Kącik WKKW

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 lipca 2012 08:46
agnesix, pani Hania jest/miała byc sędzią w L klasie na czworoboku.

dziwna sprawa,porpozycje normalnie wiszą w necie,termin zgłoszeń nie zamknięty...
no właśnie nie wiedziałam do końca co ona robi...
Wczoraj podobno dostała wiadomość, że są odwołane. Pani Aga też chyba dostała. Myślałam, że może ktoś wie coś więcej  👀
To oni moga sobie tak o odwołac zawody tej rangi ??
Jeszcze tak krótko przed ich terminem skoro propozycje nadal wiszą i nie ma żadnej oficjalnej informacji o odwołaniu ??
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
13 lipca 2012 21:32
Są gdzieś wyniki z Baborówka?
na voltahorse sa  😉
Absolutnie zajebisty wynik Asi Zuk! 😀 na Rabacji pierwsza, na Maderze 3cia po ujezdzeniu  😅 😅 😅
Baborówko ma oficjalną stronę www, tam są wyniki, listy itd:
festiwal.baborowko.pl
wiadomo coś jak Asia Żuk po crossie?  👀
armara, ale na Volcie były wcześniej niż na stronie...
a z crossu nie ma?
Frania - rabacja czysto a madera niestety 2 wylamania🙁
a ode mnie ze stajni Gosia na Promyku ponoć 3 w **
Telefonicznie usłyszałam że cross bardzo trudny i że było dużo upadków i że ustawiony "nie fair" cokolwiek to znaczy 🤔
Wątpię  🙄
Co to się podziało na krosie w CIC*, że aż tyle eliminacji ?
titina, ale w co wątpisz?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 lipca 2012 07:50
Masakra, skąd tyle eliminacji w *?  😲 😲 😲

W ** gwiazdkach, też parę osób wyeliminowanych...
są już wyniki
Ode mnie ze stajni Promyk 7 w **  😅  i jednocześnie Gosia 3 w MPMJ  💃 BRAWO!
a druga koleżanka niestety eliminacja w *  🙄
Widzę że rzeczywiście dużo eliminacji,nawet doświadczonych zawodników...
Wątpię  🙄

Ja jakoś nie wątpię
Skoro jest 9 czystych przejazdów w CIC** na niespełna 30 koni, czyli ok 1/3 koni dojechało bez wyłamań i eliminacji,  to raczej coś jest nie tak z krosem...
Skoro w CIC* jedną z przeszkód wycofano z powodu zbyt wielu upadków, to znaczy, że coś nadal jest nie tak z krosem
Skoro i w L i w P tyle eliminacji i błędów, to znaczy, że coś jest ciągle nie tak z krosem
Chyba budowniczy miał przerost ambicji... :-(
Również słyszałam, że kros był nie fair i to od osoby, która go przejechała tylko ze spóźnieniem...
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg1461664#msg1461664 date=1342339005]
Wątpię  🙄

Ja jakoś nie wątpię
Skoro jest 9 czystych przejazdów w CIC** na niespełna 30 koni, czyli ok 1/3 koni dojechało bez wyłamań i eliminacji,  to raczej coś jest nie tak z krosem...
Skoro w CIC* jedną z przeszkód wycofano z powodu zbyt wielu upadków, to znaczy, że coś nadal jest nie tak z krosem
Skoro i w L i w P tyle eliminacji i błędów, to znaczy, że coś jest ciągle nie tak z krosem
Chyba budowniczy miał przerost ambicji... :-(
Również słyszałam, że kros był nie fair i to od osoby, która go przejechała tylko ze spóźnieniem...
[/quote]

Nie oszukujmy się poziom, naszego WKKW jest delikatnie mówiąc żenujący.
W Baborówku byłam, cross był fajnie ustawiony, a jeżeli nawet były jakieś uwagi, to organizatorzy nie obrażali się,
tylko starali się wszystko natychmiast naprawić, lub usprawnić . 😀
Piszcie tak dalej to pomyślę sobie, że jest w tym jakiś interes.
Myślę że interes jest taki żeby na krosie nie było np. wypadków  🤔 🤔 .
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
15 lipca 2012 13:54
Właśnie wracamy z Baborówka. Wiele osób wie, że jeżdzę jako fotograf no i "luzak" mojej trenerki.

Powiem tak. Byłam tam pierwszy i nie wiem czy nie ostatni raz.. Płaci się tyle kasy za starty, boksy, podróż itp.. Kurna, a jeżeli chodzi o warunki sanitarne to jest jakaś porażka i śmiech na sali.. Ja rozumiem, że to stare mejsce itd, ale jeżeli przyjmuje się na starty ok.200 koni to kurna nooo!!! Łazienka w opłakanym stanie, lodowata woda dosłownie kapała z prysznica, bo strumieniem tego nazwać nawet nie można.. Myłam się przy umywalce, bo tylko tam była ciepła woda.. Żadnego miejsca gdzie można było coś zjeść normalnego.. (bo stodoły z żurkiem, kiełbasą i jakąś kaszą to proszę Was).

A co do crossu: podłoże to kolejna porażka! I to tak na grubości. Ziemia to była w zasadzie glina na której rosła trawa. MEGA ślisko! Czasem hacele czasem nawet nie pomagały.. W * wyłamania były na w zasadzie prostej przeszkodzie, bo to był wyskok z wody. Ale.. Niestety ale.. Pare pierwszych koni naruszyło podłoże w wodzie i kolejne konie miały mega problemy i tam właśnie między innymi były te wypadki które poleciały do szpitala.. Szwed: stał w najgorszym miejcu, bo było tam podmokłe błotniste podłoże..
Nie wiem skąd wzięłaś tę glinę w Baborówku, bo tam są raczej ziemie torfiaste w zaniżeniach, a wyżej piasek z trawą. Chyba ,ze tę glinę przywieziono specjalnie by utrudnić życie jeźdźcom, w co raczej wątpię.  :/
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
15 lipca 2012 15:49
Nie mówie, że na całym torze przecież, ale w paru miejscach aż przystanęłam i podziubałam badylem.
A ja tylko przekazuje dobra wiadomość, ze praca nad podłożem olimpijskiego krosu wre 🙂 Podobno dobrze im idzie odprowadzanie wody. Znajoma jedzie jako widz i nikt nic nie mówi o usuwaniu tego elementu, wiec dobrze jest😀 uff...
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 lipca 2012 16:17
Ikarina, super wieści!!!

Czy ktoś wie, co tam się w Baborówku dzieje? Słyszałam, że nieźle leje...
Makrejasza leje to mało powiedziane. Właśnie wróciłam z koniem (taka biała bryczka , ktoś może widział  :hihi🙂 i jesteśmy calutkie mokre. Mimo tego, że ściana deszczu to oni przejazdów nie przerwali, konie w tym deszczu skaczą, po 16 pkt karnych itd. Szkoda, że taka pogoda bo zawody przygotowane w miarę dobrze 🤔
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
15 lipca 2012 16:53
Czy ktoś wie, co tam się w Baborówku dzieje? Słyszałam, że nieźle leje...


Deszcz lał już jak przyjechałyśmy w czwartek.. Rozkładałyśmy namiot w mega ulewie.. W sobote na crossie od rana mżyło i popadywało, pare momentów mocnych było, potem słońce. Po konkursie burza z ulewą i gradem małym. Dziś * skakała w ulewie (tak przypuszczam, nie wiem czy przerwali. wtedy akurat zdążyłyśmy spakować konie i ruszyłyśmy do domu)
Nie oszukujmy się poziom, naszego WKKW jest delikatnie mówiąc żenujący.
W Baborówku byłam, cross był fajnie ustawiony, a jeżeli nawet były jakieś uwagi, to organizatorzy nie obrażali się,
tylko starali się wszystko natychmiast naprawić, lub usprawnić . 😀
Piszcie tak dalej to pomyślę sobie, że jest w tym jakiś interes.

Ja nie mam żadnego. Nie byłam w Boborówku, więc w sumie fakt - nie powinnam pisać głupot
Możliwe, że seria wyłamań, to tegoroczna zmiana (zmniejszenie) wymogów do zagrań dla MJ...
Co do żenującego poziomu - Dibo czy Żuk żenujący raczej nie są, a też na czysto jednym koniem nie dojechali... Stąd mój - może błędny wniosek, że coś było nie halo...  😡
Z tego co pamietam to w Baborówku byl zawsze dosc latwy cross...  jak dwa i trzy lata temu byly tam MPJ to wszyscy przejezdzali na zero i moze teraz postanowili to zmienic ale chyba troche przesadzili... Teraz mnie tam nie bylo i załuje bo jestem ciekawa co postawili.
co tam cross, Asia i tak pierwsza  😅 😅 😅
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 lipca 2012 19:35
Podobno cross był budowany przez jakiegoś Szweda, słyszałam opinię, że obecnie jest to jeden z trudniejszych w kraju. Chociaż, z tego co piszecie, to sama pogoda mogła zrobić swoje...
edit: Są gdzieś już wyniki??? Już mam...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się