sklepy internetowe

Tradycyjny wielki plus dla yard-equites.pl, sprawnie i miło spełniającego każdy mój wymysł. 😉
czy ktoś wie ile czeka się na Mattesa z Equi-Point? Jakiejkolwiek konfiguracji by nie wybrać zawsze jest "dostępny".
czy ktoś wie ile czeka się na Mattesa z Equi-Point? Jakiejkolwiek konfiguracji by nie wybrać zawsze jest "dostępny".


Tam wszystko jest "dostępne" a na sklepie dużo nie ma i się czeka. Trzeba zadzwonić i zapytać 🙂
Re-voltowicze! Mam pytanko odnośnie sklepu allesiodła. Mianowicie chcę się zamienić z nimi na siodło, zdjęcia wysłałam wymiana jest możliwa, wszystko super. Tutaj pojawia się pytanie - czy ktoś się z nimi już wymieniał, kupował? Jakieś opinie?  :kwiatek:
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 czerwca 2014 11:17
u nas w stajni mamy trzy siodła z tego sklepu, ale kupowane nie wymieniane. Wszystko w najlepszym porządku, można zwrócić, wymienić na inny model, wziąć na próbę za kaucją, dowolną ilość razy. Siodła ładne, zadbane, wszystkie ewentualne wady rzetelnie opisane. Bardzo miła obsługa i z każdym siodłem pisemna umowa kupno-sprzedaż.
Nie wiem, w którym wątku zapytać -spróbuję tutaj:
Czy ktoś wie gdzie mogę kupić laskę zoometryczną? W związku z tym, iż potrzebna jest dla własnych potrzeb przydomowej stajni - nie zależy mi na sprzęcie z najwyższej półki 😉
Komuś się rzuciła w oczy taka miarka?  👀 👀 👀 :kwiatek:
ancyk0991, tu na przykład:
http://lmgtfy.com/?q=laska+do+mierzenia+konia
Zaczynam rozumieć, dlaczego ludzie tak nie cierpią revolty...
Ale i tak Dziękuję :kwiatek:
Wpisz Gaga w podlinkowaną przez siebie stronę "laska zoometryczna"  😉
ancyk0991, również wyskakuje kilka linków do sklepów, chociaż fakt faktem - mniej

Ja nie rozumiem dlaczego ludzie tak nie cierpią google... 😉
Kto mówi,  że nie cierpią?
A weszłaś w choć jeden link?  😉 Czy tylko zobaczyłaś, że wujek google je wyświetlił?  😎
ancyk0991, weszłam - są miarki znanej marki Busse , czy niezłej Horze. Są i teoretycznie gorszych typu Pfiff czy Equi-Theme... generalnie do wyboru
nie mam 100% pewności z uwagi na firmową blokadę - ale możliwe, że na Allegro też by się coś wynalazło - nie koniecznie w jeździectwie 🙂

Pytałaś gdzie możesz kupić laskę - dostałaś odpowiedź... niespecjalnie rozumiem o co Ci aktualnie chodzi

Dodam, ze korzystałam z Pfiffa - tej drewnianej - ale ciężko mi powiedzieć czy była to laska z najwyższej półki, czy z najniższej ;-)
Jak nie wiadomo o co chodzi,  to chodzi o pieniądze 🤣

Po wpisajiu w google laska zoometryczna wyskakują linki typu wiki itp., oraz sklepy. Jednak praktycznie we wszystkich od jakiegoś już czasu lasek nie ma. Nie wiem czy wycofane czy wszyscy je kupują i sklepy nie są w stanie utrzymać odpowiedniego ich stanu na magazynie.
Owszem jakieś bliżej nieznane mi sklepy je mają, ale jakoś nie lubię robić zakupów w  niesprawdzonych miejscach.
W związku z powyższym grzecznie zapytałam czy ktoś coś wie.
W odpowiedzi dostaje linka do google, który pokazuje mi jak wpisać słowo w wyszukiwarce z dodatkiem: "czy było to takie trudne? "

Oczywiście, że było - inaczej bym nie pisała tutaj  😂
Czy nadal nie wiesz o co mi chodzi? 😉

Wyprzedzając: jeżeli denerwuje Cie to, że ktoś pyta/podobno nie lubi google - bardzo proszę - pomiń jego post, nie odpisuj z jakimiś podtekstami :kwiatek: :kwiatek:

Tyle ode mnie 😉
ancyk0991, link - na 95% jest w tej chwili dostępna od ręki (a przynajmniej przed długim weekendem była), jeśli nie będzie, to szybko dotrze (o ile jest w Horze). Dostępne są też laski drewniane z Pfiff, ale na miejscu ich nie ma, trzeba by zamówić, nie wiem ile obecnie to może potrwać.
ancyk0991, zapytałaś czy ktoś wie gdzie można kupić - nie mówiłaś, że od ręki
W Horsepolu masz laskę za 130 zł (skoro o kasę chodzi) dostępną w ciągu 3-4 dni na przykład

Jest to towar na tyle rzadko kupowany, że pewnie w wielu sklepach będzie w opcji "na zamówienie"
Czy macie dobry kontakt z equi-pointem? Albo jakikolwiek? 😉
Czy macie dobry kontakt z equi-pointem? Albo jakikolwiek? 😉


ja dzisiaj rozmawiałam z nimi, kontakt na baardzo duży plus 🙂
Ancyk - od ręki można kupić poszukiwaną przez Ciebie miarę w http://parkursklep.pl/ - nie ma tego towaru na stronie ale wiem na pewno, że miara jest dostępna od ręki w sklepie więc śmiało dzwoń do nich 🙂
pasze-lublin Brak kontaktu  😤
Polecam konik.com.pl  😉
W gnl.pl również bezproblemowo.
ja się muszę na konika poskarżyć bardzo
zamówienie złożone wczoraj jakoś do południa
a paczka już jest i to dziś od rana już jest...
nawet 24 godzin mi nie dali cholery jedne od zamówienia do dostawy
no masakra jakaś normalnie  😜

ps. ciekawe, czy jak konika się poprosi o "pilną dostawę" (oczywiscie czegoś, co mają) to paczkę przeteleportują?
Z szybkością ich reakcji - to całkiem realne  😉 standardowe zamówienie idzie do klienta szybciej niż przelew do sklepu  😍
Wielki plus dla podkowy, zamówienie złożyłam w piątek, w piątek paczkę wysłali (zanim zrobiłam za nią przelew!), w paczce gratisowo spore próbki dwóch sieczek i czarnuszki 😀
Ode mnie zaległe plusy dla cavalloshop, natychmiastowa wysyłka, equishop - również błyskawicznie, no i standardowo animalia - najlepsze miejsce do zamawiania pasz 🙂
Gorąco ostrzegam przed sklepem internetowym Eqwest oraz   Equiversum   !!!!

Zamówiłam z niego 2 rzeczy, jedna doszła po 2 miesiącach i 3 tyg, za drugą czekałam na zwrot pieniędzy kilka ładnych dni (po ciągłym ponaglaniu) !

Dodam że przez cały czas byłam oszukiwana że rzeczy do mnie zostały wysłane, a tak nie było.
Unikanie kontaktu, nie odbieranie telefonów, ewentualnie zbywanie przez sms lub e-mail.

Słuchajcie moi drodzy, mam problem.

Sklep pomylił adres do wysyłki i wysłał nie tam gdzie trzeba. W domu była osoba która chciała dobrze, odebrała, ale nie sprawdziła zawartości. Ja dziś sprawdzam a kurier nie ogarnął i dał jedną paczkę z dwóch wysłanych. Brakuje suplementów dla koni, które były z całego zamówienia najdroższe i najważniejsze.  Powiedzcie mi czy da się taką sprawę jakkolwiek wyjaśnić? Od dostarczenia paczki minął już jeden dzień (zamówienie przyszło we wtorek). Ja dopiero do domu wróciłam, szukam rzeczy a tu zonk.... Będę jutro dzwonić do sklepu, ale kurcze, przeraża mnie fakt że nie wiem jak sytuację rozwiązać.
Zadzwoń do sklepu i powiedz że nie dotarły do ciebie i oni niech wyjaśniają z kurierem 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2126495#msg2126495 date=1403693883]
ja się muszę na konika poskarżyć bardzo
zamówienie złożone wczoraj jakoś do południa
a paczka już jest i to dziś od rana już jest...
nawet 24 godzin mi nie dali cholery jedne od zamówienia do dostawy
no masakra jakaś normalnie   😜

ps. ciekawe, czy jak konika się poprosi o "pilną dostawę" (oczywiscie czegoś, co mają) to paczkę przeteleportują?
Z szybkością ich reakcji - to całkiem realne  😉 standardowe zamówienie idzie do klienta szybciej niż przelew do sklepu  😍
[/quote]

Żebyś się nie zdziwiła 😁 Akcja pod tytułem "w sumie jadę po pracy w tym kierunku" miewa miejsce 😁
Niezmiernie miło nam to czytać 🙂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 czerwca 2014 22:29
xxagaxx zadzwoń do centrali kuriera, podaj numer przesyłki, którą dostałaś i spytaj o drugą. Może być tak, że paczka zawieruszyła się w sortowni i jutro do Ciebie dotrze  😉

Dziękuję dziewczyny :kwiatek:
++ dla pasi-konik'a
+ dla konik.com
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2014 16:06
Kolejny zasłużony plus dla Konika, zawsze mi się tam miło kupuje 🙂

I mega plus dla Jarpolu i deb - poprosiłam o poprawkę, została wykonana świetnie i ekspresowo :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się