Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

moje pierwsze glany strasznie mnie obcieraly, ale postanowilam scierpiec i je rozchodzic i pojechalam do stajni, a w drodze powrotnej wychodzilam pod taka za******** wielka gore. myslalam wtedy, ze to szczyt cierpienia, ktore mozna osiagnac z butami. ale potem juz mnie nie obcieraly i staly sie najwygodniejszymi butami, w ktorych chodzilam wszedzie i nigdy mnie nie zawiodly. rozpadly sie po wielu wielu latach ostrego uzywania, i to w sumie tak, ze dalej w nich chodze, tylko puscil szew od gory wiec jak pada to mi sie od gory nalewa do butow. ale poza tym, sa dalej super  😉

wiec plynie z tego nauka, ze glany trzeba najpierw rozchodzic.

teraz mam glany 15-tki firmy TruckBoots i... nie obtarly mnie ani razu. sa zrobione z miekkiej skory, mam je dopiero rok, ale uzywam bardzo duzo i wiele ciezkich przejsc maja na koncie i na razie bez zarzutu  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 grudnia 2009 22:42
ja moje glany mam od 6 lat i ciągle w nich chodzę, a wyglądają prawie jak nowe  😉 co prawda w tym roku puścił szew z tyłu, ale poradziłam sobie kropelką  😁

a dzisiaj.. popełniłam szpilki!
Yga i jak tam Twoje butki allegrowe?
Dobrze się noszą? jak z ich jakością?
faktycznie nic tak nie poprawia humoru. moja mania na punkcie butów chyba się odrodziłam bo stwierdziłam, że dawno butów nie kupiłam. i takim oto sposobem:
zakup 1




zakup 2 (kocham je!)





kocham allegro  💃 💃 💃

co do martensów
moje czerwone ósemki
do kiecki (nie zwracajcie uwagi na moją 'tańczącą minę', proszę)

i z moją małą siostrą

mam jeszcze czarne szesnastki


Widziałam piękne buty u jakiejś obcej dziewczyny, Diverse były takie turkusowe nie były to typowe adidasy  👀 takie jakby ze skórki. Widział ktoś takie w Diversie?  👀 😜

podobne do tych, tylko miały z boku duże logo diversa


może ktoś z was będzie wiedzieć?  👀
Ja mam glany o takie



Ale już w nich nie chodzę,bo... skrzypią  😵 I mnie wkurzają.  👿 Ma ktoś jakiś pomysł jak temu zaradzić?  Śrubki zardzewiały czy co? :P
Nie wiem czy Ci pomogę. Ale pamiętam, że ostatnio naszej nauczycielce też skrzypiały glany i mówiła że to od wody. Ile w tym prawdy - nie wiem. 🤔wirek:
A tak btw - jakie one są wysokie? Bo dziurek mają dużo 😉
Chyba z 40 cm 😉
No, ale jeśli to od wody to jak to naprawić? :P Bo przydałyby mi się jeśli zima wróci, a w takich skrzypiących łazić nie będę, bo oszaleje  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 grudnia 2009 23:27
Łosiowa one mają jakiś zamek, czy musisz je zawiązywać?
ja mam takie pytanie  😀 nie męczy was takie wiązanie i rozwiązywanie glanów prawie po kolano ? 🤣 to tak z babskiej ciekawości  :kwiatek:
kiedyś miałam martensy 20-dziurek. ale z zamkiem więc ubieranie ich zajmowało mi szybciej niż ósemek 😁
Łosiowa one mają jakiś zamek, czy musisz je zawiązywać?



Muszę zawiązywać.

ja mam takie pytanie  😀 nie męczy was takie wiązanie i rozwiązywanie glanów prawie po kolano ? 🤣 to tak z babskiej ciekawości  :kwiatek:


Męczy trochę 😉 zakładam tylko jak wiem, że nie będę musiała ich ściągać nigdzie, bo to za dużo roboty, a ja leniwa jestem 😉 Ale one są idealne na spacery w taką ciape jak teraz 😉 Tylko niech przestaną skrzypieć  😤
Pomocy  🙁 szukam butów na studniówkę. Sukienkę już mam. Ciemnobeżowa bombka z Reserved (może ktoś pamięta która to, będzie łatwiej). Szukam niewysokich, delikatnych bucików i póki co nic..  🙄

Nareszcie zima mi nie straszna.
Bata rządzi!
Przy okazji- nie chciało mi się auta odkopywac i poprosiłam znajomego,żeby mnie podrzucił do sklepu.
On marudził ,że nie ma czasu.Obiecałam-poczekasz 10 minut i już. I w 10 minut wleciałam do galerii,kupiłam i wróciłam.Pan osłupiał.Pomyślał i rzekł:
-Wiesz,co? Ty nie jesteś kobietą.  😂
ovca   Per aspera donikąd
30 grudnia 2009 17:45
ja kupiłam najlepsze buty świata na stajenną zimową pluchę- gumiOki.

ciepłe, nieprzemakalne, antypoślizgowe...rewelacja  💃

wyglądam w nich jak chłop, ale to nic, do stajni jak znalazł  😂
ovca szczerze, w życiu takich nie widziałam...

a wiesz czemu? bo zawsze (no poza moimi) były całe w gó**nie  😁 😂 tez mam takie ;D i je uwielbiam, nawet na wsi mnie wyśmiali, ale co mi tam.
Łosiowa moja siostra tez sobie ładnych pare lat temu kupiła glany i założyła je zaledwie kilka razy bo skrzypiały, w stanie prawie idealnym leżą w szawce do dzisiaj... (na mnie za duże są)

moje glany po 6 latach się rozleciały ale i tak były brzydkie  😂 (steel) 😉

ovca mój tato ma takie 😀
Apropo Baty.
To ja choruje na takie b. długie szare kozaki na wysokim obcasie  😜
Tania oj niekoniecznie, prawdziwej kobiecie to i 5 minut wystarczy na zakupy  😎 zakupoholiczki przecież nie cechują się tym, że spędzają godziny na zakupach, ale że potrafią kupić coś nawet jak się śpieszą na pociąg 😉
Tania oj niekoniecznie, prawdziwej kobiecie to i 5 minut wystarczy na zakupy  😎 zakupoholiczki przecież nie cechują się tym, że spędzają godziny na zakupach, ale że potrafią kupić coś nawet jak się śpieszą na pociąg 😉

Wiesz,Pan widać miał inne doświadczenia.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2009 21:00
a ja właśnie zawsze myślałam, że kobiety mogą spędzać na zakupach całe dnie, tak jak napisała Tania  😉
patataj   tyle smaku - we fraku
30 grudnia 2009 21:09
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 stycznia 2010 12:18
Pytanie do użytkowniczek SORELi !

Lepiej brać idealnie na styk czy zostawić sobie troszkę miejsca w bucie ?
Właśnie siedzę w nich i zastanawiam się czy nie wymienić na mniejsze.
Czy w grubej skarpecie nie będzie w ich za gorąco ?

Ahh i to normalne że na początku ma się takie dziwne uczucie w łydce jak się w nich chodzi ?
Tzn. są wyższe niż standardowe buty przez co mam wrażenie że się "łamią" w łydce (za kostką).
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 stycznia 2010 12:48
Dziś przyszły moje śliczne buty z s.Oliwer 😜 wprawdzie nie sa idealnie takie jak chciałam,ale owy ideał przypominają,więc ja kupiłam 😉
pozniej moze wstawie jakies foty.Poza tym powiem Wam moje drogie,ze chyba naprawde buty sa swietne na poprawe humoru,bo czułam się tak źle że się wcale nie czułam...doszly te buty i znów się usmiecham 😁
Ada, ja mam minimalnie wieksze (0,5) rozmiaru, czasem wkladam gruba skarpetke (np na spacer z psem albo do pracy - duzo stania na mrozie) a czasem zwyczajna.
Co do dziwnego uczucia, to tak, na poczatku sa sztywne, ale rozchodza sie.
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 stycznia 2010 20:05
sienka, dzięki  :kwiatek:
To mnie pocieszyłaś bo moje już rozdziewiczone na śniegu więc o wymianie nie ma mowy.
To moje czwarte, ale żal było nie kupić ...  😜




Zresztą ja mam fioła na punkcie sportowych butów.
2 pary Etnis'ów, 2 pary DC, Adio, 2 pary Adidas Originals, 4 pary Nike'ów , Lacoste  😡
jeeeeej, pokaż inne dunki 😍 Gdzie Ty chowasz te buty 😁 ?
na wiosnę pierwsze co robię to kupuje takie butki!
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 stycznia 2010 21:52
tulipan obfoć wszystkie 😀 Ja teraz mam jedne na oku...
czy ktoś mówił coś o butach ?!  👿  🤦


zastanawiam się jeszcze nad tymi:

jak myślicie?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się