Problemy techniczne z r-v

root   szef wszystkich szefów
28 maja 2019 19:04
W sprawach ogłoszeń, proszę pisać tędy: https://ogloszenia.re-volta.pl/kontakt/ - to najszybsza droga
Proszę podawać swoje dane (nick na re-volcie, e-mail itp)

Czy jest opcja, żeby szukać słowa/wyrażenia w obrębie jednego wątku? Bo nie wiem, czy jestem ślepa, czy nie ma takiej opcji. 👀
Z tego co pamiętam to gdy jesteś w danym wątku i używasz wyszukiwarki to wtedy szuka tylko w nim
Ach, dobra, wpisałam inne słowo, bo poprzednie "za mało specyficzne" i faktycznie, wyrzuca wyniki z wątku. No ale niestety moje zapytanie dla szukajki jest niewystarczające, pozostaje i tak przekopywać wątek. 🙁
Ja też tak często mam. Tzn czasem wpisuję naprawdę dość solidną frazę czy wyraz, ale jednak 'za mało specyficzne'. A co do wątku to tak jest faktycznie, jak wpiszesz w lupkę siedząc w danym wątku to szuka wtedy tylko tam. I szansa na znalezienie jest wówczas chyba większa
dea   primum non nocere
09 czerwca 2019 21:22
Ja najczęściej szukam jednak googlem. Nazwa wątku, szukana fraza, site:re-volta.pl i czasem się udaje.
I am Adams Patrick, I will like to invest in your country. all I want is an honest and reliable person who can be my partner.please email me on adamspatrick978@gmail.com for more details.

Best Regards

Adams Patrick US Army Afghanistan.  takie maile przychodzą na skrzynki, czy jesteśmy w stanie usunąć tego użytkownika?
Karla🙂  też dostałam taką wiadomość
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2019 12:18
Do mnie też coś przyszło w sprawie jakichś zdjęć, nawiązywania współpracy fotograficznej i że trafił na mojego maila przez re-voltę... Nie pamiętam czy mam go gdzieś widocznego. W dodatku w przeglądarce cała witryna pojawia się jako "niezabezpieczona" w pasku adresu. Na pewno wszystko jest ok z bezpieczeństwem danych na rv? Ja wprawdzie nie podawałam nigdzie wrażliwych danych, ale wiem że niektórzy przesyłają sobie adresy, numery kont itd.
desire   Druhu nieoceniony...
18 czerwca 2019 10:14
Czy tylko ja nie widze w niektorych kategoriach w ogloszeniach zdjec?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 czerwca 2019 17:09
Czy ktoś jeszcze ma problem z niewyświetlającymi się zdjęciami w ogłoszeniach? Wysłałam link do jednego z moich i zdjęcia się po prostu nie otwierają.
desire   Druhu nieoceniony...
07 lipca 2019 08:21
martva, u mnie z telefonu sie nie otwieraja (android) a na kompie juz tak... Zglaszalam przez formularz kontaktowy tych nowych ogloszen i lipa. Nigdzie nie widze zdjec.. A na fb np jak ktos podlinkuje ogloszenie to na przyklad zdjęcie głowne widac, więc coś musi być z strony revolty nie tak. :/

Ktoś jeszcze ma taki problem??
Kochani, mam problem... Od czasu zmiany serwisu ogłoszeniowego nie jestem w stanie zalogować się na swoje konto na ogłoszeniach. Pisałam już przez formularz kontaktowy, pisałam normalnie na forum na priv do administracji, ale nie dostaję żadnych odpowiedzi a do konta nadal dostać sie nie mogę  🙁 Help!  :kwiatek:

edit: dostaję cały czas informację "złe hasło". Próbowałam logować się zarówno poprzez nick jak i adres e-mail, wpisywałam nawet starsze hasła, nic nie działa  😕
Czemu wątek " co mnie wkurza w jeździectwie " jest zamknięty?
Widocznie zszedł na niepoprawne politycznie tematy
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 stycznia 2020 13:16
Serio? Brawo  😵
Od paru miesięcy mam problem z wątkiem o promocjach w końskich sklepach. Po kliknięciu na odpowiednią ikonkę nie przenosi mnie do ostatniego nieprzeczytanego postu tylko zawsze trzy strony wcześniej. Tak jest tylko w tym jednym wątku. O co chodzi?
vissenna   Turecki niewolnik
07 lutego 2020 08:43
Sprobuj wyczyscic cookies dla forum. Powinno pomoc.
vissenna, Niestety, nie pomogło.
Dlaczego tylko z komórki mogę wejść na forum? Z komputera otwiera mi się  kominikat, że jakiś serwer jest testowany i że strona działa  prawidłowo. Co z tego, skoro tonie r-v.
trusia, jak na kompie wpisałam re-volta.pl/forum to mi się otwierało normalnie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
08 marca 2020 23:52
nefferet, mam ten sam problem.
nefferet, emptyline, tak jest faktycznie od paru miesięcy i dużo osób już o tym niestety wspominało i nic się nie zmienia 🙁
trusia, jak na kompie wpisałam re-volta.pl/forum to mi się otwierało normalnie 🙂


dzięki za podpowiedź. Jak wpisywałam www.re-volta.pl i do tej pory działało, ale widocznie coś się zmieniło.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 marca 2020 09:42
Czy u kogoś jeszcze występuje problem z dodaniem zdjęć do galerii? 🙂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
09 marca 2020 09:51
Mi także dodawanie zdjęć nie działa.
Od kilku dni wisi na górze strony informacja:
Uwaga!
W najbliższych dniach przeprowadzimy aktualizację oprogramowania forum. Nowsza wersja umożliwi wygodne przeglądanie na telefonach komórkowych  🙂

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli po zmianie pojawią się jakieś błędy lub ograniczenia. Prosimy zgłaszać wszelkie problemy na PW do użytkownika: root

Mojej galerii w ogóle nie ma  😁
Kiedy galeria będzie działac?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 marca 2020 18:49
Właśnie, co z galerią? Raz działa, raz  nie  działa 🙁  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się