sklepy internetowe

Wielki plus dla yard equites za kolejny sprzętowy ratunek na ostatnią chwilę.
Nie polecam Equishop
Zrobiłam zamówienie pierwszego dnia trwania promocji -50%, ok. godziny 11. Najpierw zero kontaktu, potem zapewniano mnie że paczka na pewno dojdzie tylko mają dużo zamówień i muszę poczekać, ale wszystkie produkty które zamówiłam są dostępne. Po ok. tygodniu anulowano mi całe zamówienie z powodu braku towaru. Udało mi się wynegocjować rabat na następne zakupy, ale od tej pory nie ma z nimi kontaktu,  miałam napisać maila żeby dostać szczegóły co do rabatu. Na maile nie odpisują, na revolcie i facebooku nikt nic nie wie.
Nie polecam, bujam się z nimi już miesiąc i chyba sobie odpuszczę  🙄
Bardzo polecam sklep GNL.
Zamówiła, czaprak Eskadrona w niedziele około 24, w poniedziałek rano otrzymałam informacje, że czaprak w drodze.
We wtorek do moich drzwi zapukał kurier.
Naprawdę polecam. 🙂
Do tego miła kartka z podziękowaniem za zakup i rabat na następne zakupy 10%.
Tak mi sie spodobało, że zamówiłam sobie owijki z Anky i olej do kopyt.
Oby obsługa była taka szybciutka. 😀

czy zna ktoś aktualny kod do gnl? zależy mi na czasie a kod, który dostałam przy ostatnim zamówieniu już nie jest aktualny  🤬

LIPIEC
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów
PLUS dla BERGO - fajne promocje i ekspresowa realizacja zamówienia! 🙂
Premiere Equine tradycyjnie mega plus 😍 😍 😍
Zawsze szybko i solidnie. Zamowienie złożone dzis o 11.30, o 13 już powiadomienie na maila z info o wysyłce i link do śledzenia przesyłki  😅
Hej, czy znacie jakiś sklep internetowy,  który stacjonarnie znajduje się w Londynie? I ma jakieś fajne promocje.... konkretnie chodzi mi o kupno siodła 🙂
wiki15 Ja mam dokladnie ta sama historie z Equishopem... Niby obiecali rabat... Ale brak jakiejkolwiek wiadomości...
willan, a jakiego rodzaju siodła szukasz? W Londynie nie ma raczej dużego wyboru jeśli chodzi o sklepy jeździeckie, ale nie ma też za dużo stajni w centrum miasta. W miejscowościach pod Londynem są stajnie  oraz sklepy jeździeckie, siodlarskie i to nawet sporo. Dla przykładu sklep siodlarski z moich okolic:  http://www.daviddyersaddles.co.uk/
Plusy dla:

-Equishop (nawet mnie przeprosili że nie mają rzeczy które zamówiłam. po tym jak mi je kurier wręczył xD)
- Febro
- Animalia
- Zabookuj
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 sierpnia 2016 23:20
Plus dla sklepu
Febro 😍
oraz dla Equishop 😀
no i dla sklepu Stajnia Miszewo 💘
Dobry sklep w małopolskim, podkarpackim lub świętokrzyskim w którym będzie duzy wybor oficerek?
Może w amigo?
Mega Plusik dla salonkonskiswiat pierwszy raz u nich robiłam zakupy i na prawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!  🏇
Plus dla Amigo-Konie za szybką wysyłkę  :kwiatek:
Robił ktoś ostatnio zamówienie ze sklepu sklepgidran.pl ? Zamówienie zrobiłam 2 sierpnia i cisza,  na maila o to kiedy wyślą towar nie dostalam odpowiedzi...kiedyś zamawiałam i było ok ale to ze 2 lata temu.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 sierpnia 2016 14:59
+ dla sklepu STAJNIA
Lusia, ooo, Stajnia jeszcze istnieje? Oo Z rok temu moja siostra kupiła tam kilka rzeczy na "przecenie likwidacyjnej". Pewnie ktoś kupił razem z całym inwentarzem, żeby od razu mieć klientów.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 sierpnia 2016 21:27
Sivrite , nie sądzę żeby państwo Wróblewscy komukolwiek kiedykolwiek sprzedali swoje sklepy  🤔

może masz na myśli tę stroną http://www.stajnia.pl/ ?
Ja polecam Moliwer. Paczka przyszła w 2 dni  🙂
Brzask, mam na myśli ten konkretny sklep, do którego link podała Lusia. Sprawdziłam ich adres na stronie i dokładnie do tej Stajni chodziłam od małego dzieciaka, miałam szkołę dosłownie 5 minut dalej. I właśnie ostatnim razem, jak siostra tam zajrzała, to właściciel mówił, że nie ma już siły ani chęci do prowadzenia sklepu i przybytek był w trakcie likwidacji. Ale jednak nadal jest tam sklep jeździecki, więc albo właściciel się rozmyślił, albo po prostu zamiast sprzedawać same cztery ściany, sprzedał całość.

EDIT: Sprawa dopytana, siostrze się pochrzaniły nazwy sklepów, mówiła o innym, a nazwała "Stajnia". :P
DUŻY MINUS dla horsehouse - maska przeciwowadom i ochraniacze zamówione 18lipca, dostępność 10dni, po tym czasie żadnego odzewu, mój telefon - czekają na dostawę, tydzień później już wypatrują kuriera... ale oczywiście żadnej informacji o tym nie dostałam... dziś - ponownie mój telefon -  jeszcze nic nie doszło - sorry może zamówienie nie na jakąś bajońską kwotę, ale tak się nie traktuje klienta, maska na zimę nie będzie mi potrzebna. Trudno wysłać im emaila? Co mnie obchodzi skąd ściągają skoro na stronie jak wół stoi, że dostępność 10dni...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 sierpnia 2016 14:23
+ dla horsetown
Mega Plusik dla salonkonskiswiat pierwszy raz u nich robiłam zakupy i na prawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!  🏇


ja drugi raz i też super!
Plus dla Animalia, towar zamowiony w poniedzialek rano, juz po poludniu spakowany i nadany, dzis rano dotarl do Poznania. Torpeda!
Mega, mega plus dla Stajnia Miszewo. Świetny kontakt mailowy i świetne ceny. Nic dodać nic ując 😅
[font=Verdana]Wielki Plus [/font] dla premier equine, błyskawiczna realizacja zamówienia 🙂
Czy sklep czempion.pl jeszcze funkcjonuje? Nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat  :kwiatek:
Wielki + dla Konika 🙂 Bardzo szybka realizacja zamówienia 😀
Pani ze stacjonarnego Bergo zamówiła mi ponad 1,5 tygodnia temu ogłowie z ich internetowego sklepu, bo nie było rozmiaru w stacjonarnym. Miało dojść do mojego domu. Nadal nie ma. Sklep nie odbiera moich telefonów. Na stronie wysyłka jest 24h.
dolruu Bergo ma urlop z tego co wiem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się