Kącik WKKW

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 czerwca 2016 06:18
Super ośrodek to to nie jest. Mnie ciągle dziwi jak przyznają tam organizację zawodów międzynarodowych.
Czy może jutro ktoś z Waw wybiera się na WKKW do Bogusławic?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2016 22:27
Rany, tak intensywnych zawodów to jeszcze nie miałam  😵 wszystko dzisiaj robiłam tylko nie zdjęcia  😂

crazy ogarnęłaś stado?  😁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
12 czerwca 2016 18:38
Co było 7 w krosie P i 10 w L? Widzę, że kilka koni miało tam problem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2016 18:59
10. w L był domek koło basenu, a 7. w P chyba suchy rów, ale nie jestem pewna. Ten domek dla L to był moim zdaniem przesadzony, taki akuratny na P. Tam się sporo działo i jeszcze był dosyć ciężki najazd i potem od razu trzeba było kręcić. Nawet wywrotka z koniem tam była.
Wrażenia jak najbardziej na plus, poza tym, że Młoda stała w ośrodku i wczoraj o 20.30 już się nie można było do konia dostać  😁 ani siana kupić.
No i wreszcie skończyła się zła passa Unica.
Super ośrodek to to nie jest. Mnie ciągle dziwi jak przyznają tam organizację zawodów międzynarodowych.


Nie przesadzaj. Oczywiście jest jeszcze dużo do zrobienia ale starają się na ile są w stanie 🙂

Zróbcie zawody WKKW. Macie możliwości 🙂
Zobaczycie "czym to się je "
Chętnie przyjedziemy
Co było 7 w krosie P i 10 w L? Widzę, że kilka koni miało tam problem.


W P 7 przeszkoda to była kombinacja ABC - bankiet (wskok i zeskok) i na dwe foule wąska hydra 🙂
a tak nawiasem ma ktoś zdjęcia z P klasy z Jaroszówki?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 czerwca 2016 22:04
O, to dobrze myślałam, że rów :P dla mnie cała ta kombinacja jest rowem  😁
Ja się właśnie próbuję wygrzebać ze zdjęciami 😉
Album już jest i stopniowo będą się pojawiać kolejne, ale nie zaszalałam: https://www.facebook.com/k.wapinska.photo/photos/?tab=album&album_id=1036368793112417
ja coś mam ze skoków
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 czerwca 2016 06:34
[quote author=Constantia link=topic=815.msg2555922#msg2555922 date=1465622287]
Super ośrodek to to nie jest. Mnie ciągle dziwi jak przyznają tam organizację zawodów międzynarodowych.


Nie przesadzaj. Oczywiście jest jeszcze dużo do zrobienia ale starają się na ile są w stanie 🙂

Zróbcie zawody WKKW. Macie możliwości 🙂
Zobaczycie "czym to się je "
Chętnie przyjedziemy
[/quote]

Plany są, ale czy przy tych różnych zmianach się uda to czas pokaże.
Wracając do Jaro na krajowe zawody dla mnie jak najbardziej ok, ale na międzynarodowe to gmina mogłaby trochę bardziej pomóc skoro potem tak się chwali. Ja wiem, że każdy się stara według możliwości.

Czyli przeszkody te same co na poprzednich, to już wiem. Dziękuję za odpowiedź.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 czerwca 2016 11:07
Czy są gdzieś już listy zgłoszonych na SHT?
Edit: opublikowano je dzisiaj: http://strzegomhorsetrials.pl/images/2016/ENTRIES_SHT_2016.pdf 
Normalnie szał  😜 353 pary!
Galeria z crossu z Jaroszówki skończona: https://www.facebook.com/k.wapinska.photo/photos/?tab=album&album_id=1036368793112417
No szał na maksa  😍 😍 😍
ktos bedzie w Strzegomiu? 🙂 to juz tuz tuz, po miescie zaczyna sie krecic lud w bryczesach 🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 czerwca 2016 16:42
ktos bedzie w Strzegomiu? 🙂 to juz tuz tuz, po miescie zaczyna sie krecic lud w bryczesach 🙂

Będę z mężem ale od piątku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2016 21:14
nerechta, ja fotografuję od czwartku 🙂 będę tam 24h/dobę, zapraszam 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 czerwca 2016 21:58
Ja będę od jutra do soboty 🙂
nerechta, ja fotografuję od czwartku 🙂 będę tam 24h/dobę, zapraszam 🙂


To składam zamówienie na Dubaia pod Karlem Robertem Valk z Estonii  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2016 22:28
titina, a co on jedzie?
Wg rozpiski to np. ujeżdżenie Pucharu jest wtedy co ujeżdżenie długich 2* i cross długiej 1*. No muszę się sklonować jak nic  😵
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 czerwca 2016 23:12
Ja będę od jutra do soboty 🙂

A w sobotę zwijacie się z samego rana czy na kros zostajecie?

edit: Już doczytałam, że w sobotę macie skoki .
titina, a co on jedzie?
Wg rozpiski to np. ujeżdżenie Pucharu jest wtedy co ujeżdżenie długich 2* i cross długiej 1*. No muszę się sklonować jak nic  😵


Zgłosili go do 1*
dziolchy, jakies znaki szczegolne?  😁 Ja bede z malym dzieckiem albo w niebieskiej spacerowce xlander albo granatowym nosidle 🙂 Tez od jutra raczej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 czerwca 2016 11:03
Aparat z dużym obiektywem bez tulipana, khaki torba foto, włosy jasne do pasa, albo rozpuszczone, albo związane w kucyk, okulary, szczupła i niezbyt wysoka (165 cm), ogólnie wyglądam na jakieś 16, góra 18 lat. Pewnie będę kręcić się sama. Edit: na crossie kamizelka nr 69  😁
Edit: ruszam z galerią! https://www.facebook.com/k.wapinska.photo/photos/?tab=album&album_id=1043159875766642
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 czerwca 2016 20:29
To Ciebie tak ganiała jakaś babka że nie masz na plecach numerka?

Ja już po 🙂 Podobało mi się bardzo. Wieśka kros przeszła grubo ponad moje oczekiwania. Jeszcze duuuuuużo pracy przed nami, żeby to wszystko zebrać do kupy, ale jest nadzieja na przyszłość.
W 1* co do trudności to zdania były podzielone, ale jakoś większych problemów nie było. W 2* krótkich pogrom straszny, widziała, że na dzisiaj zmienili troszkę wskok do wody a w 3* go wyłączyli.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 czerwca 2016 23:22
Nieee, ja swój dumnie nosiłam cały czas 😂

Cross był ciężki jak diabli. Szkoda wylamania Ukłona.
Facella, Winona pod Mariuszem ukończyła 3 * long  na czysto i po samym crossie wcale nie była specjalnie zmęczona w porównaniu do koni naokoło, gdzie jeden siwy prawie zszedł, bo się biedny zatkał. Dziś nie było aż tak trudno, w końcu to międzynarodowe zawody, więc poziom musi być odpowiedni. Wg mnie woda była wymagająca naprawdę precyzji, bo wchodziło się mocno na ukos i kolejny powrót do wody kończył się szeregiem traktorki i to wymagało precyzyjnego wejścia.
Wczoraj było trudniej ....
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 czerwca 2016 08:31
Perlica niektóre konie były dobrze przygotowane kondycyjnie, ale niestety nie wszystkie. Ten koń o którym piszesz, że się zatkał miał problem jeszcze przed połową trasy. Jak widziałam na prostych zawodniczka musiała poganiać go batem żeby galopował.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 czerwca 2016 09:06
Winona jest top koniem i przeszli ten cross fantastycznie! Mam nadzieję, że dzisiaj równie dobrze pójdzie im w parkurze i zdobędą kwalifikację na ME za rok  😅
Moim zdaniem woda w 3* była łatwiejsza niż w 2*...
Nadal sporo koni nie ukończyło crossu, m. in. Loretta, Grubianin i Promesa...
Facella, Lorka jest bardzo trudnym koniem, choć wczoraj była wyjątkowo grzeczna i to były jej pierwsze 3 * long, ukończyłaby gdyby nie to że Mariusz zamknął woltę w szeregu czyli po członie A za co został zatrzymany przez sędziego.
Skakała bardzo dobrze wczoraj, fajnie się prowadziła.
Włoch który zajmował dwa 1 miejsca wczoraj też miał problem na tych traktorach jednym koniem.
Grubianin to chyba nie jest wielkie zaskoczenie. Wydaje mi się, że dla niego optymalne są starty do CCI2* jednak 🙁 A Loretta tak jak napisała Perlica to trudny koń. W Baborówku tak poszła po jednej z przeszkód, że nie sposób było zakręcić na kolejną...
Oglądam właśnie skoki 2* long i masakra - trudny parkur (dwie kombinacje) i w dodatku wyśrubowana norma  😵 😲 w efekcie średnia błędów ok. 12-16 pkt...
armara, widać też duże zmęczenie koni wczorajszym i piątkowwym upałem. To jednak jest ciężka konkurencja to wkkw  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się