne p.Ela juz się w sądzie nie pojawi, bo a nuż padnie pytanie gdzie są obecnie konie ? a wy dalej sie ekscytujcie chorą psychicznie kobietą

A ty takie posty pisane na grupie założonej przez Indianę, celowo żeby je czytała, odbierasz jako prawdziwe? 😂
Jaja sobie z niej robią celowo. Już abstrahując na temat poziomu tych postów, to przecież jasne że celowo tak piszą żeby ją wkurwić.
Może nie wiesz, więc wyjaśniam. Indiana dawno temu założyła na Fejsie grupę "kowale, weterynarze coś tam, coś tam" która jest kopią prawdziwej grupy. Z prawdziwej grupy Indianę wywalili więc założyła swoją. Ale utraciła możliwość modelowania jej, więc nie może usuwać niewygodnych postów.
Co jakiś czas, kiedy Indianie kończy się ban na Fejsie, wchodzi na tę grupę i wypisuje znów swoje pierdoły. Wtedy zlatują się ludzie i mają zabawę. Do czasu aż Indiana znów zalicza bana. I czasami wpada tam Ela i ten gościu i drą koty z Indianą albo sobie z niej robią jaja. I tyle.
Oczywiście, że to są żarty, też uważam, że na poziomie gimnazjum, więc tym bardziej nie rozumiem, jak ktoś mógł je wziąć za legalną walutę 😉 O koniach sprzedanych do Izraela, szejkom arabskim, cyrkom i pod bryczkę było na tej indiańskiej grupie już wiele razy.
Nie, ta pani nie jest chora psychicznie w takim znaczeniu, żeby nie wiedziała co robi. Doskonale też wie, kiedy robi źle, co widać po manipulacji informacjami, zatajaniu faktów itd.

O, właśnie sobie przypomniałam, że gospodarzom strony RRdeSyf chciało się podrążyć i odkryli powód nagłego zainteresowania Pani Wszystkowiedzącej edukacją poza miejscem zamieszkania. Otóż wg ustaleń tych ludzi miesięczny koszt zakwaterowania i codziennego wyżywienia w bursie wynosi... 240 zł.
240 zł za ciepły, przytulny kąt, i jedzonko mniam. Nie dziwne teraz, że gdy panią ładną wywalili z bursy, to się biedulka pakowała przez tydzień! Walizy, kartony, toboły i bambotle. Przeniosła hurtem cały swój dobytek do pokoiku w bursie, żeby wygodnie przetrwać zimę za psie pieniądze (bursy są dla uczniów zamiejscowych i są tak tanie tylko dlatego, iż dofinansowuje się je z pieniędzy publicznych).

Tak więc nic nowego - od płacenia podatków są frajerzy, od korzystania z płynących z tego korzyści są hrabianki-włościanki. Czy wyrachowanie i doprowadzona do perfekcji umiejętność życia na cudzy koszt (a czasem i cudzą krzywdę) to też objawy choroby psychicznej?

I jeszcze bezczelnie pisze w komentarzach na Świętych Zwojach, że padła ofiarą dyskryminacji, podczas gdy dobrze wiedziała, iż kwaterunek w bursie przysługuje uczniom do 26 roku życia. Parafrazując słynnego poetę, autora "Raju utraconego" - gdziekolwiek zwróci lot, tam wszędzie chryja.

KBP aka RPH
oki, rozumiem. tylko czy to jest ,,normalne,, ? zachowanie jak szczucie wściekłego psa zza płota ?
Przepraszam za to "korzystanie z korzyści", powinno być "czerpania płynących z tego korzyści", ale nie umiem poprawić w oryginalnym tekście - jest w ogóle taka możliwość na tym "nowym" forum?

Koza Bez Głowy (prawie jak KGB)
Jeśli pytasz o te niewybredne żarty na fejsbuku, to nie budzą one we mnie wesołości, ale ja też nie jestem święta i kamieniami rzucać nie będę. Podtrzymuję swoje stanowisko, że można psy wieszać na Elżbiecie Kozłowskiej, ale trzeba też pamiętać, iż tylko ona miała odwagę dotknąć guana gołymi rękami, czego nie zrobiły urzędy i instytucje. Jedyną osobą świętą w tym całym bałaganie jest oczywiście Pani Izabela, choć tylko z własnego nadania, a ja bym chciała, żeby "większe zło" zostało pokonane, nawet jeśli ma być pokonane przez "mniejsze zło" - o ile mnie rozumiesz. Tu już raz była gorąca dyskusja na ten temat i nie wiem, czy jest sens ją powtarzać.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2021 09:51
oki, rozumiem. tylko czy to jest ,,normalne,, ? zachowanie jak szczucie wściekłego psa zza płota ?
blucha,


Zachowanie fundacji jest żałosne i żenujące. Poziom jaki sobą reprezentuje mam nadzieję, że sprawi, że będzie już całkowicie niewiarygodna.
Jeśli twarz fundacji pisze publicznie, że ktoś ma polerować gałę to nie mam pytań.😒 obie są siebie warte z tym rynsztokowym stylem.
Podtrzymuję swoje stanowisko, że można psy wieszać na Elżbiecie Kozłowskiej, ale trzeba też pamiętać, iż tylko ona miała odwagę dotknąć guana gołymi rękami, czego nie zrobiły urzędy i instytucje. (...) Tu już raz była gorąca dyskusja na ten temat i nie wiem, czy jest sens ją powtarzać.
rtyuiop,
No ale jak to wzniosle i elegancko wyglada, gdy wydyma sie usteczka na wulgarne srodki, chociaz popieramy cel, tak bardzo zbozny. Od razu sie mozna poczuc arystokata ducha, a moze nawet i ciala. Ach, juz prawie lewitujemy...
Bredzi że wygrała sprawę o konie, może ktoś bardziej obeznany napisać coś na ten temat?
Watrusia, Gdyby rzeczywiscie wygrala - chyba pokazalaby scan pisma z decyzja sedziego odnosnie sprawy. Bo to w jej stylu.
MoniMoni, teraz już wiem że bredzi i nic nie wygrała.
desire   Druhu nieoceniony...
25 grudnia 2021 02:27
taka ciekawostka ostatnio krąży po fejsie 🙂 zapewne p.Ela juz się w sądzie nie pojawi, bo a nuż padnie pytanie gdzie są obecnie konie ? a wy dalej sie ekscytujcie chorą psychicznie kobietą<br>
<br>
<a href="https://www.fotosik.pl/zdjecie/4f9b2676634c48c4&#x22; target="_blank" rel="ugc"><img src="https://images90.fotosik.pl/560/4f9b2676634c48c4med.jpg&#x22; alt=""></a>

blucha,
To akurat było wyciągnięte z widoczności tylko dla znajomych z jakiegoś postu na prywatnym koncie, Indianka sama piała że konie do Izraela sprzedane, od 2 lat są z tego robione jaja i z bycia przez E.K. złodziejką, wciąż czeka na jakikolwiek wyrok 😉<br>
<b>blucha,</b> <br>

<br>
<br>
Zachowanie fundacji jest żałosne i żenujące. Poziom jaki sobą reprezentuje mam nadzieję, że sprawi, że będzie już całkowicie niewiarygodna. <br>
Jeśli twarz fundacji pisze publicznie, że ktoś ma polerować gałę to nie mam pytań.😒 obie są siebie warte z tym rynsztokowym stylem.

JARA, aha, ja tam widzę ela n., nie fundacja molosy, która zszokuje Cie, ma innego prezesa, UPS.
desire   Druhu nieoceniony...
25 grudnia 2021 03:25
Ucięlo mi resztę posta, pisze od nowa. Echh, a miało być to forum już z pół roku temu naprawione?

Blucha, ale rozumiesz chyba, że skoro jest opłacony adwokat, który jest obecny na sprawach, (a indi jest uznana za chora psychicznie, co skraca sprawy, do tego notorycznie nie stawiała sie do sadu, co generowało niepotrzebne i do tego duże koszty paliwa i powodowało przesunięcie spraw) to prezes fundacji nie musi stawiać się na każdej jednej rozprawie? Jest jeszcze coś takiego jak pomoc prawna 🙂 możesz zeznawac z miejsca zamieszkania, ja osobiście jako świadek już więcej nie jechalabym takiej trasy specjalnie po to by pocałować klamkę.

Jeszcze tylko dodam, że to co robi E.K. na swoim prywatnym profilu na fb mnie nie interesuje i też może mi się nie podobać naprawdę wiele rzeczy ogółem, ale po 1 jej profil to jej profil, nie oficjalne stanowisko fundacji, po 2 zaznaczone dla znajomych, po 3. to że ktoś wyciął kawałek darcia łacha i narobił debilnej paniki, ktoś w to uwierzył - no majstersztyk 😅 😂 no i mimo wszystko za te sprawe będę mieć do e.k. szacunek, bo ile było kłód pod nogami wiem chyba tylko ja - 2 lata szukania kogoś kto się tym zajmie i nie będzie bał, zbierania dowodów z bloga, a teraz czekają tylko lata bezkarnego pomawiania i trucia dupy, taka "nagroda", bo spryciuszka poszła w chorobę. Mam tylko nadzieje, że gops ja ubezwlasnowolni i będzie miała wtedy "miód".

Jestem już zmęczona. Trwa to już naprawdę długo, za dlugo, jeszcze apelacja w sprawie kóz i owiec, kolejny czas, ostatnio posypalam się bardzo zdrowotnie, a wciąż jest mi coś narzucane i zarzucane (ataki z d^py, ale wciąż to ja mam wgląd w dokumenty, a internet przyjmie wszystko, w tym zarzuty bez dowodów i pokrycia, mega mi z tym źle, bo już mały kawałek życia poświęcilam tej sprawie jako osoba prywatna, a wciąż obrywam za kogoś). W sprawie koni wyrok zapadł tuż przed świętami, czekam na odpis także cierpliwości (mają coś koło 8dni na to). Mam nadzieję, że będzie po świętach.
Będzie można go upublicznić po zakryciu danych wrażliwych.

Watrusia, jakby wygrała to piałaby już wszędzie o zwrot koni. Chorym psychicznie sprawy się głównie umarza 😒😑 ja czekam, będzie wyrok, na pewno się gdzieś pojawi- oby nie był aż tak żałosnie śmieszny jak w owcach i kozach.
Jak coś to jestem na FB i tu zaglądam na PW.👋
desire, ja już wiem, że sprawa umorzona 🙁 z powodu jej rzekomej choroby. Z jednej strony chora, z drugiej nie chora, ręce i cycki opadają.
Ale że jak to umorzona? To co, oddadzą zwierzęta? 🙁 jak się jest chorym to się można znęcać nad zwierzakami bezkarnie?
Nie sądzę, żeby dostała zwierzęta z powrotem, umorzenie w tym przypadku oznacza prawdopodobnie tyle, że nie poniesie odpowiedzialności karnej za swoje czyny. A ponieważ jestem ekspert z koziej dvpy w tych sprawach, to zastanawiam się, co taki wyrok oznacza dla strony skarżącej. Co z kosztami poniesionymi przez Fundację?
Oraz, nadal podkreślając, iż jestem ekspertem kanapowym - czy chorób psychicznych się nie różnicuje? Na takie, gdzie chory nie wie kim jest i co robi, i takie, gdzie objawy polegają np. na natręctwach, lekkich urojeniach (np. o spisku rządu z kosmitami) itp., ale nie zaburzają tożsamości chorego, a chory wciąż posiada zdolność odróżnienia dobra od zła? Jeśli taka np. Edyta Górniak pójdzie naparzać kijem baseballowym ludzi w maseczkach, albo pod punktem szczepień, bo jest "plandemistką", to jej się upiecze, bo "chora"? Jako ekspert kanapowy podejrzewam, że sąd poszedł na łatwiznę i "ma z głowy", ale że nie miałam wglądu w szczegóły, to już się zamknę.

Desire - wiem, że Ci to nie pomoże, zdrowia nie zwróci, a koszmary pewnie jeszcze długo będą Ci się śniły, ale wiedz, że są ludzie, którzy doceniają wkład i wysiłek Twój i pozostałych osób zaangażowanych w sprawę, której sam diabeł nie chciałby racicą dotknąć. Naprawdę, tona szacunku, wdzięczności i podziwu. To dzięki Wam coś drgnęło, coś się zmieniło, historia zmieniła bieg!

Przydałaby Wam się, dziewczyny ze złota, jakaś rehabilitacja, wyjazd do luksusowego SPA, albo na ciepłe wyspy - NFZ się raczej nie da naciągnąć, ale jeśli założycie zbiórkę "reperacyjną", to będę jedną z pierwszych wpłacających.

Wszystkiego dobrego wszystkim dobrym ludziom,

KBP aka RPHrtyuiop, człowiek może być chory i może sąd orzec, że w momencie popełnienia czynu wiedział co robi, bo był poczytalny
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 grudnia 2021 10:31
Brak mi słów :/
To na co to wszystko bylo? Te akcje zabierania owiec, koni, psow... Zeby te sprawy umorzyc?
i tak w świetle prawa bohaterowie stali sie złodziejami, ciekawa jestem kto teraz będzie to ciągnął ? Fundacja czy Redlarska ? kto wyłoży kase na prawników ?
Myślę tak samo jak MoniMoni i blucha, kilka lat szarpania się żeby odpowiedziała za swoje czyny, bo całkowicie była świadoma tego co wyczyniała. Była badana, podobno zdrowa, a teraz chora?? Pisze na blogusiu, że niewinna. Dostała s powrotem suczki, i co? Już ich nie ma. A sprawa koni umorzona. Ja się nie znam na prawie, ale wydaje mi się że jest rozprawa, jak wyrok nie pasuje którejś ze stron, to jest apelacja i finito, a u niej te sprawy to ciągną się jak wagony w towarowym, dlatego tak myślę że sąd miał już tego dosyć i umorzył, a tak nie powinno być.
NA BLOGU:
Nie wysilaj się, juz lata scr wyroku z art. 414 § 1 zd. 2 k.p.k. wyłączenie odpowiedzialności karnej ze względu na chorobę psychiczną i niepoczytalność.

Izabella INDIANKA
Gdzie ten screen?
Podaj link

Hahaha, przerazona jest, ze zdiagnozowali ja jako psychiczna. Wstydzi sie tego..
Ja tylko na chwilę. Nie tak całkiem "na darmo" był ten wysiłek, bo jednak zwierzęta odebrano, dzięki czemu większość z nich przeżyła.
Blucha - gdzie w sentencji wyroku pada stwierdzenie, że ktokolwiek w tej sprawie jest złodziejem?

KBP aka RPH
nie znam sentencji wyroku, ale ... jeśli ktoś przewłaszczy sobie twój rower i sąd nie potwierdzi że miał do tego prawo i żeby sobie go zatrzymał to kim ten ktoś jest ?
i tak w świetle prawa bohaterowie stali sie złodziejami, ciekawa jestem kto teraz będzie to ciągnął ? Fundacja czy Redlarska ? kto wyłoży kase na prawników ?

Ja pier..., ze nie znasz prawa za grosz to jeden problem, ze na podstawie swoich imaginacji pomawiasz ludzi w internecie (nazywanie kogos ot tak zlodziejem to mianowicie pomowienie) to jednak gruba przesada.

Umorzenie sprawy karnej o znecanie nad zwierzetami wytoczonej Redlarskiej przez prokurature (nie przez fundacje, E.K. czy kogolkolwiek innego, bo to sprawa karna, nie cywilna, i nie toczy sie miedzy fundacja a Redlarska, a miedzy prokuratura a Redlarska) ze wzgledu na (rzekoma) niepoczytalnosc oskarzonej ma dokladnie okragle zero do istnienia podstawy prawnej do odebrania zwierzat i nie czyni nikogo zlodziejem 🙄🤦

rtyuiop, mozna byc chorym i byc poczytalnym, mozna byc chorym i byc niepoczytalnym, zalezy na ile choroba psychiczna utrudnia ocene rzeczywistosci i pojmowanie konsekwencji swoich dzialan.
kokosnuss to do ciebie - https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU19971110724/U/D19970724Lj.pdf
art 7 pkt 6
6. Odebrane zwierzę podlega zwrotowi, jeżeli sąd nie orzeknie w trybie art. 35
ust. 3 przepadku zwierzęcia, a także jeżeli postępowanie karne w tej sprawie zostanie
umorzone
bo ty chyba sie ZNASZ na prawie 🙂
blucha, czyli by wychodziło, że w świetle prawa konie wrócą do wariatki? I będzie je mogła powoli mordować, jak dwa poprzednie? Tak po prostu?
Blucha - przykład z przywłaszczeniem roweru jest tak chybiony, że nie przeleciał nawet blisko tarczy - ustawa o ochronie praw zwierząt to inna para kaloszy. Gdyby mój rower cierpiał i u mnie głodował, pewnie nie zostałby mi zwrócony 😉

Mówisz, że nie zapoznałaś się z sentencją wyroku, ale domniemujesz jednocześnie, że sąd nie orzekł przepadku zwierząt, tak? Rozmawiamy o faktach, czy gdybamy?

KBP aka RPH
Dziewczyny, nie mamy co gdybać, zwierzęta i tak do niej nie wrócą, minus tej sprawy taki, że nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności o znęcanie się. Ja nie rozumiem tej historii z chorobą, bo była badana i wychodziło, że jest świadoma tego co robi, a tu choroba i umorzenie, i to jest niesprawiedliwe.
Watrusia, jeśli prawo mówi, że po umorzeniu zwierzęta mają wrócić, to... mamy co gdybać 🙁
Psy do niej wróciły, pomimo że były zaniedbane...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się