Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

a ja juz nie ogarniam... 🙁
tania w ciazy z amnezja porywa dziecko kopyciak za pomoca kukurydzianych chrupek (o smaku kurczaka).... nie wiem co robi w tym paterka i kury...
Bera, podziwiam cię za chęci i za odwagę, bo potrzeba odwagi, żeby z jakąś propozycją w tamtym wątku wystąpić.  Tylko czekałam, jak ktoś się czepnie. No i stało się. Kolejny powrót guli ... Mam nadzieję, że za chwilę nie objawi się tropiciel afer z teorią spiskową, że wszystku uknułaś, żeby przechwycić konia ew. zrobić komuś prezent. 

Edit:
Źrebaka  na uwiązie chodzenia uczy się szybko , zwłaszcza jak jest w obcym sobie środowisku, bez przesady.


Kurde, to niech weźmie d … w troki i pojedzie, żeby go uczyć.
Pooooomoooocyyyyyy! Mogę tu sobie pokrzyczeć? Już mi  podwójne dawki magnezu nie pomagają  👿
Rozumiem, że wybór nicka guli to nie przypadek i podnoszenie ciśnienia u innych jest niejako weń wpisane.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
20 stycznia 2012 08:54
jakoś nie mam słów, czemu tacy ludzie chodzą po ziemi ?
dziewczyny, ale o co tu sie cisnieniowac? niech sobie pogada. zrobcie szybkie glosowanie i po sprawie. guli widocznie nie wie z czym sie wiaze wychowywanie mlodego ogiera i co moze pojsc nie tak😉 niech sobie zyje w tej nieswiadomosci.
,
trusia, pytanie czy to odwaga czy głupota.

A tak serio to taka Guli mi wisi i powiewa.
Kto tu zaklepywał 100 stronę wątku?  😂 zaraz będzie. Ja nie odzywam się tam bo nie mam prawa, ale mam taką jedną uwagę.
Ktoś napisał, że rekreacja be itd. A czy nie pomyśleliście, że gdyby nie było tej rekreacji to my wszyscy (chyba) nie mielibyśmy gdzie nauczyć się jeździć? Każdy (chyba) zaczynał od rekreacji więc każdy ma "tyłek w tym ubrudzony".  😂
Komedia. Ja bym oddała go do tego p. Pajora i z głowy sprawa skoro konie mają się tam dobrze. Współczuję wam tych nerwów.
,
Edit-Pomyłka
No, za słabo plułam i za lekko pukałam w niemalowane drewno.  Setna strona zaliczona już dawno. Koń załadowany w 5 minut, ale jakoś to przemknęło w tle telenoweli, bo była tam kobieta w bryczesach, która przyćmiła wszystko.

Czyli pociąg historii pędzi, mimo że tory dawno się skończyły. 

Wobec tego postuluję o zamknięcie wątku o bryczesach, żeby już żadną kobietę nie kusiło zbliżyć się do konia w takiej kontrowersyjnej części garderoby. A dla Tani propozycja - założyć wątek "dlaczego bryczesy budzą kontrowersje". 
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
22 stycznia 2012 18:54
😂 😂 😂 😂 😁 😁 😁 😁

no i do dziewczyny z chrupkami dołączyła dziewczyna w bryczesach....  😜
DziewczynKa w bryczesach, to zasadnicza różnica.
Niczego nie rozumiecie. Do kieszenie w bryczesach wchodzi mało chrupek.
I gniotą się. Pantalony są wskazane do pakowania konia.
Apropos mężów....
Rozczuliły mnie argumenty mojego pana męża na "nie dla kucyka". A zwłaszcza jeden: "jeszcze się okaze, że trzeba go będzie doić!"

Mhm... Wyczuwam wyraźne nawiązanie do naszej kozy Maliny która po 5 latach dostała mleko sama z siebie, bez młodych. No i Pan Mąż nie radzi sobie z dojeniem bo "ten stwór go nie lubi, ucieka i w ogóle ma za małe cycki, nie ma za co złapać"

Gdyby nie to, że faktycznie zdrowie mam do d... i 3 dni w miesiącu to Pan Mąż obrządza stajnie to bym się chyba nie dała... Nie wiem. Do Maliny muszę iść bez względu na stan zdrowia i tak...

Ale dziewczyny dzięki, poprawiłyście mi humor BARDZO!🙂😉
P.S. Jeszcze chwila i założę "Klub Anonimowych Miłosników Kuców Co Kuca Nigdy Nie Mieli A By Chcieli" 😀
Yyyyycchh
Milenka, a mąż jeszcze nie wie, że potrzeba dojenia przypisana jest zwierzętom innej płci niż ten kuc?  🤣  Musisz go uświadomić.
😁 😁 😁

ja nie zapisuję się do tego klubu :P
milenka_falbana, rozwaliłaś mnie 😀 Mój Pan Mąż patrzy podejżliwie, bo się sama do siebie głupio uśmiecham 🙂
A swoją drogą - chciałabym też dostać jakiegoś konika. Na allegro znalazłam ze 3 - są takie biedne do sprzedania - kupmy choć jednego, bo jak nic źle skończą. Najchętniej arabka :p
Met, nawet gdybyś chciala, to nie możesz. !!!!  🤣
Jest trzecia seria!!!
"Kucyki z oczkami a może i nawet bez" ?
Ale fajnie.  😅
trusia, foch! no teraz to chcę do klubu!
Jest trzecia seria!!!
"Kucyki z oczkami a może i nawet bez" ?
Ale fajnie.  😅


Hahaha!!! Bomba!!! 😀
Mój "Klub Anonimowych Miłośników Kucyków Co To Chcieli Mieć Kucyka Ale Nie Będzie Im To Dane" wysiada! 😀

Ja chcę do Klubu, ja chce!!!! 😀
Ja proponuję tym razem wysłać pokemon z misją do męża milenki. Misja chwalebna, bo jak się powiedzie, milenka nie będzie musiała szukać pociechy w mocnych płynach.  😜
Pokemon może jechać na kucyku 👀
To bardzo dobry pomysł! Tylko żeby mu cycki nie wisiały za bardzo bo się Pan Mąż przestraszy i d...a będzie😀
zrzucimy się dla Pokemona na dobry sportowy stanik 👀
trusia, foch! no teraz to chcę do klubu!


Met, ale klub jest dla tych, co nie mieli. Nie uwierzę, że nie miałaś kuca. I żaden foch tu nie pomoże.

[quote author=milenka_falbana link=topic=80308.msg1273419#msg1273419 date=1327436351]
To bardzo dobry pomysł! Tylko żeby mu cycki nie wisiały za bardzo bo się Pan Mąż przestraszy i d...a będzie😀
[/quote]

Komu cycki nie wisiały? Pokemon czy kucowi?
O kurcze... Faktycznie😀 Pokemon też powinien się postarać😀 haha
mam złamane serce ;( do tego jeszcze kikki mnie okrzyczała ;(
Jaka kikki, jak śmiała! Met - plasterek Ci ślę! Nie wiem o co chodzi ale co tam🙂🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się