Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2010 23:23
Hmm... szpile fajne, ale nie trawię jak w ten sposób palce widać...

Kupiłam wreszcie buty na wiosnę  😵
Moim zdaniem te palce są najfajniejsze, uwielbiam jak są widoczne w ten sposób, szukam takich balerinek, ale na razie nic nie mogę znaleźć 🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 marca 2010 11:25
**Ola**, Kup za duże - najprostszy sposób 😁

Też nie bardzo mi się podoba ten sposób w jaki widać palce.
Ja obecnie szukam skórzanych balerinek na małym obcasiku i znaleźć nie mogę 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
26 marca 2010 13:20
Cierp1enie - dziękuję :kwiatek:

ciska Michelle - 130 zł 😉

arivle - mają 10 cm 😀

Niestety na dłuższą metę są bardzo niewygodne. Przerobiłam masę szpilek, także wyższych niż 10 cm i lepiej mi się chodziło niż w tych, a na wysokich obcasach potrafię spędzić sporą część dnia. 🙁 Wczoraj byłam w nich na imprezie - po trzech godzinach miałam ochotę wywalić je do kosza. W tych butach można ewentualnie wyglądać, śmigać w nich - niekoniecznie. 🤔
A mi obecna moda nic a nic nie podchodzi. Przeleciałam dziś kilka sklepów z butami i to co oferują nie przemawia do mnie ani trochę. Ani balerinki, ani żadne botki, ani z cholewkami, ani bez, ani te butki w stylu jak po prababci, ani te pseudo japońskie.
W końcu jakieś kupiłam, bo eleganckich butów na wiosnę do pracy nie mam. Ale żebym zachwycona była, to nie powiem.  🤔
Sorel back!

Dla żony na urodziny, tylko sza...

majek   zwykle sobie żartuję
26 marca 2010 14:16
dobrze, że jej nie kupiłeś modelu `suka` 🙂

fajnie, pozazdrościć...

edit: rety, wawrek, mam nadzieję, że nikogo nie obraziłam...

Tunrida, dlatego ja cenię swoją pracę za to, że mogę chodzić w trampkach
moje mają 8 cm , zazwyczaj śmigam w 12 lub 13 cm i potrafie wytrzymac tak ok 6-7 godzin  tylko później rano chodze na kolanach  😁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 marca 2010 14:59
Padam... zrobiłam dzisiaj 2 km od przystanku w 8 cm. szpilkach.  😵
Wygodne są- niepowiem. ale nadal szpile.  😵
no to szacun  😎

wawrek  wypasione kalosze  💘
Ja 6 miesięcy nie nosiłam szpilek. Dziś ubrałam moje botki na 8cm obcasie i poszłam z dzieckiem na 3 godzinny szybki spacer 🙂 nogi troszku mnie bolą heh
dla mnie smiganie w szpilach to chleb powszedni...zeszla wiosne/ lato czyli od kwietnia do pazdziernika caly czas szpile , po 6h dziennie, po uczelni, do autobusy, spowrotem, na pociag, wiec co wy wiecie io maratonach na obcasach 😂 😉
Dziewczyny, pomóżcie!
Chcę kupić sobie sandały. Znalazłam jedne, bardzo mi się podobają, ale jedna klamerka w nich trochę mnie uwiera. I tak nie bardzo mi się to uśmiecha, ale innych butów które by mi odpowiadały nie widzę. Są to typowe sandały. I mam teraz takie pytanie to co teraz jest w sklepach to jest już typowa kolekcja wiosna/lato czy dopiero wiosenna? Jednak trochę sandałów już na półkach jest? Będzie tego więcej za jakiś czas?
Ja przeważnie kupuje buty po przecenach więc nie wiem kiedy zaczyna się ten właściwy sezon.
Raczej jeszcze jest w sklepach wiosna. Sandały na pewno się jeszcze pojawią w większych ilościach.
W koncu udalo mi sie kupic buty sportowe. Chcialam jakies zwykle czarne ale nic nie bylo, a jak juz sie znalazlo to nie bylo mojego rozmiaru. Poszlam do reeboka patrze nawet ladne buty(tylko ten kolor) pytam sie o moj rozmiar, jest. Przymierzylam i kupilam. Przynajmniej mam to z glowy.
Ja też kupiłam dziś buty reeboka  😉
Chciałam białe ale zadnych fajnych nie było a ze potrzebuje buty to kupiłam takie a białych bede nadal szukać  😵
Dziewczyny poradzcie potrzebuje jakieś buty na teraz na wiosnę, chętnie na płaskim, żeby wygodnie samochodem się jeżdziło raczej coś eleganckiego do spódnicy, leginsów, macie jakiś pomysł ?
Ruffian skoro na płaskim to chyba najlepsze byłyby jakieś baleriny 😉
można znaleźć w miarę eleganckie 😀
Wspominane dwie pary.





Ktoś mnie powinien po łbie zdzielić za kupowanie butów  😎
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 marca 2010 18:26
tulipan co to za buty? 😉i skąd?
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
30 marca 2010 18:33
No to kolejne adidaski 🙂
To chyba juz nalog  🙂
Tak, tak, dalej szukam sandałów, ale chyba muszę przestać 🙂
Zamiast sandałów kupiłam takie o:
Dworcika   Fantasmagoria
30 marca 2010 18:56
Śliczne 🙂 Chociaż obcas mógłby być subtelniejszy, ale ja mam strasznie rygorystyczne wymagania co do obcasa, więc ne ma sensu się zbytnio przejmować 😁 I tak 80% mi się nie podoba 😀
Hija, ja sandałów szukałam całe lato i w efekcie dalej ich nie mam :P
Dworcika- dzięki 😀

Żużka- Ja znalazłam w sumie sandały, takie jak chcę, ale trochę mnie uwierają i wole nie kupować. Więc poszukuje dalej.  Możesz do Deichmanna zajrzeć, ja ich buty ze skóry bardzo lubię, tylko te właśnie mi nie podpasowały.
tulipan - ale superaśne  😍
Śliczne 🙂 Chociaż obcas mógłby być subtelniejszy, ale ja mam strasznie rygorystyczne wymagania co do obcasa, więc ne ma sensu się zbytnio przejmować 😁 I tak 80% mi się nie podoba 😀


ja też - o rety, jak wybrzydzam na obcasy  😎
zamówione  😜
przyszły moje buty i są strasznie niestabilne
w 13 cm śmigam bez problemu  a w 8 cm musze uważac jak chodze  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się