sklepy internetowe

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 czerwca 2015 13:48
Duży + dla sklepu pasi-konik, obsługa przemiła, profesjonalna i cierpliwa. )Średnio raz dziennie dzwoniłam czy coś wiadomo w sprawie oficerek, mimo, ze byłam poinformowana, że czas oczekiwanie do dwóch miesięcy, jednak niecierpliwość brała górę.  😁 ) Buty przyszły, są idealne. 
+ dla GNL
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
23 czerwca 2015 11:52
duży - dla sklepu http://makana.istore.pl/pl/?
Kontakt masakra! Na maile nikt nie raczy odpowiedzieć. Facet przez telefon opryskliwy i nie miły, a do tego się dziwi, że dzwonię jak moje zamówienie ma nadal status nowe, a przelew doszedł w czwartek. Mam nadzieję, że paczka dojdzie i nie będę prawie 250zł w plecy. Zdecydowanie nigdy więcej!
Standardowo, duży plus dla GNL. To ostatnio jeden z moich ulubionych sklepów  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2015 16:31
Po początkowym złym wrażeniu daję końcowo plusa dla GNL. Kontakt był dobry, byłam informowana o terminach, więc ogólnie ok - chociaż bez szału.
Duży plus dla Animavet. Szybka wysyłka, ekstra gratisy!
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
24 czerwca 2015 20:17
plus dla konika 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
26 czerwca 2015 15:45
jak zwykle wielki + dla animalii

mega profesjonalna i sprawna obsługa i przesympatyczni dostawcy
Wieeelki + dla sklepu Amigo. Zakupy robię już kilka lat i zawsze jest informacja z obsługi na bieżąco. Złożyłam zamówienie w środę po 22, wiadomo jak to z przelewami, ale wysłali szybciutko w czwartek, bo ich o to poprosiłam i jestem bardzo zadowolona.  😉
ktoś kupował w sklepie http://kostka-cukru.pl/ ? jakie wrażenia? bo wygląda dość zacnie ale nigdy nie wiadomo 😉  :kwiatek:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 lipca 2015 22:29
Kolejny plusik dla konika - bez problemu przepakowali zamówienie 🙂
ktoś kupował w sklepie http://kostka-cukru.pl/ ? jakie wrażenia? bo wygląda dość zacnie ale nigdy nie wiadomo 😉  :kwiatek:



ja kupowałam- ci sami wlasciciele co bergo- przynajmniej z maila bergo była korespondencja w trakcie zamawiania- żadnych problemów: miło szybko i dobre ceny 🙂 ( z jakiejś promocji kupowałam, a i wycofali mniejszą pojemność suplementu- dostałam większe op bez doplaty )
Dziś latają plusy  🙂

1. Febro - mnie indywidualne i super profi podejście powala
2. Horse Town - Pani zawsze pamięta o moich prośbach
3. Animalia -  profesjonalizm pełną gębą
4. Yard - zawsze starają się pomóc jak jest potrzeba
Ogromny plus dla kostka-cukru.pl mega szybko  sympatycznie no i fajne ceny 🙂

Livia   ...z innego świata
13 lipca 2015 08:25
Ode mnie kolejny zasłużony plus dla konika 🙂
Wielki plus dla Vetos-farma!
Wielki plus dla Vetos-farma!


a co od nich zamawiłaś? i jak, przez jaką strone?
E., zamawiałam tutaj: http://sklep.vetos-farma.com.pl/
Hej. Ma ktoś z Was aktualny kod rabatowy do konika?
Amigo, jak zwykle szybko i bezproblemowo  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 lipca 2015 10:39
Wielki - dla sklepu internetowego decathlon, zamówiłam 7.07.15 od razu zapłaciłam a przesyłkę dostałam po tygodniu dopiero po napisaniu maila, że chcę zwrot pieniędzy, bo nie będę czekać tyle czasu..
Hermes, przy wielu produktach w Deca jest opis, ze dostawa w ciągu 6 dni roboczych od zaksiegowania w płaty, czyli można sobie przyjąć od razu max 10 dni od zamówienia do dostawy... Tydzień zatem nie jest tu żadnym "wykroczeniem". Warto czytać strony z których zamawia się towar 😉
Livia   ...z innego świata
15 lipca 2015 12:07
Hermes, towar w Deca częstokroć idzie zza granicy, więc trzeba brać to pod uwagę, jak się tam zamawia.

Ja byłam bardzo zadowolona ze sklepu internetowego Deca, tym bardziej że internetowo mają dużo więcej rzeczy w ofercie niż w sklepach stacjonarnych.
Plusy  dla gnl I bergo . Jak zwykle wszystko  bezproblemowo  i z fajnymi  zniżkami  🙂
duży plus + jak zwykle z resztą dla MKsklep
jeśli nawet opóźnia się u nich dostawa jakiegoś produktu to i tak wysyłają do klienta to co maja a resztę najwyżej później - oczywiście za zgodą klienta - bo kontakt jest bdb

wielki minus - dla Equiversum
towar zamówiony 28 czerwca - jeden produkt był oznaczony terminem realizacji 7 dni, a reszta zamówienia dostępna od ręki.
Niestety mija 15 lipca i ze strony sklepu zero totalne zero kontaktu i zero zamówionego towaru.
Nie otrzymałam nawet e-maila o stanie realizacji zamówienia. W związku z tym spodziewam się ze i w tym tygodniu (mija trzeci) nie wyślą mi zamówienia
Cóż, mega minus dla Equishop. Towar oznaczony jako dostępny od ręki, umieszczony w koszyku, zamówienie złożone i opłacone, dostaję potwierdzenie na maila. W poniedziałek sklep zabiera się za pakowanie - towar okazuje się być jedna niedostępny.
A dopiero co był taki szum, że powstała nowa wersja sklepu, która będzie uwzględniała stany magazynowe i nie będzie wpadek. Najwyraźniej nic się nie zmieniło.
quanta czyżbyś również klikała tego obłędnego kingslanda?... 😁 Również- bo ja też  😂  Załadowane do koszyka, zapłacone i dzisiaj zonk-telefon z Equi, że czapraczek niestety wyszedł był... A tak się cieszyłam...
ogromny plus dla bergo!  :kwiatek:
Hej. Ma ktoś z Was aktualny kod rabatowy do konika?


Natalia2015
Livia   ...z innego świata
21 lipca 2015 09:34
Ode mnie połowiczny na razie (bo dostałam pół zamówienia 😀) plus dla Eqwest. Czas oczekiwania miał być 3-4 tygodnie, po 2 dostałam rzeczy które przyszły szybciej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się