Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Też mam glany Steela, kiedyś je uwielbiałam, dziś nie mogę na nie patrzeć, ale żal wywalić 🙂
Ja nie lubię emu, takie kapcie. Koleżanka zimą nosiła, to jej się podeszwa zaraz rozleciała. Już te Ugg mają lepszą podeszwę. Generalnie to się brzydzę, jak widzę dziewczyny w brudnych, przemoczonych emu, bleee. Ja tam w glanach latam, czerwonych w dodatku (STEEL) :P Raz na ulicy się zdarzyło, że jakiś koleś przede mną uklęknął i zaczął je macać O.O  🙇


ale podróby za 50zł miała czy EMU - EMU oryginały za ponad 600zł??
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2011 13:02
Dodofon ma rację! Nie ma co porównywać podrób z oryginałami Emu.
sama śmigam już 3 sezon w Emu i oprócz zacieków z soli (zaniedbanie) są w stanie idealnym.
Nie, nie podróbę. Właśnie narzekała, że dała tyle pieniędzy a tu prook... Pewno jakiś feler.
Kolejne buty ostatnio nabyłam 🤣 a najlepsze jest to,że jak M. mówi,że mam ich mnóstwo to ja mu ze stoickim spokojem tłumacze,które po co na co i dlaczego...i na razie wychodzi na to,że butów mi brakuje,a nie że mam ich nadmiar 😁
Musze je w końcu obfocic 🙂


wstaw zdjęcia 🙂
mój mąż naliczył 36 par - nie wiem skąd 🙂 ale wliczał też sztyblety, buty do wody i narciarskie więc to przekłamana liczna trochę 😉
sam ma za to tylko 4 pary  😉
[quote author=Mary Army link=topic=8215.msg869336#msg869336 date=1295949704]
Ja nie lubię emu, takie kapcie. Koleżanka zimą nosiła, to jej się podeszwa zaraz rozleciała. Już te Ugg mają lepszą podeszwę. Generalnie to się brzydzę, jak widzę dziewczyny w brudnych, przemoczonych emu, bleee. Ja tam w glanach latam, czerwonych w dodatku (STEEL) :P Raz na ulicy się zdarzyło, że jakiś koleś przede mną uklęknął i zaczął je macać O.O  🙇




ale podróby za 50zł miała czy EMU - EMU oryginały za ponad 600zł??
[/quote]

350zł.
Mary Army kolejna dyskusja o emu .... ja bardzo o swoje dbam i nie żałuję wydanych 600 zł 😉
a jak widzę glany to naprawdę jest mi niedobrze...
a jak widzę glany to naprawdę jest mi niedobrze...

Dlaczego?  🙂
Glany sąfajne.
Jednak teraz i na glany i na emu zrobiła się taka spina.
Wszyscy noszą.
Ja od glanów wolę martensy.
A ja noszę skórzane kozaczki na obcasie i jestem fajna.  😁 No no, mam dwie pary na obcasie ok. 5 cm, a jedne zwykłe. Czarne oczywiście. Chociaż szczerze mówiąc to wolałabym założyć białe kozaczki, a nie brudne, zaniedbane emu, jakie ma bardzo wiele osób. Niektórzy chyba myślą, że butów za 6 stów nie trzeba czyścić - w końcu kto zwróci uwagę na to, że wyglądają jak wyjęte ze śmietnika, skoro to EMU! 🤔wirek:
A glanów bym nie mogła nosić, bo wykończyłoby mnie ich sznurowanie.  😜
Łosiowa po prostu mi się nie podobają i uważam, że są brzydkie 😉
ale w żadnym wypadku nie mam nic do osób, które je noszą ! wręcz niektórych to sobie bez glanów nie wyobrażam  🙂
Altiria, moje glany mają 15 dziurek, ale nigdy nie wiążę do końca (choć powinno się), myślałam kiedyś, żeby je sobie skrócić.
ja przestałam lubić moje glany bo wydaje mi się, że jestem na nie... za chuda .... nogi jak patyczki i nagle taki bucior...
ubolewam nad tym, ale cóż....
Mmm glany, ale z Martensa uwielbam 💘
Swiatek piatek mam na nogach!
Ostatnio nawet mamie zamawialam 😎
Ja jestem posiadaczką Emu już trzeci sezon - wyglądają naprawdę dobrze🙂. Zacieki z soli usuwam wodą z octem (pół na poł)...
Ale widziałam orginalne Emu w stranie tragicznym 🤔 na innych stopach!!! KOSZMAR!!! Nie wiem od czeo to zależy 🤔wirek:
woda z octem powiadasz ? idę wypróbować  😀
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2011 23:00
Dzisiaj miałam okazję zobaczyć coś bardzo interesującego - laska w podróbach Emu, powykrzywianych i tak uwalonych, że mnie by było autentycznie wstyd w czymś takim wyjść na spacer u siebie na wsi... Buty czarne, ale z takimi zaciekami z soli i Bóg wie czym jeszcze, że miejscami były szare. 😵
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
26 stycznia 2011 23:11
a co powiecie na takie cudo jak w załączniku ?  😁

W niedalekiej przyszłości czeka mnie zakup butów do kiecki na wesele  🤔 Muszę znaleźć jakieś, w których dam radę dwa dni pod rząd...
Ktoś wie, czy buty, które mają modelki Asosa na zdjęciach, są gdzieś dostępne w sprzedaży ?  😉

A ostatnio sprawiłam sobie buty na wiosnę 😉 http://sklep.cropp.com/odziez-damska_5/buty_11/buty-damskie_33342.html/s/pcreateddate

na zdjęciach wyglądają koszmarnie...  🤔 w życiu bym ich nie kupiła patrząc na te zdjęcia, a są prze-śli-czne ! 😉
cudo może nie, fajnie śmiesznie ale nie założyłabym  😎
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 stycznia 2011 15:21
Felinka, są przecudowne.  😜

a gdzie można takie zakupić? 
a dzisiaj nie oparłam sie pokusie i kupiłam w Quazi takie buty:
Mam niemal identyczne z Lasockiego.  🙂
Dodo, normalnie siedzę w szoku... te drugie buty, co to jest?  🤔 jak można w czymś takim się poruszać?  😜
przesada , z taka wielka platforma juz sa brzydkie mi sie kojarza z noga w gipsie  👀
Te to już wyglądają jak szczudła.
woda z octem powiadasz ? idę wypróbować  😀

I jak? 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
29 stycznia 2011 08:24
Okropne.
jak dla mnie te buty są zjawiskowe, tylko ja bym nie potrafiła sięw nich poruszać 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 stycznia 2011 03:46
Ja się zakochałam na zabój, więc kupiłam 😍
Dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam.
Szpile nude z Aldo 🙂

(sory za otoczenie :hihi🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się