Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 lipca 2012 20:46
Wczoraj w Promodzie popełniłam śliczne butki. Jestem meega zadowolona, bo ja generalnie nie potrafię chodzić na obcasie, a te są super wygodne, dziś w nich śmigałam i nawet mnie stopy nie bolały  😅
Lotnaa, pokaż!
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 lipca 2012 21:06
Takie:


i do tego taką torebkę od razu upolowałam:
http://www.promod.eu/accessories/bags/multi-coloured-bag-multicoloured-R5290050500.html

No i jeszcze trampki, bo uśmiechały się do mnie od początku wiosny, a nareszcie je przecenili:


W ogóle to powinnam mieć zakaz wstępu do Promod, uwielbiam ten sklep i moja wizyta w nim zawsze źle się kończy  :nunchaku:
cieciorka   kocioł bałkański
22 lipca 2012 21:17
kasska, serio? A ja patrzyłam na zdjęcie i dziwiłam się, że dziwisz się, że niewygodne.
Lotnaa, trampki superowe 😜
cieciorka,
Serio serio 😉 są super 🙂
Wichurkowa   Never say never...
25 lipca 2012 15:05
Ja kupiłam kolejną parę szpilek,ehhh jest to silniejsze ode mnie 🙄 😀iabeł:
Wichurkowa - ahh, szpile jak się patrzy! 😜

ja byłam na targu i upolowałam.. zwykłe najzwyklejsze rzymianki, ale jakoś tak wpadły mi w oko 😉
coś w tym guście:
Zero problemow z eastend.pl, swietna obsluga i naprawde warto  kupowac, duze przeceny
Ja się ostatnio takich trampek dorobiłam- wyprzedaż allegrowa  🏇
Pursat   Абсолют чистой крови
27 lipca 2012 10:23
Wichurkowa, bardzo ładne! 😀 Ja powoli zaczynam myśleć o botkach lub kozakach na jesień. 😁
Wpadłam do Was bo już się załamuję. Chciałam kupić sobie błękitne / miętowe buty a la vansy. Czyli takie zwykłe materiałowe buty na trochę grubszej podeszwie. Nigdzie nie mogę ich znaleźć  😵 Wiecie w jakim sklepie mogłabym takie zdobyć? (Planowałam zrobienie butów z ćwiekami a nie chce rzucać się na vansy i je, w razie czego, popsuć od razu  🙄 )

Za to znalazłam śliczne szpilki z ćwiekami w New Look'u. Ale moja mama twierdzi, że 17latka nie potrzebuje wysokich szpilek  🙄
chciałam sobie kupić fajne trampki (tommy hilfiger, lacoste, converse)  👀
Kopyciak, u jakiego sprzedawcy takie fajne trampy?
a ja właśnie zamówiłam sobie "Tomiaczki" 😀

ja się tyle czaiłam na jedne conversy z schaffashoes przecenione na 160 zł, że teraz ich już nie ma  😤
chyba kupię te z hilfigera https://schaffashoes.pl/index.php?produktID=24066
Mona ładne,ładne!
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 lipca 2012 21:09
Czy może są jeszcze gdzieś dostępne te buty? Czy były sprzedawane tylko w romwe?
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2012 21:21
widziałam takie na allegro, nie pamiętam pod jakim hasłem, spróbuj "lordsy ćwieki"
Ada   harder. better. faster. stronger.
29 lipca 2012 21:27
Dokładnie takich na allegro nie ma i szansa na pojawienie się akurat w moim rozmiarze jest mała.
yegua kupowałam u "bella-joana" jakaś końcówka serii czy coś, w baaardzo okazyjnej cenie- sprawdziłam po ile takie chodzą  😁
Ada, na DeeZee są podobne. I na stylowebuty.
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2012 08:26
Fredziae, dzięki jednak mnie chodzi o te konkretne 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2012 11:18
Ada, w Stradivariusie widziałam jeszcze takie i wydaje mi się, że takie jak Ty pokazałaś, tylko skórzane (ekoskóra?) i srebrne ćwieki. ale już nie pamiętam, czy to Stradi, czy gdzie indziej  😵
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2012 11:23
Facella, te co ja pokazałam są "włochate", na czarnych włosach są wbite ćwieki 🙂
są tak szkaradne, że aż piękne!
kupiłabym sobie, gdybym miała tyle na zbyciu  😂
https://schaffashoes.pl/botki-BUTY_UNITED_NUDE_POLBUTY_FOLD_LO_BOTANY-United_Nude,21646
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 lipca 2012 11:56
Ada, a ja myślałam, że to zamsz  😵
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

30 lipca 2012 12:39
buyaka,  no masz rację! Są tak brzydkie, że aż ładne. Ale szkoda mi takiej kasy na buty.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
01 sierpnia 2012 21:20
Pursat, śliczne te czerwone szpilki
Kopyciak, fajowskie te trampki.

Nie wiem jak mierzą buty w deezee, bo zamówiłam dodatkowo te żółte koturny rozmiar większe. Wg tabelki miały być o 0,5cm dłuższe, a moim zdaniem były chyba o cały cm. W każdym razie zostałam przy rozmiarze 38 🙂

A teraz zastanawiam się nad takimi kolorowymi sandałkami - http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/japonki/japonki_multi1_blue_jelly.html
Co myślicie? Może któraś z Was ma już takie?
Kopyciak, dzieki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się