sklepy internetowe

gege, jak na osobę działającą w firmie internetowej, to zaskakuje mnie Twoje zdziwienie programami lojalnościowymi. Wiesz, zdradzę Ci, że programy lojalnościowe maja praktycznie wszystkie sklepy. Coś takiego!
O tym dopiero się dowiedziałem,a działam troszkę w innych branżach. Nie rozmywajmy tematu 😉
MEGA duży plus dla Kucyka Świat za świetną, miłą, szybką i  profesjonalną obsługę!  🙂
Zamówiony kantar okazał się za mały, bez problemu sklep wymienił mi go na większy w całkiem niezłym czasie  😅
+ dla Arcus 🙂 Dobry kontakt, bardzo szybka wysyłka i zero problemów ze zwrotem 😀
A ja sobie po plusuję  😜
+ Animalia
+ Konik
+ GNL
+ Equishop (  za wreszcie miłą i pomocną obsługę!)
Duży plus dla sklepu galopada 🙂 Świetny kontakt, a trochę marudziłam ;p szybka i bezproblemowa wysyłka 🙂
Do znudzenia wielki plus dla Animalia !
Dostałam wiadomość o oczekiwaniu na jeden produkt mimo, że był to czas mieszczący się w dłuższym czasie realizacji podanym na stronie. Chciałam coś domówić, zadzwoniłam, miły pan dodał mi produkt, wyrzucił ten na który już nie chciałam czekać, po odświeżeniu strony miałam wszystko na karcie zamówienia. Dzwoniłam pod wieczór po 18, a na następny dzień paczka wyszła do mnie, łącznie z zaksięgowaniem wpłaty za różnice cenową zamówienia.
Kupował ktoś w sklepie officinallis.pl?
Złożyłam zamówienie - brak informacji o jego przyjęciu , brak danych do przelewu 🙁
Próbowałam kontaktu mailowego - nie ma opcji, bo mają przeładowaną skrzynkę
Działa toto w ogóle?
Szukam ich Biotyny (małej) i nigdzie nie ma. Dostępność w sklepach to 10 - 14 dni a mi się skończy za 5...
Jakieś sugestie? 🙁
Gaga tylko to znalazłam dostępność 7 dni: http://arcus-konie.pl/officinalis-flexi-biotin-5000-p-7392.html
Swego czasu robiłam przegląd sklepów, gdzie jest najtańsza.  😁
Ale chyba jakiś przestój u producenta, bo ja kupowałam z miesiąc temu w koniku i była od ręki czy z realizacją coś 2-3 dni, a teraz nie ma w ogóle na stronie tego produktu. Poprzednią butelkę kupowałam w animalii i też była od ręki (ta mała).
Dzięk Alaska, ,i w Arcusie też znalazłam i prawie że kupiłam, ale w Bergo jest z dostępnością 24 h.
Też kupuję ja najczęściej w Animalii lub w Koniku ale nie ma 🙁
Kit tam koszt +/- 10 zł - mi potrzebna na już a w okresie biotynowym kurcze że nie ma? 🙁
Tak czy siak jakby ktoś szukał, to jest póki co w Bergo 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
28 września 2016 12:31
Gaga, z tego co widzę w stopce na stronie officinalis to właścicielem tego sklepu jest animalia, może do nich napisz czy dostali to zamówienie?
Racjonalna, dzięki , kupiłam już w Bergo i nawet już wysłali 🙂
Jutro będzie u mnie 🙂
Nie wiecie może jaki sklep oferuje gratisy?
Moja koleżanka zawraca mi tym głowę, choć tłumaczę jej... ach szkoda gadać.
Ale jak by ktoś coś wiedział to proszę o pomoc 🙂
Animalia mi ostatnio przysłała do zamówienia za przeszło 100 zł, próbkę otrębów pszennych- 200g.  😁
Alaska, wielkie dzięki.
Sklep Podkowa-Liny mi kilka razy coś dodał. Jakieś próbki sieczki głównie 🙂
Sklep Podkowa-Liny mi kilka razy coś dodał. Jakieś próbki sieczki głównie 🙂

Fatalita, dzięki wielkie.
A może ktoś miał gratisy, ale bardziej rzeczowe niż paszowe? Mojej koleżance akurat nie zależy na paszowych.
LuntPS, ja dostałam podkolanówki Pikeura w Arcusie... 😍
Kantar sznurkowy w horse-trade (i cos jeszcze, ale nie pamietam) probki pasz z dobrego konia
Czy Wam też nie działa logowanie do sklepu bergo? Mam kod ważny do dzisiaj a nie mogę złożyć zamówienia 🙁 Będę wdzięczna za szybką pomoc! :kwiatek:
Ja również nie umie zrobić tam zakupów
ode mnie spory + dla Horse Tack

Zamówiłam derkę, czas oczekiwania był do 14 dni, była wcześniej,
ale okazało się, że nie ma pasów.. chyba gdzieś się zagubiły,
Sklep załatwił sprawę szybko i pasy były do odbioru 🙂

Kolejne zamówienie z tego sklepu też na plus, szybki termin realizacji.
Ogromny + dla bergo - czas oczekiwania niektórych przedmiotów do 4 dni, zamówienie zrobione późnym wieczorem, już następnego dnia dostaję maila, że paczka w drodze, a kolejnego dnia do południa już u mnie  😀
Wielkie PLUSY dla:

Horse-Trade, bardzo sprawna wysyłka.

Arcus, nie dość że szybka realizacja to jeszcze miłe gratisy :kwiatek:
+ dla HORSETRADE
fajny gratis, malutkie zastrzeżenie, że zaznaczyłam "odbiór osobisty" a paczka została do mnie wysłana... no ale doszła na drugi dzień więc jednocześnie + za szybką wysyłkę
No i wysyłka poszła na koszt sklepu  😀iabeł:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 października 2016 08:49
Czemu na stronie sklepu Beckersport wyświetlają mi się ceny w euro?  🤔 Ktoś coś wie o co może chodzić?  👀
martva, bo zamiast .pl masz wpisane .com
Pilnie poszukuje rabatu do sklepu amigo lub kogoś z rabatem  👀
Zasłużony PLUS dla Dromy. Czas realizacji bajka. Poza tym, podoba mi się ich strona i to w jaki sposób funkcjonuje. Jeżeli nie ma czegoś na stanie to zaraz wyskakuje komunikat ile może trwać kompletacja. Jednakże miałam problem z DPD, a raczej z podejściem tychże do mnie. Napisałam emaila do Dromy i uwaga, dostałam telefon tego samego dnia, że mam się nie martwić paczką, która na marginesie została zmagazynowana daleko od mojego miejsca zamieszkania. Dodać należy, że wg DPD to moja wina, bo mogłam zaznaczyć wcześniej, aby kurier zostawił ją bliżej. No cóż, powinnam zostać jasnowidzem. Mniejsza. Pan z Dromy obiecał paczkę w piątek i... dostałam ją. DPD dostało chyba kopa w dupkę.

ogromny plus dla OptiFeed - miła promocja i ekspresowa wysyłka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się