Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2017 12:48
Czy możliwość zwrotu na stronie eobuwie.pl obowiązuje też buty przecenione?
Wedle przepisów powinna jako że kupujesz przez internet.
Ktoś kiedyś pytał o buty w typie Timberlandów - myślę, że fajną alternatywą są CATy 🙂



Czy ktoś kupował na e-markowi.pl?
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2017 12:01
jakiejś jakości i jak na żywo wyglądają buty z Deezee? Nigdy nie miałam ale boje się że mogą wyglądać tandetnie  🙁 pomóżcie 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
20 stycznia 2017 12:37
ja mam a'la timberlandy i szału nie ma, ale za 50zł ujdą  🤣
Ja mam te:
https://deezee.pl/botki/czarne-botki-suede-z-elastycznymi-wstawkami-suzanne
i są naprawdę fajne, dobrej jakości i wygodne. Wyglądają dokładnie jak na zdjęciu.
Od 13 do 29 stycznia dla klubowiczów timberland i tych którzy się zapiszą jest promo na wszystkie buty z serii 6 Premium "-200pln". Nie obejmuje juniorskich i chyba dziecięcych🙂 ale dobre promo🙂
co to za buty?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 stycznia 2017 18:37
Adidas Yeezy Boost 350 V2
jakiejś jakości i jak na żywo wyglądają buty z Deezee? Nigdy nie miałam ale boje się że mogą wyglądać tandetnie  🙁 pomóżcie 😉


Ja mam jedne buty, są całkiem w porządku 😉 Zapłaciłam chyba 90zł, nie wyglądają, jakby kosztowały 300zł, ale też nie wyglądają tandetnie. Całkiem dobrze zrobione.
Mam pytanie odnośnie Emu. Jak był podział na Emu wool i stinger to orientowałam się w rozmiarówce. Stingery były z wyższej półki i futro się nie uklepywało więc kupowało się rozmiar jaki się normalnie nosi, a nie mniejszy jak to było w wool. Jak jest z modelem Emu denman? Ktoś wie?
radzę odpuścić sobie e-markowych. stanowczo.
ma ktoś te reeboki, albo chociaż je mierzył?
https://www.xtremeshop.pl/p/buty-reebok-cl-nylon-wr-navy-slate-chalk-purple?gclid=CP6i48yw29ECFUcQ0wodTpsMsA#66334
bo mam pytanie 😉 nie ma już ich u mnie stacjonarnie a jedna rzecz mnie zastanawia 😉
Dziewczyny :kwiatek: potrzebuje zwykłych, czerwonych szpilek na platformie, ale nie jestem w stanie przeżyć trójkątnego czubka - musza byc ładne , zaokrąglone 🙂 przeszukałam ccc, deichmanna, zalando, showroom, deezee i nic 🙁 wpadli wam moze cos w oczy? 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
31 stycznia 2017 14:13
Panie drogie, jak z rozmiarówką szpilek Melissa/ Mel? Baleriny mam 39 i część jest na styk, a cześć przyluźna. Buty innych firm raczej 38. I nie wiem, co brać, a poluję na olx, nie w sklepie, gdzie można sobie powymieniać...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lutego 2017 14:24
maleństwo, zmierz stopę i dobieraj po długości wkładki.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lutego 2017 15:26
JARA, to oczywiste, niestety na to się nacięłm w balerinkach, dlatego pytam, jak w praktyce 😉
Gdyby ktoś poszukiwał EMU w dobrej cenie, są spore obniżki w internetowym heavy duty.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lutego 2017 18:22
Dziewczyny macie pomysł ma jakieś ładne, płaskie, dość eleganckie buty na tę pogodę? 😉 tak żeby nadawały się i do sukienki i do jeansów. Niestety mam same obcasy a potrzebuję czegoś uniwersalnego  😡
ash   Sukces jest koloru blond....
02 lutego 2017 18:33
maleństwo, ja nosze standardowo39-40 a baleriny melissy 39 są na mnie za ciasne a 40 kłapią :/
Szpilki brałam 40 i są ok, ale mam z odkrytą piętą
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lutego 2017 18:51
Czyli najlepiej byłoby zmierzyć :/
Czy ktoś widział gdzieś poza Badurą takie kozaczki, skórzane, muszkieterki, w kolorze bordo/śliwka? Mogą być nawet na wyższym obcasie. Te z badury są tak szerokie, że jak podniosłam nogę, to but został na ziemi, a nie chcą mi z głowy wyjść 🙁

[img]https://badura.pl/!data/gallery/s_9fb8cf300eec425b238a967482807fbff23838f6.JPG[/img]
Zobacz w sklepie skora24.pl. Na pewno mieli taki model w kilku kolorach.
Kaarina, - dziękować pięknie! Są 🙂 Szkoda, że mają przeszytą cholewkę i eko-skóra, ale chyba dam im szanse 😀
Jakby co to sklep mogę polecić. Kupiłam u nich 3 pary i jest bardzo zadowolona z obsługi jak i towaru.
mils   ig: milen.ju
10 lutego 2017 13:02
Zwracał ktoś buty z eobuwie.pl przez paczkomat? Buty zapakowałam do kartonu z eobuwie, zwrot wybrałam paczkomatowy. Nie wiem tylko co z adresem odbiorcy? Nigdy nie krzystałam z paczkomatów, tam się gdzieś wpisuje adres? Czy po prostu jeśli mam nr zwrotu, to dane odbiorcy są gdzieś automatycznie wpisane/zapisane?
Ja chyba dla formalności napisałam adres i numer zwrotu na kartonie, ale to wszystko w systemie jest jeśli zrobiłaś zwrot przez formularz na stronie.
mils   ig: milen.ju
10 lutego 2017 13:08
Altiria dokładnie, wygenerowałam nr zwrotu i wpisałam do formularza, który był razem z butami. Ale chyba zrobię jak Ty i napiszę dla pewności na kartonie. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się