ACTA: koniec wolnego internetu 26.01.2012 ?

[/b] (chodzi o Marka Sawickiego, który przewodniczył komisji rolnictwa i rybołówstwa, która wyraziła zgodę na ACTA)

a propos tego buraka
http://wyborcza.pl/1,75478,11039909,Tempo_studenta_Sawickiego.html?utm_source=Facebook&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza
a mnie jakiś wstręt ogarnia jak sobie pomyśle jacy ludzie mają w Polsce prawa wyborcze...dopiero jak im zabierają debilne seriale, to im zaczyna przeszkadzać, że są traktowani jak bydło w oborze... Zgodnie zresztą ze starą talmudyczńą tradycją


Obudzili się z... przysłowiową ,, ręką we nocniku"  😁
Ogurek: przyznaj, zazdrościsz? Ja tak. Męczyłam się jak ta durna. ;-)
Rzeczywiscie taki ciezki do przejscia ten profesor? Pisze ze uczy od 20 lat i nie przepuscil tylko 10 studentow w roku. U nas rocznik wczesniej zrobil bunt przeciwko jednemu zbyt "ambitnemu" profesorowi ale on uwalil 80% roku, no i przedmiot byl z tych zdecydowanie malo waznych.

dziennik.pl: "Z szefowania Radzie Informatyzacji przy Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji zrezygnował prof. Mieczysław Muraszkiewicz"
link
dempsey   fiat voluntas Tua
27 stycznia 2012 20:11
nader interesujące

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czlowiek_sorosa_wzywa,p905912220

Kolejny, któremu marzy się cenzura.

p.s. fani PO już się połapali, że Palikot to forpoczta, awangarda PO, a nie żaden odszczepieniec.
Zdaje się, że dociera też to, kto szczuje ludzi jednych na drugich.
Bischa   TAFC Polska :)
27 stycznia 2012 21:55
(chodzi o Marka Sawickiego, który przewodniczył komisji rolnictwa i rybołówstwa, która wyraziła zgodę na ACTA)


Przepraszam, może głupie pytanie, ale co ma piernik do wiatraka? Co obchodzi komisję rolnictwa i rybołóstwa ACTA? Bo ja nie rozumiem 🤔wirek: Dobrze rozumiem, że nie związana tak naprawdę z ACTĄ, sprawami autorkskimi komisja podjęła decyjzę? 😵
czytałaś co linkował Nestor?
Koncern MONSATO TECHNOLOGY LLC opatentował w Polsce m. in. kukurydzę genetycznie modyfikowaną. Szczegóły na stronie Urzędu Patentowego RP, skrót PL 348225 (A1). Ochrona patentowa obejmuje:
      # samą roślinę oraz jej nasiona;
      # sposób identyfikacji tak ustalony, że tylko za zgodą właściciela patentu można dane rośliny i nasiona sprawdzać;
      # sposób hodowli określony jako „posadzenie co najmniej 1 nasiona”.

Poprzez „ochronę własności” rozumianą jak w powyższym patencie, zniszczono pozwami sądowymi niezliczone rzesze rolników w różnych częściach świata, w tym również w USA. Wystarczy przecież przypadkowe rozsianie się roślin GMO lub skrzyżowanie przez owady albo wiatr. Możliwe jest też nadużycie polegające na tym, że do uprawy ktoś doda kila nasion GMO bez wiedzy właściciela pola.
pamiętając jak bardzo starannych scenariuszy wymagają spontaniczne wybuchy społeczne,pozostaje się zastanowić dlaczego Wielce Czcigodny gen. Gromosław Cz. postanowił właśnie już teraz skopać Donkowi dupe? ...widocznie to interes a nie sprawa osobistą, bo zemsta lepiej smakowałaby jednak na zimno.
Bischa   TAFC Polska :)
27 stycznia 2012 23:16
Czytałam, nie powiązałam tego.
Tylko co ma rolnictwo do ściągania piosenek, filmów... Chyba, że ogólnie chodzi o zasady jako takie i cała ta ACTA to nie tylko net.
A.   master of sarcasm :]
28 stycznia 2012 08:03
Czytałam, nie powiązałam tego.
Tylko co ma rolnictwo do ściągania piosenek, filmów... Chyba, że ogólnie chodzi o zasady jako takie i cała ta ACTA to nie tylko net.Obie te rzeczy wchodza "na stan" Nowego Porzadku Swiata.
Chyba, że ogólnie chodzi o zasady jako takie i cała ta ACTA to nie tylko net.

Moje i nie tylko odczucie jest takie, że głównie chodzi o co innego, a nie o internet. Komorowski będzie spokojnie mógł ściągać pornole i korzystać z sieci - Tusk się podda - a protestujący zakrzykną: wygraliśmy! Tyle tylko, że to nie będzie prawda.
Tymi, którzy rządzą są ludzie od finansów - to oni robią burdel w gospodarce i pobierają z niej pożytki. Wygranymi są ci, co udzielają kredytu i dysponują własnością. Gdyby ci, co teraz protestują zrozumieli, co zrozumieć powinni - tj. że nie praca najemna, a własność jest źródłem sukcesu - a wolność to brak potrzeby brania kredytu - to sprawy toczyłyby się inaczej.
Oczywiście, gdy mówimy o stronie ekonomicznej - prawdziwa wolność jest stanem umysłu, a nie portfela - ale opróżnienie naszych portfeli jest następstwem opróżnienia umysłów.
że aż zacytuję jeden z moich ulubionych filmów :" interes, to nie jest miejsce na miłość" 😁
ps http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2376
,,Classa Szefie'  boki zrywałam ,tylko to był śmiech pełen goryczy
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 stycznia 2012 17:24
Nestor mam taką samą opinię. To byłoby zbyt proste, żeby poszło tylko o internet. Ale trzeba zrobić zamieszanie w okół jednego, żeby na spokojnie można było robić co innego, bo wówczas ludzie są zainteresowani tylko jednym z punktów całej machlojki ..
[[a]]http://kwejk.pl/obrazek/879605/or%C4%99dzie.html[[a]]

Wydaję mi się, że coraz więcej osób zaczyna dostrzegać, to co autor ma na myśli. Ciekawe jak bardzo, musi być źle, żeby ludzie naprawę zechcieli coś z tym zrobić. Mam wrażenie, że powodem tej bezczynności i marazmu jest pamięć o komunie. Obecne pokolenie ludzi w wieku mającym wpływ na cokolwiek, żyje cały czas w przeświadczeniu, że póki jest lepiej, niż było 30 lat temu, to lepiej nie wychylać się przed szereg, bo zawsze można wrócić do punktu wyjścia.  Z tym, że to pokolenie powoli odchodzi już do lamusa, a zaczyna je zastępować pokolenie, które osobiście nie doświadczyło czasów paliwa na kartki i wszechobecnego SB, więc ich skala "dobrobytu" zaczyna się sporo wyżej.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 stycznia 2012 05:24
dobrze opisane. barwnym językiem 😉 prosto. zrozumiale i dosadnie.
ja się nie zgadzam tylko z jednym. może i w dokładnie tej chwili  to co zarobię idzie na mnie i nie muszę się za bardzo przejmować. ALE. za kilka lat będę miała już oboje rodziców na emeryturze. nie wyobrażam sobie, że będę w stanie w polsce zarobić tyle żebyśmy wszyscy mogli żyć przynajmniej na takim poziomie jak teraz (o tym że chciałabym na wyższym lub żebyśmy mogli też realizować swoje marzenia nie wspominając).
jestem jak najbardziej za tym żeby coś z tym państwem zrobić. ale ogarnięcie tego burdelu zajmie naprawdę - mówiąc jezykiem 'pana od obrazka' - w ch*j czasu. zwyczajmie nie wiem czy fizycznie chcę w tym brać udział. kocham kraj. państwa nie darzę szczególnym uczuciem. nic nie jestem im też winna...
Boni całkowicie zmienił zdanie zaraz po podpisaniu, świetnie. Banda zakłamańców. Ja w piątek idę strajkować, będzie można podpisać wniosek o referendum.
Wiecie co już nie mam pojęcia skąd brac wiarygodne informacje o tym całym ACTA. Z jednej strony portale typu onet czy wiadomości , gdzie wiadomo że pokażą taka wersję jaka sie będzie podobac naszemu rządowi, a z drugiej strony te wszystkie "przebudzenia.pl" i inne alternatywne źródła,gdzie tylko teorie spiskowe i aż strach to czytać.  🙄
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 15:20
Ja o teoriach spiskowych napisze na blogu, obiecuje, tylko musze sie zebrac w sobie bo ostatnio jakas rozlazla jestem...  🙄
ja szczerze mówiąc mam dosyć. Weszłam raz w jakiegoś linka i tak od jednego do drugiego linka wyszło na to że amerykanie chcą nas wszystkich zagazować i wrzucic do plastikowych trumien, spowodować atak zombich ( :ke🙂, atak na WTC to fejk a samoloty które uderzyły w wieże to jakieś wyświetlone przez masonów hologramy, i tym podobne ciekawostki.
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 15:35
No, sa dowody na to ze w WTC uderzyl wojskowy samolot a w Pentagon nie uderzyl zaden... Oraz to, ze zawalenie WTC bylo kontrolowanym wyburzeniem.
skąd są te dowody? i po co w ogóle mieliby to robić bo ja tu czegoś nie rozumiem. Jestem w stanie zrozumieć ze masoneria czy inni spiskowcy kontrolują gospodarkę , że kryzys itp. no ale to wszystko jest po cos - kasa.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
30 stycznia 2012 15:55
No, sa dowody na to ze w WTC uderzyl wojskowy samolot a w Pentagon nie uderzyl zaden... Oraz to, ze zawalenie WTC bylo kontrolowanym wyburzeniem.
ale to trochę tak  🚫  😉
[quote author=A. link=topic=82102.msg1282504#msg1282504 date=1327937719]
No, sa dowody na to ze w WTC uderzyl wojskowy samolot a w Pentagon nie uderzyl zaden... Oraz to, ze zawalenie WTC bylo kontrolowanym wyburzeniem.
ale to trochę tak  🚫  😉
[/quote]

😲 😲 😲 😲 😲 tego nawet Orwell nie wymyślił :/
czy my na prawdę jesteśmy tylko stadem baranów rządzonych przez układ?
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 19:23
[quote author=duunia link=topic=82102.msg1282531#msg1282531 date=1327938931]
[quote author=A. link=topic=82102.msg1282504#msg1282504 date=1327937719]
No, sa dowody na to ze w WTC uderzyl wojskowy samolot a w Pentagon nie uderzyl zaden... Oraz to, ze zawalenie WTC bylo kontrolowanym wyburzeniem.
ale to trochę tak  🚫  😉
[/quote]

😲 😲 😲 😲 😲 tego nawet Orwell nie wymyślił :/
czy my na prawdę jesteśmy tylko stadem baranów rządzonych przez układ?
[/quote]


Dokladnie tak. Zyjemy w kompletnym matrixie  🙁
to jak w tym żyć??  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 stycznia 2012 19:44
najpierw potrzebujemy odpowiedniego ubrania:


ludzie są w stanie przyzwyczaić się do prawie wszystkiego, tak mi się wydaje.
A.   master of sarcasm :]
30 stycznia 2012 19:46
Epikea

Od dziesiecioleci spoleczenstwa calego swiata sa sterowane, manipulowane. Zyjemy w tym caly czas... Najgorsze sa jednak plany depopulyzacji, ktore juz wchodza w zycie  🙁 Oni mowia juz o tym otwarcie, przestaja kryc sie z czymkolwiek...


edit  wrzucilam na bloga artykul na temat kontroli populacji...
Olga chcesz jedynie wiarygodnych informacji na temat samego ACTA to przeczytaj sam dokument ACTA, wiarygodniej być nie może. Tylko czytaj dokładnie, rozkładając na części pierwsze.


Mam wrażenie, że cała ACTA jest po to żeby przepchnąć monopol dla korporacji na GMO, najpierw dali dokument w którym razi nieposzanowanie wolności słowa co spowodowało strajki (głównie to) potem postanowią podyskutować, znieść zapisy przeszkadzające ludziom, powiedzą, że dali nam jednak tą wolność, ludzie będą ich kochać, a ACTA przejdzie bez tych zapisów, za to z innymi, dużo gorszymi w skutkach dla ludzi, wróżę globalny głód za parę dekad a może wcześniej, a wszystko w celu depopulyzacji


don't wanna to live on this planet anymore...  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się