sklepy internetowe

Ogromny plus dla Yard Equites  😅 Wszystko na czas a dopasowanie siodła bajka.
Baj baj. Jestem spamerem i nie czytam regulaminu forum

Livia   ...z innego świata
17 kwietnia 2015 17:50
A my zapraszamy do ogłoszeń.
Mega Plus dla Yard Equites baaaardzo mi pomogli  😉
Duży + dla sklepu Animalia, ekspresowa wysyłka i miły gratis mimo niewielkiego zamówienia 😉
sklep galopada- czy ktoś w ostatnim czasie korzystał? wyszukiwarka pokazała najmłodszy post z 2010roku.
sotniax, ja w zeszłym roku w marcu 🙂 kaski doszły w 24h.
sotniax Robiłam tam zakupy około miesiąc temu. Żadnych problemów, przesyłka doszła ekspresowo, w razie problemu można zadzwonić zapytać się o dostępność, jeśli nie jest się pewnym. Bardzo dobra obsługa 🙂
No to bardzo się cieszę bo wlaśnie złożyłam zamówienie a potem się zastanawiałam czy nie lepiej bylo zamowić gdzie indziej
Wiecie w jakim sklepie internetowym wymienię gumy od carbon gel? A konkretnie to zapięcia bo pies mi pogryzł  🙁
Fallada99   Back to the game!
18 kwietnia 2015 20:33
Nie wiem czy to nadaje się do tego wątku, ale jestem ciekawa.
Co myślicie o tego typu ofertach na ebay'u?
http://www.ebay.pl/itm/Schabracke-Eskadron-Polo-Pad-Sangria-Stone-DL-NEU-/351376157149?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item51cfa6a9dd
Szczerze osobiście bałabym się że dostane nie to, albo że nie dostane wcale, bo cena wydaje mi się śmiesznie niska, chociaż właściwie może po tyle tam chodzą. Jestem ciekawa, jest tu ktoś, kto się na tym zna?
Fallada99, kupowałam u tego sprzedawcy, korzystam często z licytacji na ebay'u, kupiłam np. nowe bryczesy pikeur z linii premium (wartość 179 euro) za 60 euro, inne eurostar Lorena za 50 (wszystko nowe z metkami), derkę treningową dralon eskadrona za 20 euro, itd.
Fallada99   Back to the game!
18 kwietnia 2015 20:46
Dziękuje bardzo  :kwiatek:
Fallada99, 🙂 oczywiście zawsze jakaś nutka niepokoju towarzyszy oczekiwaniu na paczkę, ale jeszcze się nie nacięłam na ebay. Raz facet mi jednego czapraka z zakupionych trzech nie wysłał, ale założyłam mu sprawę przez ebay i pieniądze odzyskałam.
Fallada99   Back to the game!
18 kwietnia 2015 20:50
Wiadomo-idzie z daleka, i nie wiadomo czy dojdzie, czy może zamiast tego przyjdą niemieckie ziemniaki  👀
Ale to taki  🚫 , dzięki jeszcze raz 🙂
Duży minus dla konika - już drugi raz zdarza mi się, że zamawiam produkt, którego nie ma lub jak w tym wypadku produkt JEDNAK będzie za 2 tyg. Specjalnie dzwoniłam w sobotę czy jest mój rozmiar oficerek - od razu zamówiłam, po informacji, że są na stanie i wtorek/środa powinnam je mieć u siebie. Z ciekawości (!) dziś zadzwoniłam spytać jak zamówienie i dostałam informację, że jednak ich nie ma, bo zostały sprzedane i zapomniano zaktualizować na stronie.
Potrzebowałam oficerki na zawody, bo obecne się kompletnie rozwaliły, pewnie gdybym dziś nie zadzwoniła to jechałabym na bosaka. 😉
Ja dziś sypnę PLUSAMI
1. HORSETOWN szybka wysyłka i bardzo kontaktowa właścicielka  😀
2. DOBRY KOŃ Mega Pani dbająca o zadowolenie klienta i duuużo próbek dla konia niejadka  🤣
3. DROMY.PL ekspres, super zapakowane i bardzo miły gratis
4. YARD EQUITES tu nie ma zamówień niemożliwych, tylko czasem trzema chwilkę poczekać  🏇
5. TUNDRA Bardzo miła obsługa i fajny asortyment  🙂
Ja też muszę pochwalić trzy sklepy 😉
1. Bergo, o dziwo spisali się i kask zamówiony w sobotę dzisiaj był u mnie, do tego 150zł taniej niż w innych sklepach. Do tego dorzucili jakiś brelok i próbkę mojego ulubionego meszu Pavo.
2. Konik, nie mieli zamówionych ostróg, ale zadzwonili i wymienili na 25mm zamiast 20, tak aby paczka była dzisiaj u mnie.
3. GNL, wzorowo. Paczka wczoraj rano opłacona, dzisiaj o 11.00 u mnie.
Szukam porady gdyż pamiętam ze jak pisalam o dziwnym zapisie w sklepie czarny kon ze jak sie zwraca do nich towar to odesla ci pieniadze ale pomniejszone o koszty wysyłki ktora byla gratis. Otoz zwrocilam ochraniacze transportowe do konika i dostalam zwrot pomniejszony o koszty ich gratisowej wysylki czyli -15 zl. Powiedzcie jak to w końcu jest bo mi już ręce opadaja. Tym bardziej że chyba nie ma takiego prawa abstrahujac od braku zapisu w regulaminie.
wydaje mi się, że jeżeli zwracasz towar niezgodny z umową to sprzedawca ma obowiązek zwrócić ci cały poniesiony koszt plus odsetki, jeżeli dokonałaś przedpłaty

ale jeżeli zwracasz bez przyczyny w ciągu 14 dni to zgodnie z przepisami sprzedawca ma obowiązek zwrócić ci koszt jednej przesyłki, sytuacja w której dostałaś przesyłkę gratis w jedną stronę chyba skutkuje, że powinni zwrócić ci koszt zakupionej rzeczy, tak bym rozumowała
Moon   #kulistyzajebisty
23 kwietnia 2015 09:22
Plus gnl.pl 🙂
Szybko odpisują na upierdliwe maile nt. koloru kantara, nawet foty robią i dobiorą pasujący uwiąz  😜  😉
No i przesyłka teleport!
Zgodnie z prawem sklep nie ma prawa potrącać ci kosztów wysyłki w tym przypadku. Jest to dobrowolna promocja sklepu. Zgodnie z nowymi przepisami nie wolno tego robić.
Według starych chyba też by nie mogli jeżeli dobrze pamiętam?

ToWar zgodny z opisem jednakze nie pasowal. Dostalam maila ze sobie przyjęli taka zasade bo po zwrocie koszty zamowienia ponizej 150 zl wiec odcieli mi kase za darmowa wysylke ze zwrotu za ochraniacze
Livia   ...z innego świata
23 kwietnia 2015 10:27
drabcio, dziwne to. Zaczynam się zastanawiać, czy ja dostanę pełny zwrot kwoty za zwrócone ochraniacze...

Swoją drogą, ile sklep ma czasu na zwrot pieniędzy?
Ogrooooomny + dla Caball.pl  :kwiatek:  świetny kontakt, świetne czapraki  😀
+ dla Galopada.pl - jak zawsze- ekspresowa wysyłka. Rano zamówione, na drugi dzień już u mnie  😀
+ dla Smakolykidlakoni.pl szybko i bezproblemowo  😉
drabcio powtarzam że jest to nielegalne i tyle. To nie jest tak że sklep przyjął sobie taktykę. Nie możesz ustanawiać własnego prawa skoro ogólne jest inne. Śmiało żądaj zwrotu za koszty wysyłki.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 kwietnia 2015 13:26
drabcio powtarzam że jest to nielegalne i tyle. To nie jest tak że sklep przyjął sobie taktykę. Nie możesz ustanawiać własnego prawa skoro ogólne jest inne. Śmiało żądaj zwrotu za koszty wysyłki.


Czy ja wiem? Skoro darmowa wysyłka była od jakiejś kwoty, a po zwrocie jednej rzeczy tego progu się nie osiąga to chyba tak może być, że sklep potrąca za przesyłkę. Zaraz by się znaleźli osobnicy, co to zamawiają za taką kwotę dla darmowego kuriera, a później zwracają rzecz, którą wzięli specjalnie, żeby za wysyłkę nie płacić (kurier droższy od zwrotnej poczty)
No na pewno. Jakbym zwrocila całość to tez by nie przekraczalo 150 zł wiec tez powinni zabrać.  Bez sensu i tyle. Tym bardziej ze kurier za 15 zl to więcej niż jest na umowie na firme..
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 kwietnia 2015 16:44
Kolejny + dla pasi-konika  🙂
to ja dla odmiany minusem
Amigo w Bedzinie działa, albo i nie, zależy jak im się chce! Poniweaż miałam parę wątpliwości, chciałam zadzwonić, zapytać, pogadać, uzgodniliśmy z panią że oba przyjmuje zamówienie i... tyle by z tego było, po miesiącu braku odzewa. Dobrze, że to nie było nic, na czym by mi zależało. Dobrze, że nie płaciłam z góry, tylko miał być przy dobiorze, więc poza tym że nic nie dostałam, to w sumie nic nie stracilam, za to oni sracili klienta  🤔 

No odbrze, żeby nie było
plus dla equishopu! też zamawiane na telefon, Pani rosiła mail (tak na wszelki wypadek), z potwierdzeniem wpłaty, a ona towar rezerwuje dla mnie. Wysłałam mail' 2 dni póxniej już wszystko u mnie było. Jedna rzecz mi się nie spodoała, odesłałam, pieniądze mi wróciłu na konto jakoś po niecałym tygodniu.
Obzługa klienta  😅  super
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się