Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik, znalazłam! Jeszcze jedne mi się podobają, zwykłe - czarny zamsz i białe paski, są sporą konkurencją, bo są przecenione 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 kwietnia 2014 20:10
W ogóle ta kolekcja jest wizualnie bardzo udana  😜 Mam nadzieję, że jakościowo również  😉
juliadna jeszcze nie wiem, ale przy mierzeniu wydawały się bardzo wygodne. Są ze skóry więc pewnie się jeszcze dopasują ładnie do stopy. Ja właśnie szukałam takich zabudowanych i zawsze do nich wracałam 🙂 zamawiałam przez sklep internetowy i przyszły 🙂
smarcik, a rozmiarówka tych adidasów jest normalna?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2014 20:29
Według mnie rozmiarówka jest zawyżona. Zwykle 39 to w Adidasach 40.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 maja 2014 10:41
Ja wzięłam 40 i 2/3, zazwyczaj noszę 39-40 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 maja 2014 12:12
Kupiłam dziś takie do biegania na co dzień. Mam nadzieję, że będą się dobrze sprawować 🙂
Dobrze wyglądają do jeansów.


i jak, wygodne? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2014 13:57
Patrzcie, co znalazłam: http://sklep.coquet-art.pl/category/klipsy-do-butow/1
Moim zdaniem super pomysł na odświeżenie starych butów 😉 I całkiem tanio. A jak ktoś ma zdolności, to nawet sam sobie coś takiego zrobi.
Facella, fajne, ale moim zdaniem ceny za wysokie. Za 30 zł kupisz nowe baleriny.
Jak sprawdzić czy te maxy są oryginalne?  :kwiatek:
http://allegro.pl/nike-air-max-90-325213-121-panterka-roz-38-i4212047296.html
Facella, fajne, ale moim zdaniem ceny za wysokie. Za 30 zł kupisz nowe baleriny.


chyba, że masz zniszczone buty za kupę kasy i nie możesz kupić balerin na 30pln. wtedy to super pomysł i ja go chyba nawet zastosuję - na przyszłą wypłatę 😜
Pialotta, numer teoretycznie sie zgadza 😉
nie wiecie czy rozmiarówka Nike (dokładnie chodzi o Air max) i New Balnce w USA odbiega od tej naszej? Bo mam możliwość kupna butów w Stanach przez kuzynkę tylko nie wiem co z rozmiarem 🙁
hanexxx, maxy mam ze Stanów i rozmiarówka jest normalna. Tzn. noszę 39/40 (25cm) i mam maxy 40 ze stanów 😉


ed. mogę sprawdzić dokładniej co tam jest napisane jeśli chcesz 😉
Libeerte ja z nike mam przeważnie 38,5 i takie też mierzyłam Maxy i były ok, także te ze stanów też powinny być ok 😉 ale sprawdź co tam jest napisane, byłabym wdzięczna  :kwiatek: a powiedz mi jeszcze jako one wypadają cenowo? Tańsze niz u nas?
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2014 20:04
Długo nie znosiłam air maxów, dalej mam awersję do 90-tek i uważam, że wyglądają jak ortopedyczne, ale kupiłam ostatnio takie:



Na żywo po prostu miodzio! 😍
hanexxx, US 8.5 UK 6 EUR 40 cm 25.5, czyli numer europejski wypada tak samo jak w Polsce 😉 Cenowo... Chyba podobnie, może trochę taniej, tam tata wziął za ok. 100$ , tylko zależy czy chcesz sprowadzać, czy po prostu tam będziesz 😉 Bo z przesyłką to wyjdzie na to samo co w Polsce.
Libeerte kuzynka tam mieszka i ma mi kupić 😉
a New balance jak cenowo wypada w USA? Czy lepiej nie zawracać sobie głowy i kupić w PL?
http://lamoda.pl/profile/id:538035/offers/sort:most_popular?MWID=PL_SZAFA_LP_SZAFA_MAILING_SPORTFUN_282

podróby, co nie?
hanexxx, hmm.... numer katalogowy niby się zgadza... nie wiem sama

edit. z hong-kongu, podróbki 😉
tak myślałam 😉 jak to jest z new balance? przeważnie we wszytkich butach mam długość wkładki 24,5 co daje 38 lub 38,5 jak będzie w przypadku New Balance?
Scottie   Cicha obserwatorka
11 maja 2014 17:15
Scottie   Cicha obserwatorka
11 maja 2014 19:19
mała mi, dzięki! Szukam właśnie potężnych butów (coś w stylu AirMaxów) do dresów i te mi wpadły w oko. Jednak chyba stanie na tych: http://allegro.pl/reebok-cl-rayen-v48623-r-38-5-marathon-classic-i4206797207.html, bo strasznie zaczął mi się podobać taki czubek butów (o ten zamsz na palcach mi chodzi).
Mogę wyprać zamszowe buty? Byłam w weekend na imprezie i ludzie strasznie mi je podeptali, całe czarne są. A jak nie, to jak to doczyścić? Mydłem i wodą?
ash   Sukces jest koloru blond....
12 maja 2014 11:13
Mia, ja mam taką specjalną gumową szczotkę i spray do czyszczenia zamszu. Kupowałam w CCC
Kurczę, miałam nadzieję, że obędzie się bez kupowania takich rzeczy. No ale jak nie da się inaczej, to nie ma rady.
Ja beżowe zamszowe buty czyściłam z czarnych śladów gumką do mazania.
Jak przesunąć noge w bucie do tyłu (w strone pięty) ?
Bo kupiłam sb nowe czółenka, jednak troszkę (szczególnie jeden) z tyłu jakby ,,odstaje"
Tak jakby był za duży. Stąd moje pytanie. Jakie wkładki do nich kupić?
Pursat   Абсолют чистой крови
12 maja 2014 15:22
Mogę wyprać zamszowe buty? Byłam w weekend na imprezie i ludzie strasznie mi je podeptali, całe czarne są. A jak nie, to jak to doczyścić? Mydłem i wodą?

Do pralki absolutnie, bo już nie będą się do niczego nadawały. 🙁 Mam jedne jasne zamszaki, początkowo brud wymazywałam, jak tu zostało napisane, gumką. Ale na spore zabrudzenia, to już odpada, zwłaszcza na jasnym zamszu... Najlepiej jakiś specyfik. Ewentualnie możesz spróbować potrzymać je chwilę nad parą, włos się wtedy podniesie i łatwiej będzie wyczesać brud szczoteczką (taką do zębów na przykład).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się