Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2012 18:02
Poznaje ktoś co to za model Jordanów?



edit
Air Jordan 3
Mam pytanie odnośnie butów firmy Baldowski (pamiętam, że ktoś kiedyś je tutaj zachwalał). Gdzie można je kupić w Krakowie?
asds   Life goes on...
21 sierpnia 2012 11:56
Dziewczyny, jesli któraś szuka ładnych i wygodnych butów do chodzenia to z czystym sumieniem polecam buty Maciejka!!! Drugi dzień chodze w balerinkach ich w rpacy i jest niebo.....normalnie niebo.
Szukam takich butów  😍 😍 😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 sierpnia 2012 21:14
Jak znajdziesz to daj znać, ja też chcę  😍 (nigdy w życiu bym ich nie założyła ale co tam, piękne są  😁 )
myślicie, że da się nauczyć chodzić, na butach każdej wysokości?
Bo ja mam buty z obcasem kilka cm, a dziś przymieżałam przepiękne szpilki, ale wysokie jak nie wiem. Założyłam je i się chwiałam jakbym się wywalić zaraz miała. I kupiłabym, bo są piękne, ale nie wiem czy nauczę się na nich poruszać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 sierpnia 2012 23:07
Mnie sie wygodniej chodzi w obcasie 8 cm niz koturnie 3 cm xD a uczyłam sie chodzic w slupkach 8,5cm, buty za kostke z miekkiej ekoskory (obie pary deichmann, koturny jakieś noname)
ale te to chyba z 13 są, w każdym razie spore się wydają, mogłam linijkę zabrać  😁
Mi to się najwygodniej biega w obcasach, sprawdzone wiele razy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 sierpnia 2012 23:14
Osobiscie bym sie na 13 nie porywala, chociaz ostatnio szukam czegos ok 10-11 cm, ale z platforma... Powiem tak - nauczyc sie mozna,ale trzeba trafic na dobre buty do praktyki.
no z platformą oczywiście. Zmierzę je, jak pojadę do sklepu, to zobaczymy. Ale pierwsze wrażenie takie "WOW jak wysoko"
Ja dzisiaj kupiłam:



i długie brązowe kozaki z reserved na jesień, ale nie mogę ich znaleźć na stronie  🤔
Czy we wszystkich modelach Emu sprawdza się zasada, że trzeba kupować rozmiar mniejsze? Normalnie noszę 38,5-39, wkładka 24,5, a to w Emu rozmiar 38. Chodzi mi konkretnie o model alba, może ktoś ma i mógłby się podzielić doświadczeniami?  🙂
Dziś przyszły buciki, i dziś rozwaliłam sobię piętę o stojak... a to pech


Agaleon  ojacie 😀  Dawno mi się podobały,ale są za wysokie jak dla mnie. Wygodne?  👀

Ja dzisiaj odwiedziłam Wojasa 🙂 i z myślą o jesieni/zimie kupiłam takie o buciki :

http://www.wojas.pl/produkt/6294
Przynajmniej baaardzo podobne,tylko ciemny brąz-jaśniejszy,a nie czarny.
Uwielbiam wojasowe buty,wszystkie są mega wygodne i w ogóle  😍
zalcia97te Twoje wyglądają na równie wysokie  🙂
http://www.czasnabuty.pl/product-pol-3598-OCIEPLANE-BOTKI-JW631C-30.html
Właśnie przyszły do mnie do domu. Mama mówi, że bardzo fajne. Już nie mogę się doczekać aż je zobaczę i przymierzę. 😀
heval pewnie ,że da się nauczyć.jako,że jestem niska to praktycznie większość czasu śmigam na takich 14cm....zakochałam się w nich <3 ,ale to właśnie na wyjścia,czy też na imprezę,na codzień preferują albo płaskie nike dunk,czy też sztyblety.
Mona są niższe. Dlatego napisałam,że są bardzo podobne :P wyglądają tak samo,tylko są niższe i inna kolorystyka,ale nie mogłam znaleźć tamtego modelu,więc wklejam ten 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
24 sierpnia 2012 22:40
Ale jak odejmiecie od obcasa wysokość platformy, to ten obcas wychodzi naprawdę mizerny. 😉 Wysokie to są np. 12-centymetrowe Louboutiny bez platformy. 😉
zalcia97 jeszcze nie wiem, bo przymierzałam tylko na jedną nogę, bo drugiej nawet nie wsadzę aktualnie 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 sierpnia 2012 09:27
flygirl przepiękne! Koniecznie daj znać czy wygodne i jak rozmiarówka  :kwiatek: Już mi na nie ślinka cieknie  😁
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 sierpnia 2012 10:47
Agaleon, gdzie kupiłaś? Koniecznie daj znać czy wygodne jak już przetestujesz 😉

A ja wreszcie mam lordsy z kolcami 😀 W rzeczywistości prezentują się lepiej niż na zdjęciach.
w DeeZee 🙂 Hmm no w tym lewym wygodnie się "chodzi"
mam numer 38, kupiłam 38 i idealnie leżą, tzn ten lewy  🤣 🤣 🤣
smarcik mama zamówiła 40 i mówi, że trochę przyduże, ale to zimowe, więc z grubą skarpetą powinny być ok. Za tydzień powiem ci dokładniej co i jak. 😀 I może nawet zdjęcie na nogach zrobię. 👀
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 sierpnia 2012 11:47
Agaleon, widzę że też jesteś z Łodzi, kupowałaś w ich salonie?
Bo jeszcze jakoś się nie wybrałam  😎 Jestem ciekawa czy rzeczywiście mają w sklepie tak duży wybór jak na stronie.
Aktualnie tak 😀

Niee przez stronkę ;p
Ale byłam w Gdańsku w sklepie i wcale nie jest tych butów aż tak dużo,ale warto się wybrać 😀
Gdybym miała wtedy gotówkę 😀 hyhy teraz zostało mi tylko kupować przez internet ;p
Ada gdzie kupilas lordsy? piekne sa 💘
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 sierpnia 2012 13:39
Agaleon,  :kwiatek: W takim razie muszę się wybrać w wolnej chwili i odwiedzić salon 🙂

losieq, dzięki  :kwiatek: Zamawiane z ROMWE.
Czy we wszystkich modelach Emu sprawdza się zasada, że trzeba kupować rozmiar mniejsze? Normalnie noszę 38,5-39, wkładka 24,5, a to w Emu rozmiar 38. Chodzi mi konkretnie o model alba, może ktoś ma i mógłby się podzielić doświadczeniami?  🙂


Chyba jednak nie, zwykle nosze właśnie rozmiar 38-39 (25 cm w butach z płaską podeszwą) i kiedy mierzyłam emu okazało się, że powinnam mieć 39. W tych mniejszych miałam całkiem zgięty duży palec, więc nawet jeśli futerko by się uklepało to i tak byłyby za ciasne. Wg mnie najlepiej mierzyć..
Mia, miałam je kupić! Ale nie wiem dlaczego wygrały wstawiane przeze mnie na poprzedniej stronie NIKE  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się