Gratulacje!

Piszę pytanie/nowy temat, a otrzymuję info o wątku, choć to wcale nie jest odpowiedź na pytanie, które stawiam.
Link wklejony przez kogoś zawiera osiemdziesiąt kilka stron z postami, choć może w promilu dotyczy pytania, które stawiam.
Czy nie można po prostu odpowiedzieć, czy komuś włos z głowy spadnie jeśli odpowie na pytanie?
Czy to forum jest jakimś rodzajem miejsca wzajemnej adoracji i gadania o niczym? Takie mam wrażenie...

Czy na forach wszyscy muszą tak wysoko "nosić nosy"?

Człowiek normalnie pyta, bo tak oczywiście jest temat, ale rozlany. Wątek, który ma 80-kilka stron, to chyba nie jest ten temat, tzn nie jest to precyzyjnie to?? Wczytywanie się godzinami o czymś tam, przebijanie się przez setki dygresji, to chyba nie jest ten temat? Jak ktoś ma tyle czasu, by tu godzinami siedzieć, to gratuluję. A wystarczyła w miarę krótka odpowiedź, która z pewnością jeszcze komuś by się przydała. Ale to pewnie nie jest zgodne z zasadami tego forum. Jak ktoś chce konkretów, to widocznie musi szukać innego forum...

Ja pytam konkretnie, a otrzymuję co najmniej zarozumiałą odpowiedź. Mam wrażenie, że przeszkadzam tu komuś, że każdy, kto się pojawi, to po prostu jest intruzem.
Dziękuję za pomoc! Perfekcyjna! Zobaczymy kiedy usuniecie ten post.
może mało się udzielam na forum ale chyba się wtrącę bo brak umiejętności czytania ze zrozumieniem mnie niszczy.

a wyobraź sobie jaki byłby tu syf gdyby każdy zakładał nowy wątek bo nie chce się mu użyć wyszukiwarki i znaleźć tego w ogólnym?

piszesz że wystarczyłaby krótka odpowiedź. taką dostałaś. kliknięcie w link odsyłający do wątku + wpisanie danego słowa do szukajki trwa chwilę... nie trzeba robić od razu afery...
m.indira   508... kucyków
09 stycznia 2012 17:42
Ivona jak już zdążyłaś zauważyć, to forum jest inne, nie tak rozlazłe z milionem tematów jak inne, tutaj nie ma innych działów jak te 3, nie ma osobnych weterynaryjnych, sportowych, hodowlanych, każdy trzyma się zasad i to jest zdrowe, dlatego ma tylu użytkowników i jest jedyne w swoim rodzaju
tyle w temacie, jak się nie podoba wybierz inne forum bardziej tolerancyjne, rozlazłe gdzie tematy powstaja jak grzyby po deszczu tylko po to by zadowolić zakładającego
No tak i wszyscy piszący tu są mili i pomocni. Jakie to piękne! Najpierw spróbuj wyszukać takiej informacji, a później dopiero pouczaj. Ja jestem analfabetką internetową i rzeczywiście pierwszy raz korzystam z forum. Ale fakt to jest rzeczywiście inne... a forum tworzą ludzie nie zero jedynki.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2012 18:10
ivona, A styczność ze zrozumiałym pisaniem miałaś? Bo jak na razie wypowiedź twoja jest bez ładu i składu, pisana na szybko i w emocjach. Uspokój się, potem pomyśl napisz, potem jeszcze raz pomyśl, skieruj kursor na 'wyślij' i przed wysłaniem jeszcze raz przemyśl na spokojnie posta. Na końcu wyślij.
Ircia   Olsztyn Różnowo
09 stycznia 2012 18:11
A czy tak ciężko przeczytać regulamin?  🤔 
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 stycznia 2012 18:16
Ircia niektórych czytanie boli 🙂
No tak, jakie super laski tu siedzą.. takie mądre. Szkoda mojego czasu...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 stycznia 2012 18:32
To po co w ogóle tutaj wchodziłaś?
Serio. Wyszukiwarka nie gryzie.
Ircia   Olsztyn Różnowo
09 stycznia 2012 18:40
madmaddie  oj i to chyba bardzo  😵
Ja też byłam nowa i przez ok 3 lata TYLKO czytałam re-volte [wcześniej też starą voltę], przeczytałam regulamin  😀iabeł:  i poznałam też fajnych ludzi na tym forom, owszem też popełniam  błędy, bo nikt nie jest idealny, ale nie rozumiem po co takie żale  🤔
ivona po to jest wyszukiwarka żeby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania  😉
ja jakoś zawsze używam wyszukiwarki i znajduję to, czego potrzebuję...  🤔
m.indira   508... kucyków
09 stycznia 2012 19:08
ivona, każdy kiedyś zaczynał, by pisać na forum co kolwiek trzeba najpierw poczytać to forum i każdy szanujący się forumowicz to robi a potem dopiero, jeśli nie znajdzie czego szukał lub ma coś sensownego do powiedzenia, pisze
a tak nawiasem, tutaj masz listę z wyszukiwarki tego o co chciałaś spytać, czyli Capriolę
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=search2
w samej wyszukiwarce pojawiły mi się dwa posty z plusami dla tego sklepu więc?
naprawdę nie jesteś pierwsza i ostatnia która dostała po łapach od forum, najlepiej więc się obrazić i powiedzieć jakie to forum durne, tylko dziwne że jest ono jedno z najlepszych w kraju, jak nie naj, a tylko dlatego że siedzą tu ludzie którzy znają się na swojej robocie lub hobby jakim jest jeździectwo, a szczypiory mogą tej wiedzy tylko pozazdrościć i się pilnie uczyć
cieciorka   kocioł bałkański
09 stycznia 2012 19:41
uśmiałam się do łez. ivona, jesteś królową forum.
Piszę pytanie/nowy temat, a otrzymuję info o wątku, choć to wcale nie jest odpowiedź na pytanie, które stawiam.

ten wątek, skoro już musiał powstać powinien znaleźć się tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/board,2.0.html
ale, tak naprawdę, mogłabyś to spokojnie napisać
tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20.0.html
tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,785.0.html
ale najlepiej, to tutaj 😁 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,44.0.html


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się