Kącik WKKW

Super, widziałam przejazd - brawoooooooooo  🏇 💃  😅Oj będą jutro emocje, będą  😜
Są gdzieś te przejazdy do obejrzenia?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 października 2014 12:14
Brawo dla Mateusza  😅 Ładny czysty przejazd i ostatecznie 8 miejsce w MŚMK. Brawo!!!
Brawo dla duetu Mateusz Ambrozjo, inni nie mogli a on potrafił dogadać się z Ambrozjo🙂😉) i do tego na takim poziomie🙂😉)
Ajajaj 🙁 szkoda tych zrzutek Banderasa 🙁 W każdym razie gratulacje zasłużone dla obu par! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2014 16:20
Banderas który ostatecznie?
-28 niestety
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2014 16:29
O rany, ale szkoda  😕
No niestety,  jung też 3
I tak mega sukces pary, taki smaczek zrobili, ale przynajmniej wiadomo, że klasowy koń 🙂
A co nie poszło ? Cross czy skoki?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 października 2014 17:59
Skoki, cross na czysto i w czasie.
Skoki, kros był na czysto i w normie. I tak pokazali, że są na światowym poziomie.
Ale co w tych skokach? Zrzutki? Pamietam ze strzegomia ze skokowo było super zawsze.
Ale co w tych skokach? Zrzutki? Pamietam ze strzegomia ze skokowo było super zawsze.

Trzy zrzutki.
Armara dzieki
Widziałam go jak miał 4 lata więc nie pamiętam go "na żywo", ale dziś dość mocno wyskakiwał do góry, ale przednie nogi mu wisiały i cały trochę zawisał - ale to moje wrażenie tylko.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 października 2014 20:41
Chłopaki się chyba za bardzo spięli. Mnie przejazd się nie podobał, koń nie pracował grzbietem i był w skoku odgięty z zadartą szyją. Tak to wyglądało dla mnie.
Michael Jung ma nowego konia, po og. Mighty Magic. Tak przy okazji ktoś się orientuje czy MM startuje jeszcze, czy już tylko kryje  👀 ?
asior   -nothing but eventing-
05 listopada 2014 15:36
Podobno chodzi ujeżdżenie.
Grzegorz Kordaczuk nie żyje  😕
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 listopada 2014 15:04
Zdziwiła mnie dzisiaj ta informacja [*]
Zszokowała mnie ta informacja... [*]
Mnie też... Jak to jest, że z dobrymi wiadomościami to "można poczekać", a jak dzwoni telefon bladym świtem, to od razu wiadomo, że stało się coś złego? 😕
Gdyby ktoś się chciał pożegnać... Pogrzeb jest w sobotę o 13:30, kościół św. Antoniego w Starej Miłosnej.
Pojawiły się nowe czworoboki:

http://fei.org/fei/your-role/organisers/eventing/dressage-tests

miłej lektury 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 stycznia 2015 18:18
Ma ktoś może przetłumaczone te nowe czworoboki? Ja się wzięłam za to tak dla siebie, ale nie jestem pewna czy wszystko mam dobrze a PZJ jeszcze śpi. Zastanawiam się czy nadal w P będzie obowiązywał ten sam program co do tej pory?
Constantia moim zdaniem skoro w O jest czworobok CIC1*a to się powinien zmienić ale pewnie wszystko od PZJ zależy. Ja je sobie tak przetłumaczyłam czytając nie spisalam tego, generalnie może się mieszać bo z tego co pamiętam Nowa wersja A 1* jest bardzo podobna do starej B. Z tego jak czytałam to pamiętam że dość dziwne kontrgalopy w jednej z wersji zrobili, nie wiem czy dobrze je rozumiem - wężyk na linii środkowej. I jak dla mnie to teraz w wersji B są prostsze ustepowania niż w A, choć w sumie to wszystko jedno.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 stycznia 2015 19:14
W 1* A to mi wyszło, że ten wężyk w galopie ma być 5 m od linii środkowej, czy tak? I w nim jest potem jeszcze raz kontrgalop po zmianie kierunku i skróceniu (na obie strony). Ustępowania w obu dość programach 1* podobne, tylko w sumie różnica w zakończeniu abo na wprost albo półwoltą.

W pkt 14 (1* A) w wytycznych jest "Fluency". Nie wiem co to znaczy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się