Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2011 15:41
Dobrze, że te Dodofonowe to nie mój rozmiar, bo bym się zapłakała na śmierć, że nie zdążyłam. 😜
Gauchowata   Pretty Little Liars <3
01 września 2011 18:07
IMO pierwsze 😉
znacie jakies fajne internetowe sklepy typu fleq.pl? 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 19:57
Dziewczyny, ktore szpilki sa ladniejsze? Osobiscie podobaja mi sie bardzo te z brazowa platforma, ale mam drugi palec u nogi dluzszy niz pierwsze ( 😡 ) a to chyba nie fajnie wyglada z odkrytymi palcami. Mam 2 pary szpilek wlasnie bez palcow, i zadko chodze bo mam kompleks z powodu wlasnie tych okropnych paluchow.
[img]http://zalacznik.wp.pl/02/d677/1.jpg?p=2&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=1.jpg&wid=8320&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=131490292239238027&sid=6b0031bec1727fb43a262a36b7f432d6[/img]
[img]http://zalacznik.wp.pl/01/d677/JESSICASIMPSON.jpg?p=4&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=JESSICA+SIMPSON.jpg&wid=8332&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=131490290339238027&sid=e4c5234db30c1442d9fce0ff105ea348[/img]


A postaram sie za chwilke wkleic zdjecia butow lita 🙂
Tercet: deezee.pl
noen dzięki  :kwiatek:
jak sobie coś jeszcze przypomnicie to piszczie 😉
stylowebutki.pl
noen mi się zdjęcia nie wyświetlają...
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 20:15
noen, ja również nie widzę zdjęć, musisz zmienić linki.
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 20:21
A teraz? zrobilam skana :kwiatek:

edit: zaraz zmienie wielkosc zdjecia, ale dajcie mi czas na ogarniecie mac booka, bo sie na nim zupelnie nie znam 😁
Czy Martens robi jakieś ocieplane buty, na przykład z futrem w środku?
Albo jakieś inne w tym stylu, bo na prawdziwe Martensy mnie nie stać  😜
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 20:39
Teraz powinno być wszystko widać, bo piszę ze starego komputera, który ma normalny system operacyjny 😁 :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
01 września 2011 20:44
noen
Moim zdaniem pierwsze są śliczne, skąd? 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 20:45
noen, pierwsze świetne, drugie zwykłe bez szału.
Palcem się nie przejmuj bo wydaje mi się że chyba większość ludzi tak ma 😉 ja też minimalnie mam dłuższy ale się tym nie przejmuje.
Byle tylko palce nie wystawały/zwisały Ci za but  😁
Ja bym brała pierwsze  😀
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 20:46
Pauli, guess 🙂
Ada ehh, kurcze, no wlasnie moj drugi jest tak z 6-7 mm wysuniety, i wydaje mi sie, ze wyglada to strasznie 🙁

edit: Mam na razie tylko jedno zdjecie, bo nie wiem dlaczego, ale na revoltowa galerie nie moge zaladowac zadnych zdjec 🤔



Jestem na 99,99 % pewna, ze to oryginaly, super wykonane, oryginalnie zapakowane etc. Wiec moge z czystym sumieniem polecic ta sprzedawczycie : http://allegro.pl/show_user.php?uid=3086660 ! Jezeli chcecie jakies buty od jeffreya, to bardzo polecam, super kontakt i szybka przesylka! 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 21:27
noen, nie płakaj, nie wmawiaj sobie, nie przejmuj się, nie twórz zbędnych kompleksów... 😁  jesteś młoda BAW SIĘ i kupuj buty! o!  🏇

A te Jeffreye super! Też chce  🍴 tylko co takie drogie  🙁
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 21:39
Ada, wiesz co, kurcze, jednak jakos wnerwia mnie ten palec i zamowilam czarny pasek moschino 😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 21:58
noen, hahaha, dobra jesteś, pasek rzecz przydatna  😎
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 22:01
Ada, no, a ze ten z moschino po nocach mi sie snil, a nadarzyla sie okazja, to why not 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 22:13
noen, no raczej! Zawsze jak przeżywałam jakąś przegapioną okazję na allegro to zawsze się znalazł ktoś kto mówił "nie martw się, będzie jeszcze taka" ale ja wiem swoje 😀iabeł: i czasami druga już się nie trafia  😤

Żeby nie było OT, to pochwalę się i tu nowym zakupem (już chwaliłam się w AZ  :icon_redface🙂
Czerwone szpilki z Zary, 11cm
Dzisiaj była premiera, są bardzo wygodne, w środku miękkie, zdecydowanie po pierwszym "teście" polecam.
Według mnie cena przystępna, są też czarne i w ogóle według mnie na dziale TRF są teraz super buty w bardzo kuszących cenach  😎
[img]http://static.zara.net/photos//2011/I/1/1/p/7204/001/020/7204001020_1_1_3.jpg?timestamp=1311005809048[/img]
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 22:24
Ada, musialas? 😁 Chcialam czerwone szpilki, i wchodzac na strone zary, zeby zobaczyc jak z innych stron wygladaja te buty, zobaczylam ze mozna kupowac online na terenie Norwegii... 😵 Jestem skonczona, a moze bardziej moje srodki na koncie po zakupach w zarze 😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 22:41
noen, o widzisz, dowiedziałaś się czegoś pożytecznego  😁
A co do tego zdjęcia to mam wrażenie że na nim buty wyglądają na "rozciągnięte" w szerz, mam jakieś takie dziwne odczucia do co tego zdjęcia. W rzeczywistości są fajniejsze  😀
noen   A story of a fighter of our human race
01 września 2011 22:44
Ada, a zrobisz zdjeice? :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
01 września 2011 23:03
noen, ok, postaram się jutro wieczorem wstawić 😉 dzisiaj muszę już spadać, jutro szkoła -.- wypadałoby trochę pospać  :jogin:


o mamo, ja chcę takie buty!  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
02 września 2011 07:39
noen, Ada, pokażcie na sobie te buty. 🙂

noen
, który pasek? Nie mów, że ten ze złotymi literkami? 😎

Mnie opuścił szał na kupowanie butów, teraz tylko chcę coś na zimę i jakoś mnie nie ciągnie do zakupów. 😁 Zresztą skreśliłam wczoraj kolejną zarową torebkę na mojej liście poszukiwanych, więc czuję się spełniona. 🤣

Buty chciałabym w takim stylu, ale najlepiej czarne, bo te jakieś takie sraczkowate. 😎

noen   A story of a fighter of our human race
02 września 2011 07:53
Pursat, Postaram sie dzisiaj cyknac fotke 😀 a pasek ten, o ktorym myslisz 😀
Jak znajdziesz takie czarne buty, jak wkleilas zdjecie to daj znac! 🙂
Mia, sliczne! 💘
Mia śliczne są.... znalazłam na allegro może nie identyczne ale  podobne🙂
http://moda.allegro.pl/botki-kozaczki-koturny-wiazane-nity-camel-rozm-39-i1800885538.html
szkoda tylko że podeszwa czarna
Pursat   Абсолют чистой крови
02 września 2011 08:39
noen, ten pasek też mi się gdzieś ciągle plącze po głowie, ale zawsze mam inne wydatki, albo szkoda mi pieniędzy. 😀 Może kiedyś. 😎

Ok, dam znać, jak coś znajdę. 😉
a do mnie w końcu przyszły moje maxy 💃 ale są genialne. na początku, kiedy listonosz wniósł paczkę i podał mi do ręki, przeszedł mnie dreszczyk. przestraszyłam się, bo takie to lekkie było, że nie wierzyłam, że w paczce buty będą  😁
kocham je  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się