Kącik WKKW

Perlica, ma 15lat. Tak ochabska.
Frans, napisz co to za klacz, bo pewnie znam, to zawsze łatwiej coś doradzić.
Perlica a młodsze konie z Ochab znasz? tak 4 lata młodsze
pestka, mlodsze to nie wszystkie , ale część znam
Frans mi się podoba Kandy Progres ruchowo, jak siada na zadzie przed skokiem to widać ten power Negro. Na pewno bezpiecznym pomysłem jeśli chodzi o ruch jest też Condendro, GFE ma polskie przedstawicielstwo. Ale raczej napisz na grupie Ogiery i Hodowla na FB i pociągnij temat z ludźmi którzy się na skokach znają 😉
karolina_, nie doradzaj na krwistą klacz Contendro, bo będzie za gorąco 🤣
Perlica, wysłałam PW 🙂
pestka, odpisałam :-)
karolina_, Kandy Progres bilarduje jednym przodem. Dla mnie ten typ ruchu odpada
fabapi, tylko pytanie czy będzie się w tym kierunku rozwijał i za parę lat chodzil każda nogą inaczej, czy mu z nabraniem siły przejdzie. Chociaż on w skokowym treningu, raczej poprawa motoryki ruchu jest daleko na liście priorytetów

Frans jeszcze zapomniałam - Edward i Vidar z SO w Celle to dobrze ruszające się skoczki chodzące ujeżdżenie, też jest polskie przedstawicielstwo, a że to SO to cena stanowki nie zabija. Ale jak ze sprawdzeniem potomstwa w WKKW nie wiem, trzeba by było przejrzeć bazę niemieckiej federacji jeździeckiej.
karolina_, będę przeglądać, choć w tym roku mi nie wyszło z kryciem i boję się wtopić znów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się