Kącik WKKW

Wlasnie i to jest najgorsze, bo w tej sytuacji nie czuje nic.... kompletnie nie rozumiem go.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
27 czerwca 2012 23:19
ktoś widział już jakieś foty z BB?  👀 znalazłam tylko jedne na ŚK... pragnę więcej!  👀  👀  👀
🏇  🏇  🏇
crazy, pisalas wczesniej ze po wypadku samochodowy masz jakies tam dziwne mysli w glowie.
Moze cos z toba? Ale cos takiego minimalnego, ze robisz to podswiadomie i zupelnie nie wyczuwasz?
To taki tylko luzny pomysl z mojej strony, krosu twojego nie ogladalam, ale pamietam ze pisalas o swoich problemach wczesniej na forum.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2012 23:28
Marta - ja też już posłałam, powinny być jutro.
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
28 czerwca 2012 00:01
Marta - ja też już posłałam, powinny być jutro.



już się doczekać nie mogę  😅
Ani nic go nie boli,  sily ma....checi ma.. cholera wie. Moze fochy starszego Pana?

Crazy ja mam wrażenie, ze coś jest z nim samym nie halo
W zeszłym sezon Czarek był "maszyną corssową"... Wasza jazda robiła na prawdę wrażenie - widać było, że koń się tym bawi i stara się Cię po drodze nie zgubić (hihi ta cierpliwość Czarosława ;-)) . W tym jakoś tak niespecjalnie to wygląda - przynajmniej dla mnie kompletnie z boku... Niby technicznie OK, niby widać, że koń nie zmęczony, ale czegoś brakuje... gdzieś wcięło maszynę crossową :-(
To co wymodził w BB to wogóle jakaś pomyłka raczej - najazdy były OK, a Czarosław łeb a bok i "nie będę nie będę" i dupa
Szkoda, bo że po parkurach w Wałczu liczyłam na Was w MP 😀 z resztą kibiców miałaś re-voltowych peełno :-)
Tez mam wrazenie ze to Czesiek jakos stracil zapal, jakis taki znudzony, albo po prostu w strzegomiu nie zostal ukarany i sie wycwanil ze moze, bo to dokladnie ten sam przypadek.

Ja sie balam ze po wypadku bede dlubac, jechac zachowawczo, ale nie mam czegos takiego, udalo mi sie to pokonac.... nie pozostaje mi nic innego jak ostatni sprawdzian w Baborowku.
No właśnie mam wrażenie że stracił zapał - już nie wygląda w crossie , że go to bawi... robi swoje póki mu się nie znudzi, czy coś :-( - żadnych błędów technicznych a Czarosław staje i dupa... Cholera jasna, w zeszłym sezonie był na prawdę maszyniasty jak nie wiem co - takie "wielkie wow" był  👍
Nicto - zdecydowanie , mocno i w ogóle trzymam kciuki za Baborówko!!!  😅 Mam nadzieję, że się chłopak w końcu odblokuje
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 czerwca 2012 08:16
...na facebooku bazykoni pojawiło się info,że Kaziu jedzie na Igrzyska  😅

[url=http://www.facebook.com/#!/bazakonipl]http://www.facebook.com/#!/bazakonipl[/url]
O łaaaał! Szkoda, że nie ma trzeciego 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 czerwca 2012 09:26
no szkoda,ale nie ma szans niestety tym razem 🙁
Ale i tak super! 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2012 15:56
Cóż, wysłalam wczoraj galerię do ŚK, nie pojawiła się, trochę przykro, ale macie za to możliwość obejrzenia całej galerii w dużych rozmiarach. Mam nadzieję, że zdjęcia wam się spodobają.

[b]http://s237.photobucket.com/albums/ff209/zawodowo/bialybor/mpc12/[\b]
Strzygusia, a co to za galeria pojawila sie na SK, widzialas? 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2012 18:23
Hahaha, nie. Niezły mają zapłon 😀 Chyba ja się pierdzielnęłam... ale wydawało mi się, że sprawdzałam...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lipca 2012 09:58
wielkie gratulacje dla ridera za III m-ce córki na finale OOM  😅 😅 😅


z kim spotkam się w Baborówku? 👀
[quote author=Ktoś link=topic=815.msg1455589#msg1455589 date=1341824335]
wielkie gratulacje dla ridera za III m-ce córki na finale OOM  😅 😅 😅


z kim spotkam się w Baborówku? 👀
[/quote]

Dołączam się do gratulacji  :kwiatek: Widziałam przejazd Zosi w konkursie skoków i była to bardzo ładna i skuteczna jazda

A do Baborówka wybieramy się prawie całą ekipą z Facimiechu + zaprzyjaźniona juniorka ze Śląska
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lipca 2012 11:33
fabapi, o super!

co do Zosi,to widziałam ją,co prawda nie na Faworku,a na jej innym kucyku w Kwiekach i super jest wyszkolona technicznie,wielkie gratulacje i dla Jarka i Ewy 🙂
To Kazio jednak nie jedzie do Londynu? 🙁
Nie, na liście kwalifikacyjnej był faktycznie, ale kwalifikacja nie oznacza wyjazdu. Trochę szkoda, no cóż, trzeba kibicować naszej czwórce  😅
Dlaczego nie jedzie ??????
bo kwalifikacje określa MKOl, a wysyła na Igrzyska PKOl, a ten jest dosyć konsekwentny w brnięciu we wcześniej podjęte, nawet najgłupsze, decyzje-Wielce Czcigodnych Działaczy Ruchy Olimpijskiego, nie stać na start Łukasza w Londynie 🤔wirek:
ps to dosyć powszechne w innych dyscyplinach, gdzie nie ma drużyny, że minima krajowych Komitetów Olimpijskich, są dużo wyższe niż te określone przez MKOl
Dokładnie. Co ciekawe 6 zawodników (innych dyscyplin) wciąż ma szansę na dopisanie do drużyny. Niektórym terminy osiągania odpowiednich wyników zostały rozwleczone do maksimum  🤔wirek: 😵
Z drugiej strony, przy całym szacunku do zawodnika - ten sezon, a przynajmniej jego początek nie był udany dla tej pary. Mieli kwalif. do Badminton, ale po odwołaniu zawodów pojechali do Jardy, na 3*, których nie ukończyli. A IO to jak każdy wie nie jest "pikuś". Szkoda, że nie udało się zagrać więcej koni - do Rio będzie znacznie dalej.
mówiąc szczerze rozumiem...np polskie łuczniczki, jak co 4 lata, jadą po medal-a tak na marginesie, przecież "ruch olimpijski" to prywatny biznesik, który zgrabnie skorumpował państwowe Rządy.
...ja tam wolę "Wielkiego Szlema" i tam jest ciągle kilka "everestów" do zdobycia przez polskiego wkkwistę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2012 09:01
wracając do Baborówka,znów padł rekord zgłoszeń...
skoki w L klasie będą w piątek...

🙂
A ja nie chce krakać, ale organizatorzy Igrzysk zastanawiają się nad usunięciem krosu w tym roku 🙁 Badminton był odwołany, Gatcombe odwołane, Greenwich podobno wygląda jak jezioro. Pogoda masakryczna, leje i leje, ciągle jakieś powodzie, wszystkie zawody wkkw są odwoływane. Na prawdę, sytuacja nie jest śmieszna.

Jak nad usunięciem crossu?  🤔
Czyli że w ogóle WKKW miałoby nie być na Olimpiadzie, czy w innej formule byłyby rozgrywane?
bezsensu :-( (znaczy wiem podłoze, ale 4 lata przygotowań to dla wielu olimpijczyków jednak sporo...)
Już odwołanie Badmintonu wydawało się nieprawdopdobne, a stało się faktem. Może jeszcze pogoda się ustabilizuje ?
😵
_Gaga, na razie to oni się "zastanawiają". Podobno odwołują sam kros, ale to wszystko zależy, jak będzie z pogodą. Nie byłabym jednak nastawiona zbyt pozytywnie, podobno ma być lepiej dopiero pod koniec sierpnia.

Edit. I tu nie chodzi tylko o to, ze podłoże jest zle, po prostu jechaloby się cały czas w wodzie - aż tak jest źle
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się