sklepy internetowe

no niestety , mam konto na gmail więc nie mam miliona spamu , a w folderze spam (jak tu dziewczyny sugerowały) też nic. Czekałam kilka dni i poszłam gdzie indziej  😉
A ja chciałam ponarzekać na konika
Po pierwsze za to, że mają promocje i wyprzedaże i kody rabatowe i rabat dla stałych klientów, same rabaty po prostu
Po drugie jak się już taki człek jak ja skusi tymi rabatami , wyprzedażami i kodami to jeszcze obsługa: żeby chociaż czasu nie mieli (bo dostawa nowej kolekcji), albo jacyś tacy nijacy - a tu cholibka, choćby człek nie wiadomo jak upierdliwy był - obsługa miła, kompetentna i pracująca chyba 7 dni w tygodniu 24 h na dobę
No i człowiek wyjścia nie ma: bo tu rabat, tam sympatycznie no i kupi i sobie myśli tak: aa teraz to tak za 3-4 dni paczka przyjdzie, to czasu sporo ... a tu jeszcze się nie przemyśli, czy zakup na pewno był potrzebny, a paczka już w domu
i to z bardzo sympatycznym prezentem w gratisie
nie no nie, no jak żyć?

😜
mhhhh ja konika też lubię, ale mimo sporych zakupów nie dostaję gratisów....  😕 w gnl owszem  😀
Plusik dla animalii 🙂 Coraz bardziej podoba mi się współpraca z nimi.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
19 lutego 2016 20:30
No to ja jeszcze jak już o koniku 🙂.
Tak sobie weszłam, a co tam, walentynki itd to sobie na siodła popatrzę bo chcę kupić i jakoś zawsze coś i lipa, nie kupuje to sobie choć popatrzę. Weszłam w Wintec-ki, paczę i paczę i już się ucieszyłam bo nie ma rozmiaru takiego jak chce w modelu takim jak chcę. No ale skrobnę do konika, zapytam czy by sprowadzili ... kiedyś ... no bo teraz nie, bo coś tam ... rachu ciachu i mam odpowiedź, że owszem mają i już uzupełnili na stronce. Paczę i oczom nie wierzę no jest kurna i na promocji z kodem to już kusi, a że mam jeszcze rabacik stały to bardziej kusi, ale nie, nie kupuję, ale zobaczę jaki upust by był ... ciekawość ... zobaczyłam  😜 kupiłam 😜 no bo jak nie kupić jak mi 500 zł obcięło  😜

Konika to ja kocham szczerze, mają taka silę przekonywania, nawet rozmawiać z nimi nie trzeba  😜
mksklep, tofivet, agrokompleks24 polecam 🙂  A tofivet szczególnie, darmowa wysyłka już od 99 pln.
Polecam salon Koński Świat !
Mimo małego zamieszania super kontakt, miła obsługa i paczuszka w tym samym tygodniu co zamówiłam dotarła do mnie i to z szamponem w gratisie 😀
Konik jest świetny i przez internet i na żywo, kocham ten sklep i zaplecze z derkami  💘. Jak wybieram coś dla Chorała to czuję się jakbym miała jeździecki dzień dziecka  😁. Zawsze coś znajdę dla niego 🙂.
A ja mam kosmiczny plus dla Mustanga, tzn sprzetjezdziecki.com
Zamawiałam munsztuk, wędzidełko i wędzidło Sprengera i przyznam, że Pani z obsługi w 100% dokształciła mnie co i jak powinnam wybrać, aby pasowało, wspólnie ze mną rozmyślała nad fotkami mojego konia w poprzednim munsztuku, itd. Świetna obsługa! A potem jeszcze z honorem znosili moje zmiany 😉
POLECAM!
Konik jest świetny i przez internet i na żywo, (...)

ło matko bosko
To całe szczęście , że konik nie znajduje się w Szczecinie, bo zamiast trenować człowiek by tam przesiadywał i przesiadywał  🏇
_Gaga, lato w Toruniu jest piękne 😁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 lutego 2016 06:50
+ dla Konika
+ dla GNL
+ dla Healthy Horse (na razie działają tylko na facebook'u i allegro)

Hmm, chyba wsio na razie 😉
desire   Druhu nieoceniony...
24 lutego 2016 10:01
a ja się kiedyś strasznie zraziłam do konika..
nie dość że towar nie ten (za pobraniem), jak odesłałam to wysłali mi znów.. za pobraniem. 😵  gdybym to ja odbierała paczkę to by takie coś nie przeszło, no ale człowiek w robocie to domownicy odebrali.  🙄  pieniędzy do dziś nie odzyskałam.. była to mała kwota, ale tak się zraziłam, że mnie chyba już nigdy niczym nie skuszą.  🙁
anetakajper   Dolata i spółka
24 lutego 2016 10:14
nie polecam sklepu : http://sklep.filfeed.pl/login/?SESSID=115fdc5580c1cfe211ad748ff06e1254

Zamówiłam 3 worki paszy. Dzisiaj listonosz przynosi samo awizo  🤔  Listonosz? Paczke mam sobie odebrać w placówce....
desire, dzwoniłaś do konika? Każdy ma prawo się pomylić przecież ... chociaż 2 razy w z rzędu to rzeczywiście słabo 🙁

anetakajper, dlaczego obwiniasz sklep za beznadziejną pocztę? Co sklep ma do tego?
anetakajper   Dolata i spółka
24 lutego 2016 10:55
gaga Paczkę miał mi dostarczyć kurier
anetakajper, może kurier pocztowy? 😉 Ja się nie dziwię, że się wkurzasz, ale warto czasami wyjaśnić sprawę ze sklepem najpierw 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
24 lutego 2016 11:21
_Gaga, było to już trochę czasu temu. ho ho, nawet pare lat temu. i najlepsze było to, że kupowałam najpierw jakąś pierdołę i wszystko było ok, potem znów się skusiłam i wyszły hocki-klocki.
niestety miałam 'przyjemność' pomailować wtedy z właścicielem i hm... 😉  pomyłka była, ale nie było, bo akurat nowi pracownicy, bo coś, ale chęci oddania pieniędzy nikt nie wyraził. pozostawię bez komentarza. kupuję w innych sklepach, trudno. stracili klienta.
Livia   ...z innego świata
24 lutego 2016 11:42
A ode mnie dla Konika idzie kolejny plus, bardzo miło mi się tam zamawia 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
24 lutego 2016 12:23
[quote author=_Gaga link=topic=81.msg2501939#msg2501939 date=1456312487]
anetakajper, może kurier pocztowy? 😉 Ja się nie dziwię, że się wkurzasz, ale warto czasami wyjaśnić sprawę ze sklepem najpierw 🙂
[/quote]

Dzwoniłam 5 razy  i cisza  🙄

15 min. temu kurier pocztowy zostawił paczkę w domu 🙂 Po co zostawiali mi awizo  😲. Nigdy więcej!
anetakajper, czyli kurier pocztowy, żadna wina sklepu przecież...
Plus dla opti-shopu, zamówiłam wczoraj sieczke o godzinie 22. Dzisiaj otrzymałam maila, że paczka została nadana i jutro będzie u mnie. Jak dla mnie ekspresowo 🙂!
Polecam!
desire   Druhu nieoceniony...
02 marca 2016 09:32
jeeeesssuu tacy mili ludzie w gnl, że aż mi głupio zwrot robić  😡  😀

ogroooomny plus dla gnl, zyskali stałą klientkę.  💃
jeeeesssuu tacy mili ludzie w gnl, że aż mi głupio zwrot robić  😡  😀

ogroooomny plus dla gnl, zyskali stałą klientkę.  💃


ja już zamawiam prawie tylko tam  😍  robiłam ostatnio mega duże zamówienie, wszystko dostałam kolejnego dnia z samego rana :kwiatek:
Pomimo "szczęśliwego" zakończenia całej sprawy daje minus dla sklepu  www.parkursklep.pl. Kupiłam w promocyjnej cenie derkę, która na zdjęciu i z opisu była zupełnie inna niż ta , którą fizycznie otrzymałam (tyle, ze tej samej firmy). Natychmiast zadzwoniłam do sklepu, pan zaproponował żebym ją przymierzyła na konia mimo wszystko i jeśli będzie mi pasowała to sprzeda mi ją po niższej cenie, niż zapłaciłam za tą ze strony sklepowej.Derka okazała się fajna, więc zostawiłam i telefonicznie powiadomiłam sklep.Napisałam dwa maile , dzwoniłam 3-4 razy bo nie mogłam się doprosić o zwrot róznicy.
Po półtora miesiącu mam swoje 46zł!. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. A najlepsze jest to, że derka jest dalej w promocyjnej cenie, gdyby ktos chciał  😉
http://www.parkursklep.pl/derka_przeciwdeszczowa_kavalkade_outdoor-1938i

A najlepsze jest że tej derki która jest w opisie wogóle nie było fizycznie w sklepie, bo to podobno jakiś nowy model, który miał dopiero wejść i to nie w tej cenie, a ta którą dostałam nie było na stronie sklepu 🤔  Jakaś dziwna kołomyja, naprawdę 🤔
O mój ulubiony sklep który sobie szasta danymi osobowymi na prawo i lewo
Spóźniony plus dla sklepu Amigo. Super ceny, przesyłka zrealizowana błyskawicznie. Takie zakupy to przyjemność.
+ dla konik.com.pl
+ dla gnl.pl
+ dla yard-equites.pl
Cała trójka godna polecenia, szczególnie ten ostatni 😀
reklama
drabcio co masz na myśli?
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
04 marca 2016 10:15
+ dla Bergo  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się