Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Nie ma tego modelu na stronce🙁 A są przepiękne!
natchnęłyście mnie...
obfociłam buty...
kurcze... te w których chodze na bieżąco...
VENEZIA

TIMBERLANDY

HGW

HGW

GINO ROSSI

HGW
To ja wstawie jeszcze mój letni zakup:
Pursat   Абсолют чистой крови
08 stycznia 2011 13:51
Pursat  😜 wariatka!  😁

To zapytaj Edytkę ile ma par. 😎
nabylam dzis cus takiego i sie waham troche czy ich nie oddac.troche mi sie podobaja,a troche nie, tzn podobaja mi sie tylko jak je nosze do prostych jeansow:P. cieplutkie sa, w srodku maja kozuszek. dziołchy, co myslicie ? (sa czarne, na zdjeciu wyszly dziwnie)


TIMBERLANDY - na żywo dużo ładniejsze  😍, i mega wygodne.
A swoją drogą to  się zastanawiam jak ty Dodofon dajesz radę  w tych wysokich szpilkach chodzić  👍? O ile  dobrze pamiętam z wątku o zepsutych kolanach miałaś problem (podobnie jak ja)  z więzadłami.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 stycznia 2011 16:20
kassska- mi nie podchodzą.
Ty sie nie znasz, idz piecz muffinki😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
08 stycznia 2011 16:28
Mnie też się nie podobają.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
08 stycznia 2011 16:38
[quote author=smarcik link=topic=8215.msg843355#msg843355 date=1294438256]
Pursat  😜 wariatka!  😁

To zapytaj Edytkę ile ma par. 😎
[/quote]
e tam, do Imeldy Marcos duuuużo mi brakuje  😁

(a chwilowo lepszym pytaniem jest 'Zapytaj Edytkę ile ma derek'  :wysmiewa🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 stycznia 2011 16:52
kassska- znam się i masz wieśniackie buty 😁
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
08 stycznia 2011 17:30
Ja się dzisiaj wybrałam na zakupy w moich kaloszach.
Pierwotnie miały być tylko do stajni, ale chyba jednak będę w nich jeździć również do pracy. Jaki luksus, gdy nie musiałam omijać żadnych kałuż i lodowego błota, normalnie rewelacja  😜
TIMBERLANDY - na żywo dużo ładniejsze  😍, i mega wygodne.
A swoją drogą to  się zastanawiam jak ty Dodofon dajesz radę  w tych wysokich szpilkach chodzić  👍? O ile  dobrze pamiętam z wątku o zepsutych kolanach miałaś problem (podobnie jak ja)  z więzadłami.


są dni gdzie po całym dniu w szpilkach odczuwam dyskomfort w kolanie - nie ból, ale dyskomfot... - bardziej nawala mi kręgosłup
ja po prostu to IGNORUJĘ
kasska mnie się też nie podobają... ale może są wygodne i warto je zatrzymać? 😁 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
09 stycznia 2011 09:11
Edytka, w wątku derkowym będziemy się pytać o ilość derek, a tu się pochwal liczbą butów, bo pamiętam, że była porażająca. 😜 😜 Miałaś kiedyś chyba wstawić zbiorcze zdjęcie. 😎
wygodne to są 😉 ale dzieki, tak dzis o poranku trzezwo na nie spojrzalam i jutro wroca do sklepu:P coz, odzyskam pieniadze i kupie cos nowego  😁
Ja tez popelnilam wczoraj jedne buty 🙂😉) Bylam na polowaniu przecenowym i oto za cale 9 euro wpadly mi takie butki 🙂 Mierzylam jeszcze taaakie kozaki, na taaakiej szpilce, ale odpadly w przedbiegach, bo byly skorzane, a ja skorzanych nie kupuje i nie nosze.

kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
09 stycznia 2011 16:24
moze to lekki  🚫 ale kto ma się na tym znac, jak nie WY?

no wiec kupiłam sobie buty na studniówke, prawy ok, bo przymierzany w sklepie, lewy ciasny ale stwierdziłam ze jak przez weekend polatam w nim po domu, to zrobi się taki jak prawy, czyli akurat. otóz nie zrobił się, mimo ze noszony ze skarpetką...

w sobote impreza a ja pytam was: JAKIŚ DOBRY SPRAWDZIONY SPOSÓB NA POWIĘKSZENIE TROCHE SZPILEK ?

na długoś sa raczej ok, gorzej, ze mi za wąskie w palcach.
znaczy tylko lewy, prawy ok.

wniosek: ten lewy jest jakiś ... lewy  😵 😵 pomocy.  👀
prawidła? rozbicie u szewca?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2011 16:39
a w sklepie nie mierzyłaś lewego?  😉 może da się je wymienić na inną parę? albo po prostu masz lewą stopę większą  😉
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
09 stycznia 2011 16:51
no szewc to jakaś alternatywa, ale czy któraś z was wie moze czy to nie zniszczy butów (są skórzane,ale zamszowe) 😵
i czy jak już rozbije to nie za mocno i nie beda spadac?


przymierzałam lewego, ale i ekspednietka i mama powiedziały ze to skóra wiec się rozejdzie tak jak ten prawy.
jakoś nie moge uwierzyc, ze tebn prawy przez samo zakładanie az tak się pwiększył? i dlaczego mój nie chce gnojek lewy?


stopy to raczejnie, bo to pierwsze buty z ktorymi mam taki problem.  🤔

kurechii mógł się tak rozciągnąć przez ciągłe przymierzanie w sklepie. Częściej był brany prawy niż lewy. Trzeba zacisnąć zęby i się rozchodzi. Miałam podobnie ze skórzanymi czółenkami. Nie mogłam chodzić w lewym bucie. Ciocia o szerszej stopie mi rozbijała😀
kurechii,  są takie specjalne preparaty do rozciągania skóry. Kupisz w każdym sklepie obuwniczym 😉
np. http://www.elbis.pl/produkty/pc17.html
Tu jest sposób na powiększenie skórzanego buta
😉
Podobają mi się bardzo  😍
Słyszałam jeszcze o rozbijaniu przy pomocy waty nasączonej denaturatem - podobno skutkuje.
A ciśnie Cię w palce czy po bokach czy równo wszędzie?
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
09 stycznia 2011 20:25
Kaarina - pozyczysz swoja ciocię ?😀
Carmen - a stosowałaś? albo znasz kogoś komu pomogło? albo któraś z was dziewczyny uzywała?
Murmel - z przykrością mówię, że mam zamrażarkę wypchana po brzegi 🙁 ale  👍 za znalezienie takiego sposobu.
Elbus - wata dentuartem ? mam sobie włożyc na noc ? tak po prostu czy dopchać czymś ?
ciśnie w palce, na długosć raczej nie.


dzięki wszytskim za pomysły  :kwiatek:
tak jak mi się te buty podobały to zaczynam ich nienawidzić. ;p
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
09 stycznia 2011 20:30
Dramka  - co to, skąd to  💘 🍴
Dramka, co to są za buty ?
kurechii, do palców wcisnąć tę watę i pochodzić tak chwilę (włożyć stopę w jakiś worek czy coś) - ale nie wiem jak długo, chyba, aż się rozbije  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się