sklepy internetowe

Jabooshko, też o tym pomyślałam, że przecież jest opcja dostawy w weekend. No ale już było wysłane.
Mnie by się nie chciało bawić w uparte dociekanie mojej teoretycznie utraconej godności? Proszę Cię. 😅

Serio, nie mogę przeboleć tego "nie mamy Pani czapraka i co nam Pani zrobi".
Wielki MINUS dla sklepu equishop

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja ale o tym, że nie polecam tego sklepu mogę powiedzieć już teraz!

Zrobiłam zamówienie i po złożeniu zamówienia zdałam sobie sprawę, że na koncie mam jeszcze stary adres pod którym nikt aktualnie nie mieszka. Zmieniłam to od razu na koncie i jeszcze dla pewności wysłałam do equishopu email z prośbą o wysyłkę zamówienia na nowy adres i podałam nr telefonu do mamy (ja przebywam za granicą).
Pani z equishopu odpisała mi, że adres wysyłki został zmieniony pomyślnie.

Paczka przyszła..... na stary adres i leżała sobie POD BRAMĄ (tu winię już UPS, nie zadzwonili tylko sobie porzucili paczkę przy drodze na podjeździe) w strugach deszczu przez 2 dni aż moi rodzice mogli pojechać pod ten adres (1.5h drogi od adresu na który paczka miała być wysłana!)

Wina equishopu absolutnie, że paczka została wysłana pod zły adres, szczególnie po tym jak dostałam email od nich z potwierdzeniem, że paczka pójdzie na nowy adres. Zamówienie na ponad 700zł dodam jeszcze, leżało sobie w deszczu przed bramą, przy drodze gdzie każdy mógł sobie je zabrać i nikt by nigdy nie wiedział co się stało.😤😡

Czekam do poniedziałku, żeby do nich zadzwonić i wyjaśnić sytuację, zobaczymy jak to się dalej rozwinie.
Horse&Pony też czyta forum. Dostałam spóźnione, ale przyjęte przeprosiny i kod rabatowy na następne zakupy. I wybaczam, potknięcia się zdarzają. 😅 Ale już raczej nie wykorzystam tego kodu na Mattesa chyba. 😉
czy ktoś ma kod rabatowy do gnl? Będę bardzo wdzięczna 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
06 września 2021 08:29
Wiem, że brzmię jak zdarta płyta, bo już kiedyś pytałam 😅 - ze strony horze.pl, towar dostępny (koszyk mi mówi, że wysyłka w 24h) na magazynie ma szanse dojść sprawnie, czy będę czekać 3 tygodnie? :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 września 2021 08:36
Moon, mi dochodziło zamówienie w 5 dni maksymalnie.
Moon, Czekam już 2 tyg, moja paczka wyszła w piątek z Niemiec więc jest szansa że w 3 tyg się zmieszczę.
Paczkę wysłali dopiero po mojej interwencji.
Polecam sklep 3foule. Znalazłam go przypadkiem gdy potrzebowałam na cito paszy, bo inny sklep mnie zawiódł. Wcześniej nie wiedziałam nawet, ze mamy taki sklep w mieście. Pani na łączach okazała sie bardzo pomocna w rozwiazaniu mojego problemu. Korzystałam stacjonarnie i polecam osobom z wrocka, bo można odbierać rzeczy w kilku punktach w mieście, w zależności gdzie człowiekowi pasuje.
Pomocy! Skąd kupujecie produkty Premier Equine? Albo czy jest jakiś sklep w Pl, który je sprowadza?
Moon   #kulistyzajebisty
09 września 2021 08:26
Equitrade, nie ma. Obecnie ściąganie z PE przez kogokolwiek jest totalnie nieopłacalne. Niestety 🙁
Jedyne wyjście, jeśli ktoś posiada znajomych/rodzinę w UK, którzy mogą zamówić u siebie i przywieźć. (bo przesyłka pocztowa też średnio opłacalnie wychodzi, zwłaszcza jeśli mówimy o gabarycie i wadze zimowych derek na przykład...)

edit: swojego czasu jakieś jeszcze produkty miał sklep Horse Tack, ale obecnie to pewnie jakieś resztki-niedobitki i nie liczyłabym, że coś ściągną dodatkowo.

edit2: melduję, że jednak speniałam i nie zamówiłam z horze.pl. Przełknęłam 17zł przesyłki i zamówiłam finalnie z ntb24... :P
Chciałam zamówić ochraniacze, w ich przypadku przesyłka tez jest taka droga? Totalnie się na tym nie znam
Tak, sprawdź sobie na stronie. UK jest poza UE.
Equitrade, Moon,
https://loft-hr.pl/34_premier-equine
https://horse-trade.pl/pl/p/Ochraniacze-PREMIER-EQUINE-AirCooled-tyl/5356
http://www.x-horse.com.pl/premier-equine-air-cooled-ochraniacze-wkkw,3,82,1867

Polecam też przeszukiwać ogłoszenia na re volcie, jest dużo nowych ochraniaczy wystawionych. Ja tak swoje ostatecznie kupiłam 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
09 września 2021 08:54
Sasini, owszem, jest jeszcze kilka innych sklepów, które JESZCZE mają coś z oferty PE, jednak jak pisałam, nie liczyłabym na to, że któryś z nich ściągnie coś dodatkowo obecnie. W żadnym z Twoich linków nie ma np. ani jednej derki padokowej, z których PE tak słynęło i które tak chętnie tutaj wszyscy kupowali.
Ochraniacze, są, owszem. Ale gdy stany magazynowe się skończą, to faktycznie pozostanie tylko polowanie na ogłoszeniach z używek.
Moon, Derek nie ma, ale w przypadku ochraniaczy [a o nie tu chodzi] myślę, że uda się coś kupić.
Ja kupiłam z ogłoszenia nówki, w ogóle nie używane w oryginalnym pokrowcu, zapłaciłam o 100zł mniej za komplet. Więc wydaje mi się, że warto mimo wszystko uzbroić się w cierpliwość i pobuszować.
Dzięki za rady, napisałam do kilku sklepów, może ktoś się zlituje.I zacznę przeglądać nasze ogłoszenia 🙂
przemega plus dla gnl. Wczoraj zamówione, dziś już u mnie.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 września 2021 14:31
Plus dla Bergo, Tack Shop i Globvet
Ogromny plus dla sklepu internetowego nuby. Zamówienie zrobione w weekend, późnym wieczorem, człowiek zmęczony wiec niestety ryplam sie i zamówiłam nie ten olej co chciałam. Była możliwość zostawienia jeszcze notatki do zamówienia juz po jego złożeniu wiec napisałam o pomyłce. Nie wiedziałam czy ktoś to czyta (zle doświadczenia z takimi formularzami) wiec chciałam w poniedziałek dzwonić. Zanim zadzwoniłam juz był mail ze paczka wysłana wiec postawiłam krzyżyk na sprawie, a tymczasem w fakturze olej który chciałam. W dodatku był droższy, mimo to został mi wysłany zanim zrobiłam dopłatę. Dziś paczka odebrana. Mega sprawnie, jestem w pozytywnym szoku po moich ostatnich przebojach, które również opisze jak juz sie sprawa z pewnym sklepem wyjaśni
BUCK   buttermilk buckskin
15 września 2021 08:27
duży plus dla BERGO za kontakt, dopytanie i szybka przesyłkę /o dużej promocji nie wspominając 😁/
Czy Piece of Hay jeszcze żyje? Zrobiłam u nich zamówienie dwa tygodnie temu, czas oczekiwania miał być max 7 dni roboczych (lub mniej) a do tej pory nie mam żadnego odzewu... Pisałam maila, pisałam na fb - totalne zero odpowiedzi 🙁 Zamówienie na prawie pół tysia więc jednak wolałabym je dostać.. 🙄
Ma ktoś numer do nich? Może być na priv.
Duży plus dla Equirex za szybka akcje pomocy z doborem rozmiaru, wyborem modelu i szybka dostawa kasku i jeszcze w fajnej atmosferze i z miłym rabatem.
JustKaro   Kiedyś Windziakowa :)
21 września 2021 19:47
Czy ktoś korzystał z equiversum? Chcę od nich kupić kawecan Zaldi, ale nie mogę za bardzo znaleźć o nich opinii świeższych niż parę lat.
JustKaro, kupiłam u nich kawecan właśnie z rok temu. Bez problemów
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
21 września 2021 22:47
Plus dla Bergo, Tack Shop, Muehldorfer PL, Planteon i Trok.pl
Moon   #kulistyzajebisty
22 września 2021 08:20
Sama nie wiem co myśleć - minus dla ntb24.

Zastanawiałam się skąd zamówić podkładkę Kentucky, miałam do wyboru albo czekać na ściąganie towaru w Febro / Equi Fashion z darmową przesyłką, ryzykować zamówienie z horze.pl lub, zamówić dostępną (wg informacji na sklepie) podkładkę w ntb24, ale zabulić za przesyłkę.
Jako, że lekko było mi już spieszno (potestowałam rzeczoną podkładkę już solidnie u trenerki, no i nienawidzę za długo jechać na czyimś dobrym sercu i bez końca sępić o pożyczanie) to postanowiłam zamówić w ntb. Zwłaszcza, że jak byk stało, że kolor dostępny, wysyłka 48h. Zamówione, status "gotowe do wysyłki", git majonez.

Po czym, bez żadnego info, mam status zamówienia "oczekiwanie na dostawę". No nie powiem, szokłam zlekka, pomyślałam w pierwszej chwili, że komuś się palec omsknął i źle oznaczył wysłaną paczkę. Piszę maila, cisza, mija kolejny dzień, paczki, czy nawet chociaż nr przesyłki brak. Piszę sms, że chciałabym uzyskać informację o swoim zamówieniu, na co dostaję wiadomość, że owszem, podkładka miała być już wysłana, ale okazało się, że oznaczenie było błędne i zamiast grubej, w opakowaniu była cienka. Oczywiście, zamówili już nową dla mnie, do końca tygodnia będą mieć dostawę i natychmiast wyślą jak tylko dostaną. Tada-dum-tsssss! Kurtyna.

Dobra, próbuję zachować spokój (życie, wszyscy jesteśmy ludźmi i pomyłki się zdarzają), przeklinając samą siebie i swój upór, że muszę mieć tę podkładkę "już-zaraz".
Jak się można domyślić - tydzień dobiega końca, mija poniedziałek, a informacji jakiejkolwiek o zamówieniu brak. No więc, ponownie piszę maila, tym razem dostaję odpowiedź, że - alleluja - podkładka jutro zostanie wysłana do mnie. Mamy środek tygodnia, podkładkę teoretycznie już im dostarczoną i dalej nie mam żadnego info czy i kiedy ją dostanę. #wsumielogiczne 🤣🤷

Nie wiem, może jestem za bardzo „rozpieszczona” obsługą i szybkością działania Bergo, Konika czy GNL’a, a moje zamówienie to jednak nie były całe palety paszy za grube tysie, „tylko” podkładka.
Z drugiej strony, sorry, obsługa sklepu internetowego w XXI wieku i dobie smartfonów to nie jest rocket science, podobnie jak sklecenie dwóch zdań w mailu. Naprawdę nie miałabym żadnego ale, gdyby napisali sami, bez mojego dobijania się, że zaszła pomyłka, wszystko się opóźni, szacują że to potrwa 2 tygodnie, etc...
Plus dla Horsetown, gnl i horsequal 🙂
edit. i jeszcze dla amigo
Ogromny minus dla horze.pl - zamówiłam czapraki kentucky po tańszej cenie. Wiadomo płatność przelewem, mail od nich że przesyłka będzie wtedy i wtedy, wszystko spoko (wcześniej robiłam już tam zakupy i nie było problemów). No to bang - nagle zwrot kasy na konto, ani żadnego maila z wyjaśnieniem ani nic, tylko zwrot i koniec. Pani na infolinii nic nie wie, to dział rozliczeń powinien wyjaśnić, no trochę szok. Znajoma zamówiła też w tym samym dniu i w sumie to samo i jej zamówienie normalnie zostanie zrealizowane, moje nie.
Moon   #kulistyzajebisty
24 września 2021 19:15
Wielki plus dla Horse-Trade, za fajną promkę i expresową przesyłkę 😁
Wielki plus dla Pegaza. Nie mieli danego koloru, pani dzwoniła, zaproponowała wymianę i już paczuszka u mnie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się