Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 czerwca 2014 05:46
One są używane tak? O ile po sklepach z używaną odzieżą czasem lubię pochodzić, o tyle używanych butów bym chyba nie kupiła  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 czerwca 2014 20:12
Edytka gdzie kupowałaś?

w Schaffie. Wykorzystałam punkty zgromadzone w ramach karty klienta i zapłaciłam ok 230 pln.

Edytka, pokażesz zdjęcie na nodze?  :kwiatek:

postaram się! daj mi kilka dni 🙂

Edytka hihi ja wczoraj wlasnie tez sie na nie skusilam. Tylko, ze czarne z czerwonym serduszkiem 😍

widziałam na facebooku  😀 też nad nim myślałam. i nad tym szarym. i białym  😜

Edytka, exploited, i reszta- nie odparza się Wam noga w takiej gumie? Nie ma uczucia jak w kaloszu 24/7? Coraz więcej osób nosi takie butki i o dziwo wszyscy zachwyceni, a ja mam wrażliwą skórę i nie mogę się przekonać.

Ksan, ja się odparzam i obcieram od wszystkiego, a w tym Melisskach nic a nic. Już nie mówiąc o tym, że są naprawdę wygodne.


Dla mnie one mają jednak jedną wadę - ten sławny zapach. Dla mnie one w żaden sposób nie pachną, a śmierdzą świeżo postawionym toi toiem na imprezie biegowej. Kto biega ten będzie wiedział o czym mówię  😁
Dziewczyny, te crocsy są na Stendi za 120zl 🙂

http://stendi.pl/kobiety/buty/sandaly/marka+crocs?s=nowosci
Kajula, one wszedzie tyle kosztuja 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
17 czerwca 2014 07:57
Edytka, tak, ten zapach to właśnie to. Idealnie to opisałaś!  😅
o nieee, a już miałam je na oku. Ten zapach jest mocny?
ash   Sukces jest koloru blond....
17 czerwca 2014 08:14
edyta, nie wąchaj ich to będzie ok  😀
Ja się przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza.
haha 🙂 czyli dla otoczenia nie jest wyczuwalny?
nie, nie jest wyczuwalny. Ostatnio pisałam egzamin w moich Melisskach i nie mogłam się skupić, bo cały czas czułam ten zapach. Potem zapytałam dziewczyny siedzące dookoła i nie wiedziały o czym mówię  😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 czerwca 2014 10:48
haha 🙂 czyli dla otoczenia nie jest wyczuwalny?

Jest mega wyczuwalny! Ja moje mam od tygodnia, a koleżanki dalej wyczuwają zapach na kilka kroków od mojego biurka!

Edytka, tak, ten zapach to właśnie to. Idealnie to opisałaś!  😅

Ha! Czyli nie jestem jedyna 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 czerwca 2014 14:15
Dobrze, ze napisałyście o tym tojtoju, bo chodziły mi meliski po głowie - a jestem mega wrażliwa na zapachy, to sobie odpuszczę, portfel się ucieszy 😉

Przyszły moje sexi flipy brązowe - są śliczne! I noga extra w nich wygląda - i mówię to ja, która nie lubi swoich stóp!
ash   Sukces jest koloru blond....
17 czerwca 2014 14:19
maleństwo, ja meliski czuje tylko jak wsadzę w nie nos. Wtedy faktycznie daje TOITOIem.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 czerwca 2014 14:24
ash, cicho! Śmierdzą na kilometr i takiej wersji się trzymam 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 czerwca 2014 14:24
maleństwo wrzucisz fotkę jak prezentują się na nodze?  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 czerwca 2014 14:26
smarcik, si, jak tylko aparat naładuję
oj, to dla mnie też Meliski odpadają. Ja na zapachy aż tak wrażliwa nie jestem, ale podejrzewam, że mąż wystawiłby mi je za drzwi 😁
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 czerwca 2014 08:19
smarcik, absolutnie nie-profi zdjęcia:



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 czerwca 2014 08:22
Fajne! Nie spodziewałam się takiego wyglądu po gumowych butach, bardzo ładnie leżą na nodze  😜
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 czerwca 2014 08:24
Dodam, że są mega wygodne. Fajna, sprężysta podeszwa, można łazić i łazić. Póki co, jestem bardzo zadowolona.
dla wszystkich kupujących Melisski - znalazłam fajny opis jak odróżnić oryginały. Piszą tam też o zapachu, że oryginały pachną jak guma do żucia i nie śmierdzą na bank

http://www.pina-fashion.pl/2013/04/jak-rozpoznac-oryginalne-buty-melissa.html
z tego co pisała Edytka, to kupiła swoje własnie w schaffashoes, więc na polecanym w tym artykule sklepie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 czerwca 2014 10:46
Cóż, zapach sprawa indywidulana - dla koleżanek Melliski ładnie pachną, dla mnie śmierdzą świeżym toi toiem 😉 To nie kwestia oryginał/podróba, a po prostu wrażliwość nosa i gust
Pachną dość specyficznie i intensywnie. Raczej nie malinowo, ale też nie jak kupa z toi toi. Mi nie przeszkadza 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 czerwca 2014 16:07
o matko, ja nie o zapachu kupy pisałam  😀 tylko o tej chemii, której toi toi używa. Dlatego też cały czas piszę o świeżym toi toiu  🤣

Przy okazji: komentarz kolegi jak usłyszał o pachnących butach - "buty pachną tym, w czym się nimi wdepnie"  😁

ovca   Per aspera donikąd
18 czerwca 2014 16:18
Wiem że są tu miłośniczki sportowych butów Nike- konkretnie chodzi mi o model Free Run 3. Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi coś doradzić na pw?  :kwiatek:
ovca ja mogę! Pisz!
A, ok 😀 Nie uczęszczam do toi toi'ów za często, a jeśli już muszę to na wdechu 😁
widziala ktoras z Was gdzies takie lub podobne buty?  🙂

Facella   Dawna re-volto wróć!
23 czerwca 2014 16:33
Kiedyś był na nie szał na stronach typu deezee, ale z tego co wiem, to już ich tam nie ma. Allegro?
http://www.zalando.pl/new-look-wfc-peckled-sandaly-na-koturnie-bezowy-nl011l00b-b11.html?wmc=DIS48_RT_PL_2006812.&opc=2211  Dla 22 latki do chodzenia na co dzień będą ok ? Bo szukam jakichś fajnych, neutralnych koturnów do chodzenia na wakacje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się