sklepy internetowe

Moon,  No właśnie nie. Zamówiłam jednak w equqlusive
[S]- dla bruge zawsze obsluga na najwyzszym poziomie a szefowa wyjechała na urlop i soe nie da  😵
Wczoraj bez problemu mialam dostac wszystkie informacje na maila oczywiscie nie dostałam, dzisiaj już pani zmieniła wersje zdarzen i nie moze mi powiedziec jakie produkty by mogli zaoferowac i w jakiej cenie i moze jak szefowa wróci. Aaa za duzo czasu spedzam na telefonie zeby sie jesscze ze sklepem przez telefon szarpać bo czegoś  potrzebuje pilnie  😵[/s]

Edit:to watek  "sklep stacjonarny" mial byc 😉
Olbrzymi plus dla gnl - "na wczoraj" potrzebowałam coś do kopyt mega nawilzajacego , przeszukalam internet jak gdzie coś niby było to dlugi czas oczekiwania lub nie było na stanie... Ale wtrafilam na gnl,  widzę maja duzy wybór. Stwierdziłam że jest chat to czemu nie skorzystać- sprzedawca doradzil/doradzila mi, szybko zrobiłam zamowienie przed ok.12.50iles. O 13.10? Paczka wysłana. Na następny dzień już u mnie pięknie zabezpieczona  💃 😍
Czy ktoś ma jakieś wyrobione w ostatnim czasie zdanie o Złotym koniu?  👀
Przejrzałam pare ładnych stron wstecz i niestety nikt nie wspomina o takowym...

edit. literówka
Czy ktoś ma jakieś wyrobione w ostatnim czasie zdanie o Złotym koniu?  👀
Przejrzałam pare ładnych stron wstecz i niestety nikt nie wspomina o takowym...

edit. literówka


Bardzo na plus. Poznałam właścicielkę osobiście, nigdy nie mieliśmy w stajni problemów z "dostawami". Zioła chyba lepszej jakości niż z Podkowy - ładniej i mocniej pachną.
Sivrite super. bardzo dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
Bardzo na plus. Poznałam właścicielkę osobiście, nigdy nie mieliśmy w stajni problemów z "dostawami". Zioła chyba lepszej jakości niż z Podkowy - ładniej i mocniej pachną.


Podpisuję się pod tym obiema rękami 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 września 2018 17:47
Wiem, że już pytano o ten sklep, ale bez odpowiedzi pozostało tamto zapytanie.
Ponawiam, czy ktoś kupował coś w sklepie jeździeckim konkret ?
https://www.sklepjezdzieckikonkret.pl/
:kwiatek:
czy ma ktoś kod rabatowy do horsetown ?
Czy ktoś zamawiał cokolwiek z angielskiego ebaya? Chciałam coś zamówić ale szczerze mówiąc szczęka mi opadła jak zobaczyłam jaki jest czas dostawy przez Economy Int'l Postage. Czy to możliwe żeby z Anglii szły rzeczy do miesiąca czasu? A może w praktyce paczka przychodzi szybciej?
Wielki minus dla horsetack..
Zamówienie doszło tydzień po terminie co łącznie dało miesiąc czekania. Kontakt ze sklepem prawie żaden. Nie dostałam odpowiedzi na żadnego maila, dodzwonić też jest się trudno. Po miesiącu czekania dowiedziałam się, że dwóch rzeczy nie ma i mogę sobie ewentualnie wybrać coś innego. Wybrałam droższy produkt, za który oczywiście musiałam dopłacić (pierwszy raz kazano mi dopłacać do droższego produktu, którego nie było na stanie!!). Pomijając fakt, że produkt byl dużo gorszy jakościowo.. Kolor skóry odbiega mocno od tego na zdjęciach (dzwoniłam, jak już udało mi się dodzwonić, żeby potwierdzić odcień). Dzwoniłam również z prośbą żeby część wysłano mi wcześniej, dostałam informację że moje zamówienie jest już kompletowane i dojdzie do końca tygodnia (doszło po dwóch tygodniach).. Dodam, że było to zamówienie za kilkaset złotych... Naczółek ma wytarte kamienie.. Pokusilam się na Premiere equine a zamawiając bezpośrednio z nich sklepu czekałam max 5 dni... To moje pierwsze i ostatnie zamówienie z tego sklepu.. Porażka..
Gorąco polecam sklep Equiversum ! https://www.equiversum.pl/
Bardzo dobry kontakt ze sklepem przez fanpage na facebooku, i produkty których nie ma w innych sklepach (zamawiałam serreton -hiszp. kawecan)
Przesyłka dotarła zgodnie z informacją udzielaną przy zakupie, i na bieżąco podczas realizacji zamówienia.
Ceny przystępne, i na pierwsze zamówienie rabat 5%. Ponadto dostałam bardzo miły i konkretny gratis.
Duży plus dla Equiversum! 

Olol. Chyba pierwsza pozytywna opinia o nich jaka widze w zyciu 😀
Szok  🤔
ode mnie tym razem duży plus dla Konika - zamówiłam 2 rzeczy w piątek późnym wieczorem i w "uwagach" napisałam, że zależy mi na czasie i proszę o informację jakby czas wysyłki miał się wydłużyć (przy obu produktach wynosił on 2 dni). W poniedziałek rano paczka została już wysłana  😅 dodatkowo za zakupy powyżej 150 zł mają darmową wysyłkę, nawet kurierem 🙂
Sklep Arpav - przez kilka dni próbowałam się dowiedzieć o dostępności ogłowii Stubben, bo są jedynym dystrybutorem tej marki w PL. Mimo, że panie bardzo miłe to niestety nie udało mi się tam kupić, bo w końcu się nie dowiedziałam czy to ogłowie, które mnie interesuje jest dostępne u producenta, czy nie. Dziwne podejście, zwłaszcza, że takie ogłowie niemało kosztuje  🙄 Koniec końców ogłowie kupiłam na niemieckim ebayu, bo w PL się nie dało. I dobrze, bo zapłaciłam sporo mniej niż musiałabym zapłacić tutaj i nie musiałam osobno zamawiać wodzy (były w zestawie).
Sklep Arpav - przez kilka dni próbowałam się dowiedzieć o dostępności ogłowii Stubben, bo są jedynym dystrybutorem tej marki w PL. Mimo, że panie bardzo miłe to niestety nie udało mi się tam kupić, bo w końcu się nie dowiedziałam czy to ogłowie, które mnie interesuje jest dostępne u producenta, czy nie. Dziwne podejście, zwłaszcza, że takie ogłowie niemało kosztuje  🙄 Koniec końców ogłowie kupiłam na niemieckim ebayu, bo w PL się nie dało. I dobrze, bo zapłaciłam sporo mniej niż musiałabym zapłacić tutaj i nie musiałam osobno zamawiać wodzy (były w zestawie).


To Ci się udało! Bo Stubben już zaprzestał produkcję ogłowi w komplecie z wodzami 🙂 Generalnie zmieniają asortyment, wprowadzają nowości, może stąd takie zamieszanie z Arpav....
m0niSka możliwe, bo w prawie każdym sklepie w PL mają nieaktualną ofertę ogłowi Stubbena i sporo modeli jest już niedostępnych. To które ja zamówiłam to jest ogłowie z jakiejś starszej kolekcji, dlatego razem z wodzami. Teraz za wodze dodatkowo się płaci prawie tyle samo co za samo ogłowie (w zależności od rodzaju preferowanych wodzy). Ale, ale...przed chwilą zadzwoniła do mnie pani z Arpav z pytaniem, czy nie zapomniałam o nich. Także widzę, że nie olewają klientów, no ale jednak kiepski był przepływ informacji.
Duży plus dla Salon Koński Świat www.salonkonskiswiat.pl/

Towar dostępny na "już", przesyłka błyskawiczna. Polecam
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 września 2018 11:53
larabarson, a może po prostu w Arpavie czytają revoltę i stąd telefon 😎

+ dla Dobry Koń, nie mam się do czego przyczepić, to ostatnio jeden z moich ulubionych sklepów 🙂
Czy ktoś kojarzy czy Awil Horse zakończył działalność? Chciałam zamówić jedną rzecz, ale strona przestała działać, na maila też brak odpowiedzi.
Ma ktoś kod rabatowy do sklepu Paddok? Nawet mały mnie poratuje  :kwiatek:
Swoją drogą mam mieszane uczucia co do Animalii... produkty dostępne bezpośrednio u producenta tańsze są o parę zł niż w Animalii... dość dziwny sklep. I jeszcze te dostawy przez DHL 😵
amanda666, a vco w tym dziwnego, że sklep zarabia na sprzedaży, bo nie rozumiem?
A DHL u mnie np. to najlepszy kurier...
+ dromy po 15 godz. paczka pod domem
+ animalia również ekspres
Ode mnie znów duży +++ dla GNL  :kwiatek:
_Gaga nic, dopóki ceny są porównywalne w innych sklepach- pracowałam w sklepie jeździeckim więc znam kryteria wyceny, a konik mam wrażenie,  e ma własną wycenę 😉
Swoją drogą... jak to jest? Zamówiłam produkt i na zdjęciu był inny i przyszedł inny. Czy jeżeli go zwrócę, a reszty zamówienia już nie to sklep powinien zwrócić mi za wysyłkę? Produkt jakby nie patrzeć jest niezgodny z opisem... niby drobnostka, ale dzieciaki na śmierć się obraziły, że na wiaderkach nie ma konika a na zdjęciu był.
_Gaga nic, dopóki ceny są porównywalne w innych sklepach- pracowałam w sklepie jeździeckim więc znam kryteria wyceny, a konik mam wrażenie,  e ma własną wycenę 😉
Swoją drogą... jak to jest? Zamówiłam produkt i na zdjęciu był inny i przyszedł inny. Czy jeżeli go zwrócę, a reszty zamówienia już nie to sklep powinien zwrócić mi za wysyłkę? Produkt jakby nie patrzeć jest niezgodny z opisem... niby drobnostka, ale dzieciaki na śmierć się obraziły, że na wiaderkach nie ma konika a na zdjęciu był.


Mnie w takim wypadku GNL zwrócił za wysyłkę, ale byłam tym faktem mocno zdziwiona. :P
GNL wiem, że zwraca 🙂 paddok niestety twierdzi, że za wysyłkę nie odda, a mi dziewczynki chcą głowę urwać  🤦 no trudno, chyba sama im narysuję tego konika  😂
amanda666, to w w końcu te dziwne ceny i politykę ma Animalia, Konik, czy Padok? Bo się pogubiłam 🤔
_Gaga czy ja napisałam coś , że Paddok jest be albo dziwny? No nie... napisali mi tylko, że za zwrot do nich nie zwrócą mi pieniędzy - mimo, że moim zdaniem powinni. Dogadaliśmy się w inny sposób i myślę, że dziewczynki będą zadowolone. Animalia ma wyższe ceny pasz niż u producenta - co jest dziwne, ale w sumie nie moja sprawa, akurat te pasze, które ja używam nie mają w animalii darmowej dostawy 😉 a jak dla mnie Konik rządzi się swoimi prawami - pieniądze z nieba mi nie spadają i przy kilku koniach ceny konika są mocno odczuwalne. Chciałam tylko znać odpowiedź na nurtujące większość z nas pytanie "dlaczego Konik nie robi promocji".
Czy teraz wszystko jasne? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się