Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Naciau, to chyba typ butów, które się albo bardzo podobają albo wywołują reakcję taką jak Twoja 😉
Dla mnie te trampki na koturnie to jakaś porażka, jak je zobaczyłam w sklepie to nic tylko uciekać z krzykiem  😁

Jak koturn w trampku to tylko w takiej postaci:
http://www.shoeson.pl/title,HONEY_HEEL_LEATHER_G62874,pid,19,spr,793.html

😀 😀 😀
Quendi wszystkie okropne są trampiki na koturenie  😉 do noszenia dla osób, które są niskie (zawsze parę centymetrów wyżej i nie widać obcasa), ale ja nie ubrałabym takich
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lutego 2013 16:56
Facella a jaki masz rozmiar 36 moze? chyba tylko tego nie ma, chłopak zaoferowal sie ze kupi mi buty na walentynki <3

36-37, te z ćwiekami wyprzedane wszystkie, wczoraj były tylko 40  😁

wanita, może workery?

wszystkie sportowe na koturnie są paskudne  😁 ale te co Quendi wrzuciła... wow, nie zorientowałabym się!
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Szukam takich butów jak na obrazku poniżej. Te pochodze ze strony www.funindesign.pl (zdjęcie wyciągnięte ze strony głównej). Szukam jednak czegoś tańszego. Może rzuciło się komuś w oczy?  :kwiatek:

Ja stwierdzam jedno:

nic nie poprawia tak humoru, jak stara para butow na obcasie, zalozona po 9 miesiacach abstynencji  😜 💃
Widziała któraś z was może czółenka nude z paskiem albo wokół kostki albo najlepiej ten jak litera ,,T"
w rozm. 40/41 (wkładka 26cm)w cene najlepiej do 120 zł?
Coś podobnego do tych wrzuconych 2 strony temu przez baffinkę.
Znalazłam tylko takie ale ten kolor nie za bardzo mi odpowiada.
TamTam właśnie nie do końca 😉
szukam dokładnie: do połowy łydki, skórzanych, żeby były sporo szersze niż łydka, najchętniej takie "opadające", czarne lub szare, a podeszwa musi być płaska (jak na zdjęciu, które wrzuciłam)  😵  zeszłam dziś całe centrum, nie znalazłam nic co by chociaż troszeczkę przypominało to, o co mi chodzi 😤
nienawidzę kupować butów (poza trampkami), bo jak już sobie coś wymyślę to kosztuje majątek albo takich jeszcze niewyprodukowano.

Gdybym tylko byla z 10cm nizsza.. juz bym w nich szalala🙂

Gdybym tylko byla z 10cm nizsza.. juz bym w nich szalala🙂


na obcasy nigdy nie jest się za wysoką  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lutego 2013 21:20
Ale crazy ma ponad 180cm, jednak dziwnie patrzeć na świat z góry na co dzień, co innego jakieś szczególne okazje itp  😉

crazy skąd te buciki? Cudowne  😍 (chociaż też do niskich nie należę, szkoda..)
ja mam 176 i prawdę mówiąc bardzo rzadko chodzę na płaskim, dziwnie się czuję w butach bez obcasa  😀 moim zdaniem to kwestia samopoczucia, wiadomo, jeśli ktoś się źle czuje z wyższymi butami, to nie ma co ubierać i na odwrót  😉

dołączam się do pytania skąd te butki?
ja tez chodze raczej w obcasie zawsze, na plaskim nawet nie umiem ( tylko oficerki), ale jednak 181 to max 6cm obcasy, ten jest za wielki...

Buty z Fashion Days
http://www.fashiondays.pl/login/


Dokladnie tu:
http://www.fashiondays.pl/campaign/wysokie-obcasy-i-nie-tylko-44021/

Moge powysylac zaproszenia  w razie czego, ale mozna sie tez normalnie zarejstrowac🙂
Crazy, no i po co mi pokazalas ta strone? NO PO CO!?!?  😵
Zakochałam się:
1. http://www.fashiondays.pl/product/1to3-botki-amalia-kolor-czarny-2036505/



2. http://www.fashiondays.pl/product/1to3-botki-mado-kolor-czarny-2036371/





Przez te pierwsze nie zasne... A nie mam totalnie kasy w tym miesiacu  😕
hahaha 🙂

A dlaczego mam sama cierpiec:P Meczcie sie i Wy z ta strona 🙂 

Zawsze wszystko do mnie doszlo, bylo oryginalne, i nie mialam zastrzezen. Czasem to dlugo trwa ( niektore kampanie az 28dni wysylke maja) , ale raczej zawsze sa to okazje warte uwagi.
z fashiondays juz kupowalam i bardzo lubie ta strone, ale nie widzialam tej kampanii z butami!  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 08:57
Trzeba się zarejestrować żeby obejrzeć co tam mają 🙁
Tak, trzeba nie mozna obejrzec bez rejestracji 🙂
JARA, nie rejestruj sie, bo przepadniesz tak jak ja  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 09:56
Jeśli są tam tylko na wysokim obcasie to mi to nie grozi, bo ja tylko na płaskim umiem chodzić  😁
JARA, sa tez sliczne baleriny  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 10:58
Powiedz tylko jak cenowo, to może uchroni mnie to przed rejestracją.
plaskich duzo nie ma, ale przykladowe baleriny:
1. cena 155zł (przecenione z 350zł)


2. cena 155zł (przecenione z 350zł)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 11:56
Piękne, ale jednak balerin za taką cenę bym nigdy nie kupila. 300zł bez niczego mogę wydać na adidasy, ale za taką kasę to kupię sobie  3 pary w sklepie 😉
Uff powstrzymałaś mnie 🙂
JARA, ale one z 350 sa przecenione na 150 😀
fakt faktem i tak drogie, ja mocno niszcze baleriny, wiec zawsze staram sie kupowac do max. 100zł. Chociaz nie powiem, raz skusilam sie na drogie w kazarze, ale sluza mi do dzis od 2 lat, a potrafie latac w nich codziennie do pracy wiosna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2013 12:01
Za skórzane baleriny bym była skłonna dać te 150zł. Ale za zamszowe, które przemakają i się pewnie odbarwią. Te pierwsze mają piękną tą ozdobę.
JARA, są jeszcze takie  😁


też 155zł.
Też nie lubię zamszowych, właśnie ze względu na to, że szybko sie niszczą ;(
noen   A story of a fighter of our human race
04 lutego 2013 17:48
kupywalyscie cos kiedys na zlotych wyprzedazach? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się