sklepy internetowe

smartini, to po prostu nie robi się opcji za pobraniem. A nie ze koszyk spakowany, dane wpisane i ostatnim kokiem jest akceptacja zaliczki.... No sory, ale nie. Po drugie część rzeczy może być standardowa, ja zamawiałam maski dla koni, nic czego nie szło by sprzedać.
Mnie wkurzyła opcja za pobraniem gdzie się okazuje że w sumie takowej nie ma... nie lubię być robiona w balona.

drabcio, no widzisz, ja mam od Cabala chyba ze 3 maski i nie mam problemów. Są całkiem pancerne. Padoki i zabawy z kumplami wytrzymują bez problemu.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
23 czerwca 2016 11:49
Czy ktoś ma zamiar robić zakupy w Perfect Horse i mógłby się ze mną skontaktować?  :kwiatek:
xxagaxx, powtórzę pytanie: próbowałaś się w tej sprawie kontaktować z Caballem?
Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, ze to firma wyjątkowo elastyczna 😉
_Gaga, pewnie masz rację, mnie ruszyło po prostu to co wyżej napisałam. Nie lubię informacji pisanych gdzieś na końcu małym druczkiem 😉


Plus dla Konika, zamówienie hiper ekspress (btw za pobraniem 😉 )
Czy w sytuacji, w której podane na stronie sklepu rozmiary (wymiary koszulki) są niezgodne z prawdziwymi (miała mieć 38cm szer a ma 41) sklep powinien zakwalifikować to jako niezgodność towaru? Nie chce mi się płacić podwójnych kosztów wysyłki przez taki błąd.
Napiszcie proszę jak wyglądają zamówienia w Jarpolu? Długi jest czas oczekiwania? Zamówienie zrobiłam w poniedziałek, od razu zapłaciłam - otrzymałam jedynie e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia i to wszystko...
To zależy raz czekałam dwa dni raz 3 tygodnie, napisz maila na kiedy zrobią, POWINNI odpisać
patrycjasz, zależy, czy zamówioną rzecz będą dla Ciebie szyli czy jest gotowa. Napisz maila lub na fb i się spytaj.
Niekoniecznie akurat 2 dni robili derkę na wymiar, a 3 tygodnie czaprak w standardowych kolorach proponowanych przez producenta  😁
anai, drabcio dziękuję. Wiadomość do nich napisałam dziś rano - poczekam jeszcze na odpowiedż.
drabcio, 🙂 niekoniecznie mają zapasy gotowych czapraków, często po prostu wszystko jest szyte pod zamówienie. Więc może i tak się zdarzyć, jak piszesz 🙂
Zwłaszcza, ze wg moich obserwacji (i zakupów) wyprzedali się mocno na CSIO w Sopocie 😉
Czy ktoś kupuje w sklepie Healthy Horse?

http://healthyhorse.pl/

Mają promocję - 10 procent i zastanawiam się czy warto zrobić zakupy, bo ceny też całkiem atrakcyjne?
Ostatni komentarz znalazłam z lutego i nie wiem czy nadal Ok.
anetakajper   Dolata i spółka
24 czerwca 2016 13:31
marszynka nadal ok 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2016 14:21
_Gaga, zwłaszcza Twoich zakupów 😀
_Gaga, zwłaszcza Twoich zakupów 😀

I całej ekipy Komisarzy 😂
Na fejsbuku jakaś afera ostatnio z udziałem sklepu Galapagos. Dziewczyna kupiła przez Allegro siodło, które miało być bezterlicowe, a nie było, kontakt ze sprzedającym zerowy, a w danych sprzedającego adres e-mailowy z nazwą ww sklepu (sklep też ma podobną ofertę, co użytkownik Allegro). klik
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2016 16:25
kenna, jak dobrze pamiętam, to z Galapagos były kiedyś jazdy tu na forum - poszperaj w wątku o siodłach bezterlicowych.
Zaległy plusik dla Cavalloshop  :kwiatek:
Czy jakiś sklep ma w ofercie produkty kentucky horsewear ?? Ochraniacze, podkładki itp. itd. ??
Klami, szukałam ostatnio ochraniaczy i tylko tu znalazłam coś więcej niż jedna para ochranaczy:  klik

plus dla awilhorse. Mają świetne ceny na animo, ale kontakt przez maila nie działa z przyczyn technicznych, trzeba dzwonić.
Odnośnie ceny przesyłek w Caballu to mnie też trochę boli, zwłaszcza jak np. potrzebuję tylko owijek... I pamiętając o istnieniu Senditu, w którym kurier przy pojedynczych przesyłkach kosztuje 14,50 - to już zawsze trochę mniej. 😉 I system rabatowy dla firm wysyłających ileś paczek w miesiącu tez istnieje.
+ dla dobry-kon za szybkie wysłanie zamówienia i miły gratis 🙂
+ dla konik.com.pl dobry kontakt i szybka wysyłka 🙂
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2016 10:41
Ode mnie kolejny plus dla konika, to już aż nudne 😂
Plusy dla
Gnl
Konik
😉
Plus dla
Beckersport
Equishop (pomimo zaserwowania mi nerwów z błędnym nr przesyłki i brakiem kontaktu z ich strony)
Plusy dal magia.sklep i http://parkursklep.pl/
Minus dla equishopu, zamówienie z zeszłego tygodnia, usiłuję wymienić koszulkę, niestety przez to całe zamieszanie z promocją olewają mnie totalnie, powinni byli wysłać tę koszulkę w poniedziałek lub wtorek, do dziś nic nie wysłali, na maile na ten temat nie odpowiadają.
Standardowo plus dla
pasi-konika
+ dla konik, zamówione wczoraj o północy dziś paczka u mnie, pewnie, gdyby nie przelew byłaby szybciej, super kontakt jak zawsze.
Mega Plus dla equishop za mega promocje, błyskawiczną ( jak na ogrom pracy) realizację zamówienia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się