sklepy internetowe

Plusy dla gnl.pl i animalia.pl. Jak zwykle zresztą 🙂
[quote author=horse_art link=topic=81.msg2116827#msg2116827 date=1402580393]
Ava, ja takie pasek nie mogąc znaleźć w sklepach końskich, kupiłam na allegro pod hasłem "trok". trzeba poszukać, bo sa różne, ale i takie z "ogłowiowej" skóry- czarne, brązowe się zdarzają.
[/quote]

Dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek: pomiędzy 5 zł a 55 jest spora różnica 🙂
PLUS dla mksklep.pl  😅
Najgorszy sklep, z jakim miałam do czynienia to Skawiński-niczego nie można się dowiedzieć, ani mailowo ani telefonicznie, a pani z ujeżdżeniowych czapraków proponuje mi...łezkę 😜 No bez komentarza 🙇
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
13 czerwca 2014 13:24
Zaległe plusiory dla
animalia.pl oraz yard-equites.pl
a także zupełnie świeżutki dla
mksklep.pl  🙂
bergo.pl +
Ja BARDZO polecam sklep Staw Horses super obsługa , konkretnie , fajny miły kontakt , szybka wysyłka i ogólnie bardzo fajnie jak na "Świeżaka" jestem miło zaskoczona :kwiatek:  :kwiatek:
http://strawhorses.pl/  🏇
ogroomny plus dla horse-trade.pl, gnl.pl i pasi-konik.pl  :kwiatek:
[quote author=horse_art link=topic=81.msg2116827#msg2116827 date=1402580393]
Ava, ja taki pasek nie mogąc znaleźć w sklepach końskich, kupiłam na allegro pod hasłem "trok". trzeba poszukać, bo sa różne, ale i takie z "ogłowiowej" skóry- czarne, brązowe się zdarzają.


Dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek: pomiędzy 5 zł a 55 jest spora różnica 🙂
[/quote]

do usług i... sklepy wybaczcie 😉

troki to wspaniała rzecz 🙂 po dobraniu odpowiedniej długości (ew. można skrócić) można je wykorzystać i do mocowania do siodła napierśnika i do wlasnie nachrapnika czy z dodatkową "szlufką" do zrobienia tego westowego łącznika, jako mostek do lonżowania (jesli ktos uwaza, ze to dobra rzecz - ja nie), a także do mocowania rzeczy do siodła (troczenia 😉 ), do mocowania czarnej do poprągu (jak nei ma oczka) czy czambonu - tzn linki do pasa .... i wiele innych (np. do niego wiązać konia...). i to za śmieszną kase. chyba powinnam to w diy napisac :P
+ dla konik.com  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2014 12:21
duży + dla animavet Panie bardzo miłe i pomocne. Zawsze dzwonię z prośbą o odłożenie worka witamin i jak przyjeżdżam, to na mnie czekają  😉
+ amigo-konie
+ animalia
+ podkowa-liny
ogromny - dla equi-point zrobiłam zamówienie 29 maja realizacja 7-14 no to dobrze czekam pierwsza paczka dotarła do mnie a reszta rzeczy miała być dosłana, umówiłam się z panią że jedne  rękawiczki zostaną zamienione na inne które wybrałam no to pani oznajmiła mi że mam na nie czekać do 14 dni, no to jak okej fajnie że mi zamienili, po 3 dniach magle dostaje maila że dostałam zwrot za te rękawiczki chociaż miały być zamienione. Dzisiaj dostaje kolejnego maila że dokonali zwrotu na kantar, ponieważ go nie mają, a miał być pani zapiewniła o tym że on będzie na 100%i co i nie ma. Bardzo nie polecam tego sklepu ! Ciekawe ile jeszcze maili dostane o tym że czegoś nie mają. ;-;

edit. + pani zapewniła mnie że w tym tygodniu paczka z resztą rzeczy będzie... ciekawa jestem czy do mnie dojdzie
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 czerwca 2014 15:44
PATRYCJA10822 myślę, że przesadziłaś z tym 'ogromnym' z tego co piszesz to kontakt cały czas ze strony sklepu był, dostałaś od razu zwrot za to czego nie ma (ja np. w okserze na zwrot czekałam 1,5 miesiąca) , często jest tak że sam producent zapewnia że towar będzie dostępny danego dnia a potem okazuje się, że termin się przesuwa i przesuwa, a potem sklepy muszą świecić oczami przed klientem 🙂
No naprawdę masz na co narzekać, zwrot kasy na bieżąco i kontakt mailowy. Ja tez czekam na zwrot z oksera ponad miesiąc i zero odpowiedzi na maila. Zaległy plus dla Pana Podkowy
wieeeeelkie + dla:
- gnl.pl
- pasi-konik.pl
przesyłki w czasie, a w razie problemów super kontakt

i niestety - dla equiversum.pl - zapewnianie, że sprzęt jest, potem przepraszanie, proponowanie czegoś innego - zdecydowałam się i dostałam wiadomość po ok 3 tyg., że jednak proponowanych rzeczy nie ma
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 czerwca 2014 16:50
srokate w Equiversum to prawie tak samo jak z Atosem. Szykuj się na długą walkę i wiele mieli ponaglających. Może kasę jeszcze odzyskasz. :/
ps. nawet na fb jest profil "oszukania przez sklep Equiversum"
to ja + dla Hidalgo-bardzo dobry kontakt, + dla Bergo-bardzo miła obsługa, nawet jak coś nie pasuje, + dla Dobry- Koń (nie ma problemu ze zwrotami, kasa wraca szybko na konto).
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 czerwca 2014 17:11
Mieszane uczucia do equishopu.
Zamówiłam towar ze strony, następnego dnia dzwoni do mnie Pan, że rzeczy w danym rozmiarze nie mają, ale KURIER JUZ ZABRAŁ TA RZECZ DLA mnie w INNYM rozmiarze. Przeżyłam szok, bo wiedzialam, że na pewno nie będzie pasować. Zostało mi odesłać z powrotem. Uważam, że powinnam zostać poinformowana PRZED nadaniem paczki. Mam nadzieję, ze dostanę pieniądze jak najszybciej. Z drugiej strony skle wziął na siebie koszty przesyłki w obie strony, ale uważam to za normalne w takiej sytuacji.
Zamawiał ktoś kiedyś w kostka-cukru.pl ? Wszystko w porządku z zamówieniem?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
18 czerwca 2014 17:45
Zamawiał ktoś kiedyś w kostka-cukru.pl ? Wszystko w porządku z zamówieniem?


pierwsze słyszę o takim sklepie  🙂
Duży plus dla mksklep.
Bardzo sprawna realizacja zamówienia i dobry kontakt. Okazało się, że jeden z zamówionych przeze mnie produktów jest niedostępny. Jakos chyba nastepnego dnia dostałam taką informację z porpozycją zamiany lub rezygnacji. Rano napisałam maila, że rezygnuję z tego produktu. Jeszcze tego samego dnia wyszła do mnie paczka z pozostałymi rzeczami a zwrot za tamten produkt poszedł na konto.
Profesjonalizm.
Mieszane uczucia do equishopu.
Zamówiłam towar ze strony, następnego dnia dzwoni do mnie Pan, że rzeczy w danym rozmiarze nie mają, ale KURIER JUZ ZABRAŁ TA RZECZ DLA mnie w INNYM rozmiarze. Przeżyłam szok, bo wiedzialam, że na pewno nie będzie pasować. Zostało mi odesłać z powrotem. Uważam, że powinnam zostać poinformowana PRZED nadaniem paczki. Mam nadzieję, ze dostanę pieniądze jak najszybciej. Z drugiej strony skle wziął na siebie koszty przesyłki w obie strony, ale uważam to za normalne w takiej sytuacji.


Ja też niestety mam minus dla equishopu. Na pokrowiec i śrubke do siodła czekam już grubo ponad 10 tygodni... A mialo byc 5. Oczywiscie w sklepie nikt NIC nie wie.
Plus dla www.elias.sklepna5.pl, zamówiłam tam bryczesy schumacher, nowe, w obłędnie niskiej cenie. Bryczesy dotarły bezproblemowo, stan idealny jak w opisie. Użytkuję je zresztą od dłuższego czasu i to jedne z moich ulubionych. Teraz kilka słów o sklepie, bo czytałam że budził wątpliwości. Niedawno miałam okazję być w okolicy, więc się wybrałam. Sklep ma punkt stacjonarny, można powiedzieć że na głuchej wsi niedaleko Jaroszówki. Jest mały, przydomowy i wypełniony nowym i używanym sprzętem. Posądzenia o paserstwo to gruba przesada, chociaż faktycznie ceny są bardzo niskie. Wynika to stąd, że towar jest  przywożony z Niemiec, jak zorientowałam się po rozmowie z właścicielką. Na miejscu wpadły mi w oko bryczesy gs, euro-star i cavallo. Nowiutkie, z metkami. Żałuję tylko, że brakło mi czasu na mierzenie, ale na pewno będę je zamawiała. Wszystko to raczej starsze modele, ale to nie dziwi, skoro towar pochodzi pewnie głównie z wyprzedaży.
też korzystałam z tego sklepu-w opisie zabrakło info, że bryczesy to model młodzieżowy, przyszły, nie pasowały, odesłałam- wszystko bez problemu🙂 fakt, stare modele, w przyzwoitych cenach- kontakt super, rzeczowa rozmowa, rady itp. polecam 🙂
zembria na szczęście zamawiałam za pobraniem, bo babcia odbiera mi wszystkie wysyłki, a ona ma w zwyczaju dawać coś kurierom 😂
Anderia   Całe życie gniade
20 czerwca 2014 19:16
Mam mieszane uczucia co do Arcusa. Minus za to, że zamówienie oznaczone terminem realizacji teoretycznie 7-10 dni przyszło po prawie miesiącu. Fakt, że to nie była wina sklepu, bo dystrybutor spóźniał się z dostawą, ale gdybym ja się nie skontaktowała po ee, jakichś 20 dniach, to podejrzewam, że do dziś nic bym nie wiedziała. Plus za to, że jak już zapytałam, to kontakt był na bieżąco, przeproszono mnie i dano gratis w ramach rekompensaty. I oczywiście przysłano w 100% to, co miało być. Więc pół na pół.

Tradycyjnie wielki plus dla animalii, regularnie zamawiam od nich głównie pasze, wszystko zawsze z zegarkiem w ręku, rzeczy są kompletowane nawet szybciej, niż obsługa to zapowiada. 🙂 W dodatku akurat te pasze, którymi karmię, często są na magazynie, więc w ogóle nie trzeba czekać.
Plus dla www.elias.sklepna5.pl, zamówiłam tam bryczesy schumacher, nowe, w obłędnie niskiej cenie. Bryczesy dotarły bezproblemowo, stan idealny jak w opisie. Użytkuję je zresztą od dłuższego czasu i to jedne z moich ulubionych. Teraz kilka słów o sklepie, bo czytałam że budził wątpliwości. Niedawno miałam okazję być w okolicy, więc się wybrałam. Sklep ma punkt stacjonarny, można powiedzieć że na głuchej wsi niedaleko Jaroszówki. Jest mały, przydomowy i wypełniony nowym i używanym sprzętem. Posądzenia o paserstwo to gruba przesada, chociaż faktycznie ceny są bardzo niskie. Wynika to stąd, że towar jest  przywożony z Niemiec, jak zorientowałam się po rozmowie z właścicielką. Na miejscu wpadły mi w oko bryczesy gs, euro-star i cavallo. Nowiutkie, z metkami. Żałuję tylko, że brakło mi czasu na mierzenie, ale na pewno będę je zamawiała. Wszystko to raczej starsze modele, ale to nie dziwi, skoro towar pochodzi pewnie głównie z wyprzedaży.

A co ma do rzeczy to że towar jest przywożony z Niemiec do jego cen? Twoim zdaniem sklepy skąd biorą towar? Bryczesy mają ceny ewidentnie poniżej cen przy których sklepy robią wyprzedaże -50% czyli ceny są grubo poniżej polowy.to tak jak niektórzy handlarze siodła też przywożą z Niemiec  🙄
Balajlama
a nie zastanowiło Cię, że Karenira zarejestrowała się na forum i od razu zaczęła od pieśni pochwalnej na temat sklepu 🙂
Trudno mi jakoś uwierzyć w bezinteresowny zachwyt  😉
Aż tak mocno nie ingerowalam  😀 chodziło mi o śmieszne stwierdzenie że jest tanie bo jest z niemiec  🤣co ma piernik do wiatraka:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się