sklepy internetowe

Duży plus dla GNL (przede wszystkim za genialną obsługę klienta) :kwiatek:

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Jeden z produktów nie spełniał moich oczekiwań pod względem jakości i wygody, więc odesłałam. Reklamacja uznana bezproblemowo, pieniądze kilka dni później były na koncie. Bardzo miła obsługa. Szybki, sprawny kontakt.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2015 08:49
Mały - dla animavetu. Ponad tydzień temu złożyłam zamówienie i opłaciłam je. Żadnych informacji nie dostałam więc dzisiaj dzwoniłam i okazało się, że tego co chcę nie ma, bo jest problem z firmą dostarczającą. No dobrze, rozumiem ale dlaczego dowiaduję się o tym jak ja dzwonię do nich a nie oni do mnie  🤔
I jeszcze pan mi powiedział, że przecież Produkt jest chwilowo niedostępny. Ale przecież jak zamawiałam to był dostępny bo inaczej nie mogłabym go dodać do koszyka...
duży plus dla dobry-koń.pl. Dobry kontakt, rabat, gratisy. Polecam.
Livia   ...z innego świata
05 czerwca 2015 16:31
Może nie do końca sklep, ale chciałam bardzo, BARDZO pochwalić forumową krysiex - obecnie działającą jako Equino. Zamówiłam dwa czapraki, z bardzo krótkim czasem realizacji i paroma "udziwnieniami", i wszystko doszło idealnie na czas, jak zwykle bardzo dobrze wykonane 🙂
Gniadata   my own true love
05 czerwca 2015 16:56
ogromny plus dla Caballa (chyba sie tu zalicza? 🙂😉 za bardzo szybka realizacje zamowienia 😅
Dopiero zaczynam przygodę z końmi, zrobiłam początkowe zakupy w amigo, daje duży plus- mają dużo cierpliwości dla nowicjuszy a dobrany ubiór idealny.
plusy:

+animalia
+ Pan Podkowa
+ dobry-koń
Mój pierwszy zakup w GNL i wielki + 😉
Hej 🙂

Jakieś opinie o sklepie Arcus? Polecacie? Odradzacie? 🙂 Zastanawiam się nad złożeniem u nich zamówienia...  🤔
Fallada99   Back to the game!
15 czerwca 2015 20:40
Ja polecam Arcusa, zamówienie przychodziło bardzo szybko, ZAWSZE gratis (zazwyczaj cukierki, breloczki, notesiki) nawet przy małym zamówieniu 🙂
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
15 czerwca 2015 20:55
Plus dla mustang.pl za szybko, ładnie i niedrogo zrobiony kantar na zamówienie 🙂
Ja polecam Arcusa, zamówienie przychodziło bardzo szybko, ZAWSZE gratis (zazwyczaj cukierki, breloczki, notesiki) nawet przy małym zamówieniu 🙂


Dziękuję - ogłowie zamówione  😍  :kwiatek:
Fallada99   Back to the game!
15 czerwca 2015 21:36
A jak z Equiversum? Raz zamawiałam i była tragedia, ale może jednorazowy wypadek...
Kayra   Kucusiowy wariat :P
15 czerwca 2015 21:55
Ja od miesiąca czekam na zamówienie z Horse-Hausa, gdzie było od 8-10 dni. Zero informacji o opóźnieniu. Tak, więc na razie minus na ich konto...
Kayra,, z Horse-House brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony ze sklepu to chyba norma 😉 przynajmniej ile razy tam kupowałam tak to wyglądało, ale mimo opóźnień towar koniec końców zawsze docierał 😉

ode mnie duże plusy dla GNL i Dromy.pl
Kayra   Kucusiowy wariat :P
15 czerwca 2015 22:10
beatasis, zamawiałam u nich już kilka razy i zawsze było okej. Raz w jednym nawet dzwonili. Ale teraz porażka, właśnie sprawdziłam datę zamówienia 4 maj 😉
Ode mnie plus dla MKsklep. Satysfakcjonujące mnie terminy realizacji ( i podane zgodnie z rzeczywistością), świetny kontakt, informacje na temat statusu zamówienia - po prostu dobra obsługa klienta 🙂.
carmelka   Extremly photogenic... potato
16 czerwca 2015 14:03
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze sklepem okser.pl?
- dla yard-equites
Dostałam towar odbiegający od tego co na zdjęciu, odesłałam 5 czerwca a jeszcze nie dostałam przelewu zwrotnego.
Pani w sklepie twierdzi, że przelew wyszedł w piątek ale czy to możliwe, że we wtorek po południu go nadal nie ma?
Najpierw chciałam popręg wymienić ale przez tydzień nie dostałam odpowiedzi czy mam na co i to ja ciągle dzwoniłam bo na maile nie mają chyba w zwyczaju odpisywać.
Wielki plus dla justriding! Podejście do klienta na naprawdę wysokim poziomie, polecam :kwiatek:
carmelka, wpisz sobie w wyszukiwarkę w tym temacie nazwę sklepu, wyskoczy ci mnóstwo postów z opiniami na temat oksera - w większości niestety negatywnych.
profit horseshop - kontakt, terminowość wielki + ( i gratis przy malutkim zamówieniu)
Taaaaaki plus dla gnl  😅

Nie dość, że ścigałam obsługę o wymiary ogłowi (dostałam wymiar każdego paseczka) to zaproponowano mi nowszy model, standardowo domawiałam jeszcze produkty i też nie było z tym problemu, wszytsko wysłane w terminie  😀
czy sklep briar jeszcze istnieje? Probowałam się dodzwonić za informacją, ale chyba prędzej spróbuję do papieża..
Ode mnie też mega plus dla GNL. Pani zadzwoniła do mnie z pytaniem czy może wysłać paczkę kurierem (w tej samej cenie) zamiast pocztą, bo przygotowali zamówienie ale kurier poczty zdążył przyjechać po odbiór paczek zanim moją paczkę przygotowali.  Dzięki temu przesyłkę mam już dzisiaj u siebie  😅
Zdecydowanie to mój ulubiony sklep. Często porządne promocje, duży wybór produktów, szybka wysyłka i wspaniała obsługa  😉 Czego chcieć więcej?  🙂
drabcio, istnieje i działa z tego co wiem, tylko chyba urlop mieli.
dopiero co wrzucali produkty na allegro
agull   Dążąc do celu
19 czerwca 2015 11:45
Ogromny plus dla sklepu Arcus - zamawiałam popręg na promocji, a do zamówienia jeszcze dostałam w gratisie cukierasy dla konia  😜
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
19 czerwca 2015 17:41
Ogromny plus dla Bergo - sklep bardzo się starał, żeby zdobyć towar a ja byłam na bieżąco informowana o postępach. Wczoraj popołudniu dostałam informacje, że zamówienie skompletowane- a dziś o 9 rano kurier zapukał do drzwi 🙂
Ode mnie również ogromny [b]+[/b] dla GNL! Po prostu sklep ideał!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się