Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Hija ja mam dwie pary Emu i nie widzilam bardziej szmatlawych butow w moim zyciu 😉... UGG nawet w dotyku i wizualnie wygladaja na duzo lepsze. Moim zdaniem cena Emu w Polsce to cena z kosmosu..




hmm... jak sie nie dba o buty, to kazde sie zeszmaci! Jakos mi nigdy Emu nie przemokly ❗ Ja impregnuje moje raz w miesiacu, po czyszczeniu i nie wygladaja "szmatlawo". Jesli chodzi o Ugg, to nie bede sie wypowiadala bo nie mam - narazie, bo zamierzam kupic ale dopiero jesienia... Natomiast jedno mnie dziwi  - sprzedawcy zalecaja kupowac o rozmiar wieksze 🤔wirek: Ja kupowalam o rozmiar mniejsze, bo gdy futerko mi sie ubijalo w srodku, but stawal sie za duzy 🤔 - sporo! Obecnie mam juz trzecia pare 🙂
oti   Everybody lies...
02 lutego 2011 19:21
Natomiast jedno mnie dziwi  - sprzedawcy zalecaja kupowac o rozmiar wieksze 🤔wirek: Ja kupowalam o rozmiar mniejsze, bo gdy futerko mi sie ubijalo w srodku, but stawal sie za duzy 🤔 - sporo! Obecnie mam juz trzecia pare 🙂


Mi natomiast zalecali kupować mniejsze, bo się zawsze trochę rozejdą. I tak też się stało. 😉
Moje EMU mam już drugi sezon i nigdy mi nie przemokły, a chodzę w nich i w śniegu i w deszczu. Nie wyglądają jak "nówki sztuki", ale na pewno nie wyglądają "szmatowato". Jestem z nich baardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie teraz zimy bez nich, najwygodniejsze i najcieplejsze buty, jakie kiedykolwiek miałam! Gdyby nie ich cena, to na pewno kupiłabym sobie z jeszcze kilka par. 😉
Wydaje mi się, że to przemakanie i szmacenie się wynika z braku impregnacji. Przecież każde buty, nawet za 1000zł, wymagają pielęgnacji. Ja swoje EMU często traktuję szamponem do zamszowych butów i psikam czymś na impregnację. Aczkolwiek znajomy szewc mówi, że tego typu buty należy przecierać tylko lekko wilgotną gąbką.
Co do UGG to nie wypowiadam się, nie miałam z nimi do czynienia. Natomiast koleżanka kupiła sobie kiedyś w River Island jakieś a'la Emu i są w strasznym stanie, aczkolwiek ona o nie nie dbała, więc to na pewno też z tego wynika.

PS. Strucelka,
kiedy kupowałaś te czerwone szpilki ze 129 strony? Są cudne! Właśnie takich szukam!  😜 Ta torebka czerwona też z Aldo?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
02 lutego 2011 22:45
Właśnie popełniłam:
http://allegro.pl/tommy-hilfiger-laura-sn01176255-r-40-1sport-i1431294358.html

Od razu mi lepiej, pierwsza para butów od 3 miesięcy - stanowczo nieprzyzwoicie długa abstynencja  😉
Kupiłam..polecam (NIKE)  😅
salsa30 ja mam dwie nowe pary... to nie kwestia dbania tylko jakosci buta.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 lutego 2011 04:34
martva żywcem wszyscy w UGGach chodzą 😉 Wiem, bo się nawet oglądam na pięty za metkami 😁 Dziś pierwszy raz widziałam Emu, za 60$.

oti torebka i buty z Aldo, kupiłam parę dni temu, ale w Nowym Yorku, nie wiem jak wygląda asortyment w Polsce 😉
salsa30 ja mam dwie nowe pary... to nie kwestia dbania tylko jakosci buta.

A może to nie są Emu oryginalne, tylko podróby tyle, że ze znaczkiem. Bo zakładam, że masz ze znaczkiem, a nie innej firmy niż Emu.
Jakby Ci przemakała jedna para to znak, że może jakaś felerna partia, ale jak dwie Ci przemakają to jednak musisz robić coś nie tak.
Bo mi, jak i innym na forum te buty nie przeciekają. Z tego co wiem, w reszcie internetu też mają dobre opinie. Więc to chyba jednak nie jest wina butów.
Cóż, ja je mogę polecić ze szczerego serca, są świetne. Pod każdym względem 😉
Mam Emu kupione w USA
trzynastka   In love with the ordinary
03 lutego 2011 13:42
Liliana.Ishi, Hija - ja sobie nawet nie mogę wyobrazić faktu, że one by przemokły.
Już to pisałam ale powtórzę, bo robi wrażenie.
Ostatnio wsadziłam moje Emutki pod bieżącą wodę, szorowałam szczotką z mydłem i nie przemokły. A woda się na nie lała równym i mocnym strumieniem przez 10 minut mojego szorowania !  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 lutego 2011 18:30
Doszły moje Emu!  💃 💃 💃
Już je kocham miłością wielką! Ahh cudeńka moje  😍
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 lutego 2011 14:51
dziewczyny ktory kolor lepszy? podobaja mi się obydwa i od 3 dni sie nie moge zdecydować?
buty maja czerwona podeszwe i obcas od wewnatrz, wiec nie wiem czy z tymi brazowymi to nie wyglada źle?

edit: dodałam zdjecia, nie wiem dlaczego nie bylo ich od razu 😡
ja bym wzięła obydwie pary 🤣 fajne proste platformy, w dwóch genialnych kolorach 😁 😁
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 lutego 2011 15:05
exploited - chcesz link do allegro ? jedyne 79zł ;d
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
05 lutego 2011 15:16
te brązowe są szałowe!!  😜
ja poprosze linka 😍 brąz jest nieziemski.... 😀
dawaj linka!
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 lutego 2011 16:17
hahahaha, teraz pół forum bedzie zamawiać. namowiłyście mnie, brązowe zaraz zostana zamówione ;d
http://moda.allegro.pl/brazowe-gladkie-platformy-m3306-39-i1444664884.html proszę bardzo  :kwiatek: :kwiatek:
I to za taką cenę! Dlaczego kupiłam kolejne czarne czółenka? Kurcze, obiecałam, że to ostatnie buty w tym miesiącu, ale te brązowe są taaaaaaaakie śliczne  😍
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
05 lutego 2011 17:01
cavaletti   no one wrecz krzycza: "kuuup nas, kuuup" cos na ten temat wiem  🤣 🤣
szkoda tylko, że sprzedający nie sprzedał jeszcze nic. Jak buty dojdą do Was to dajcie znać, wtedy sama zamówię.
kojarzy ktoś takie buty z Ray'a ? trafilam na nie w wakacje były chyba za 79zł, nie kupilam niestety. Czy któraś z was widziala u siebie w sklepie żeby jeszcze były albo w internecie się natknęła na takie ?

lub coś takiego
http://vintageshop.pl/foto_produkt/21240_big.jpg?t=1296994712
emade nie cierpię Cię za to co tu wklejasz ! piękne  😜
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 lutego 2011 12:33
🚫

buty jak buty, ale nie wiecie co to za sukienka  😜 ?
to moja kolezanka wydaje mi się że to top+spódnica
Ada   harder. better. faster. stronger.
06 lutego 2011 13:05
emade, to jak możesz to podpytaj koleżanke co to za spódnica  😁
Co prawda na pierwszym zdjęciu wygląda dużo korzystniej (spódnica oczywiście  :icon_razz🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 lutego 2011 13:06
emade
Wydaje mi się, że widziałam coś podobnego na Allegro, ale nie jestem pewna...

Moja miłość od pierwszego wejrzenia 😍
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/botki/botki_zimowe_odwijane_futerko_d3156_grey.html
Myślałam o nich, myślałam i w końcu musiałam kupić 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 lutego 2011 15:09
pytanie do posiadaczek Martensów- warto w nie inwestować? są drogie jak na moją kieszeń, ale jeśli mają być trwałe i wygodne, to może warto się skusić  😉 i jeszcze jedno- czarne czy wiśniowe?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 lutego 2011 15:23
Jeśli nie pogorszyli jakości przez ostatnie lata, to warto - nowe obcierają, ale jak rozchodzisz, to masz mega buty na kilka lat, na każdą pogodę i każde warunki.

I ja bym brała wiśniowe 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lutego 2011 15:37
lub coś takiego
http://vintageshop.pl/foto_produkt/21240_big.jpg?t=1296994712

Bardzo podobne do tych są jeszcze w Zarze, przecenione na 70 zł, czarne i karmelowe, które mam zamiar zgarnąć, o ile będzie jeszcze mój rozmiar. 😉 Można je kupić też na allegro, ale ceny około 180 zł...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 lutego 2011 15:39
maleństwo dziękuję  :kwiatek: co prawda u mnie w mieście widziałam tylko czarne, ale najwyżej je przymierzę, a później zamówię wiśniowe przez Internet  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się