Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

kupiłam buty!
coś zupełnie innego od tego co chciałam, a już w zupełności od tego co zwykłam kupować ostatnio.

poszłam do galerii po superstary czarne z białymi paskami, a wróciłam z:
[img]http://www.360sklep.pl/mambots/content/plugin_jw_sig/showthumb.php?img=product/20474762b60e49cf6c821d651dc3b023cb4331.jpg&width=220&height=220&quality=80[/img]
są prześliczne 🙂🙂 😍 😅
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 stycznia 2011 19:02
A ja uzupełniam listę butów, które chcę na obecną chwilę, nie są jakieś specjalne, ale spodobały mi się:

i

no i te także bym chciała, tylko nie wiem gdzie je dostanę, na allegro nie ma a u mnie w originalsie są ale za kostkę:


A ostatnio kupiłam takie (Supra) :
oti   Everybody lies...
21 stycznia 2011 20:48
Niewidzialna,
ja mam te pierwsze Lacosty, są bardzo fajne i śliczne! 🙂 Kupiłam w tamtym roku je. Polecam! Te ostatnie też są bardzo fajne!
mils   ig: milen.ju
21 stycznia 2011 21:24
Ja chyba się zaopatrzę w te:
😍
Martens ma fajne szpilki, skórzane, zamszowe, lakierowane, na platformie lub bez...


Przeszukałam net i nie znalazłam ani jednych szpilek Martensa.
cieciorka   kocioł bałkański
22 stycznia 2011 11:17
yegua, szepcik albo scottie ostatnio kupiły-mylą mi się one. natomiast w wątku studniówkowym ktoś wstawiał ładne buty z deichmana
http://moda.allegro.pl/czolenka-karnawalowe-czarne-37-i1407589982.html

Co o nich sądzicie?
Szukam jakichś prostych czarnych czółenek,o obcasie do 10 cm i ani widu ani słychu.


edit
Albo takie, http://moda.allegro.pl/rylko-estima-czarne-na-balu-r-37-tanio-gratis-i1423478958.html  tylko wszystkie te na niższych obcacach, mają te obcasy tak beznadziejnie wyprofilowane  🤔
Scottie   Cicha obserwatorka
22 stycznia 2011 12:15
yegua, szepcik albo scottie ostatnio kupiły-mylą mi się one.

Dzięki :P Szepcik jest fanką martensów i ich szpilek 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 stycznia 2011 16:15
Dziś zakupiłam kolejne szpilki  😍  😅
cieciorka, dzieki za info. Niestety deichman nie ma mojego rozmiaru. But jest albo za duży albo za mały.
remendada, pierwsze noski mają zadarte, co mi nie leży. Drugie są zbyt masywne.
Wybieram się do Ryłko, podobno mają jakieś klasyczne szpilki do 250zł.
martva, pochwal się 🙂
no i te także bym chciała, tylko nie wiem gdzie je dostanę, na allegro nie ma a u mnie w originalsie są ale za kostkę:


śliczne są! 😜
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 stycznia 2011 19:56
13cm  😜 😜 😜

arivle, swoją  drogą jaki masz nr buta że nie ma nigdy Twojego?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 stycznia 2011 21:12
Szalonakobyła, noszę 38, więc na wyprzedażach rzadko jest coś w moim rozmiarze, a jak już to pojedyncze sztuki  😵

Szukam i szukam zwykłych czarnych/szarych/bordowych skórzanych szpilek nie lakierowanych bez platformy, na szpilce maksymalnie 10cm. chętnie coś koło 7 albo 8. Czy coś takiego istnieje? Nie mam na myśli klasycznej cienkiej szpilki ale raczej taki zwężany słupek (?). Byłam dzisiaj w Venezi- wszystko wysokie strasznie, byłam w Aldo znalazłam cudowne, dokładnie takie jakie bym chciała za 145zł, ale... były strasznie wycięte i moja szeroka stopa wyglądała w nich brzydko.  😵
No i najchętniej do 200 zł  🤔wirek: Ale tylko ze sklepów obuwniczych, bo w tych 'ubraniowych; rzadko zdarzają się dobre szpilki. Mam cudowne szpilki w zary, ale są okropnie nie wygodne i zakładam je tylko kiedy muszę, a chciałabym mieć przyjemność w chodzeniu w ładnych butach. Czy ja za dużo wymagam?
Ja też kupiłam szpilki  😎. Są czarne i klasyczne, dokładnie takie jakie chciałam  😍
Niewidzialna drugie Adidas  😜
A ostatnio kupiłam takie (Supra) :


Gdzie można takie kupić? 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 stycznia 2011 10:33
Blue, nie cytuj zdjęć, bo zaraz ostrzeżenie dostaniesz!

Poradzi mi ktoś, gdzie dostane skórzane szpilki o jakich pisałam? Albo przynajmniej gdzie szukać?  🙇
arivle,
mnostwo szpilek czarnych widzialam ostatnio w Deichmanie, moze warto zajrzec?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 stycznia 2011 10:56
w ryłko jest caly ogrom! mierzylam chyba z 10 par i nie moglam sie zdecydowac  😜
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2011 12:20
arivle, nie ukrywam, że będzie Ci trudno znaleźć teraz buty, które opisujesz, szczególnie jeśli chodzi o platformę- zrobiła się bardzo popularna, bo wygodniej się chodzi w takich butach i nie czuć wysokości szpilki. A jak znajdziesz, to pewnie będzie zamszowe 😉 Na Twoim miejscu poszukałabym jeszcze w Street lub w New Look'u- wiem, że to sklep z ciuchami, ale buty do New Looka robi Aldo, tylko z troszkę gorszych jakościowo materiałów.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 stycznia 2011 12:31
Kasska, ale Deichmann, niestety niewiele ma ze skórą chyba, w każdym razie przejdę się tam i obejrzę
Margaritka, ryłko są totalnie nie w moim stylu, ale może jakaś perełka się trafi, szczerze mówiąc nawet nie pomyślałam o tym sklepie.
Scottie, wiem, że będzie trudno, ale platformy nie lubię, brzydko to wygląda dla mnie. Przeżyję platformę, ale tylko i wyłącznie ukrytą.  🤔wirek: W Aldo mierzyłam idealne, ale były brzydko wyprofilowane i zrezygnowałam. A buty New Look? Nadają się chyba do wszystkiego oprócz chodzenia, ale może spróbuję?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 stycznia 2011 13:20
Blue, zamawiałam z www.karmaloop.com 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2011 14:00
arivle, spróbować nie zaszkodzi 🙂 Przed kupnem butów w New Looku zakładam je i spaceruję po całym sklepie (jeśli są połączone w parę proszę ekspedientki o rozklipsowanie), oglądam ciuchy itd przez około pół godziny i dopiero po tym czasie jestem w stanie stwierdzić, czy się nadają do chodzenia, czy nie.
[quote author=szepcik link=topic=8215.msg862597#msg862597 date=1295534888]
Martens ma fajne szpilki, skórzane, zamszowe, lakierowane, na platformie lub bez...


Przeszukałam net i nie znalazłam ani jednych szpilek Martensa.
[/quote]

przejdź się do sklepu - mają szpilki i z metką Martensa, i przeważnie jeszcze kilku firm, np. Marco Tozzi i Tamaris.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
23 stycznia 2011 16:33
Kolejne buty ostatnio nabyłam 🤣 a najlepsze jest to,że jak M. mówi,że mam ich mnóstwo to ja mu ze stoickim spokojem tłumacze,które po co na co i dlaczego...i na razie wychodzi na to,że butów mi brakuje,a nie że mam ich nadmiar 😁
Musze je w końcu obfocic 🙂
a ja wczoraj zakochałam się w moich szpilach z Gino Rossi  😜 od 17 do 5 nad ranem wytrzymałam bez problemu, a miałam je na nogach pierwszy raz (nie licząc jednego założenia w domu na pół godziny, bo były ciasne)  😉
a ja muszę się jednak rozstac ze swoimi wyśnionymi Irregular Choice🙁
a ja ostatnio popełniłam emu. I nie mam sumienia ich nosić...
Ja nie lubię emu, takie kapcie. Koleżanka zimą nosiła, to jej się podeszwa zaraz rozleciała. Już te Ugg mają lepszą cholewkę. Ja tam w glanach zimą i jesienią latam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się