Ogier PASQUINEL

szukam informacji, zdjęć tego konia. Pasquinel (Quitana - PabloBerkenbroeck) ur 1996  ogier westfalski. Krył u państwa Kostrzewskich, udało mi się znaleźć tylko tyle informacji. Czy posiada ktoś jakiekieś zdjęcia tego konia?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 sierpnia 2009 22:28
Też byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś wkleił jakieś zdjęcia lub podał jakiekolwiek informacje na temat tego ogiera  😉
link nie dziala...
Teraz ?

Skasowałam bo są już niżej
a teraz tak, ale zaraz ktos zwroci uwage, zebys go skrocila  😉
Przeniosłam te zdjęcia na inny serwer:


Zdjęcia stąd: http://picasaweb.google.pl/monika.harbina/MPWSkokachChojnW68LipcaCzI6Lipca
ja posiadam kobylke po tym ogierze i naprawde polecam, super skoczna
a teraz znajoma kupuje takze klaczke po nim i tez super sie zapowiada
Również polecam, 'moja zawodniczka' ma kobyłkę po 'Pasku' i bardzo zdolne z niej dziecko, skoczne i bardzo ładne 🙂
Odświerzam temat... ma ktoś może więcej zdjęć Pasquinela? Mam kobyłke po nim :-) Bardzo podobna do tatusia i mega skoczna, chetna ;-) Polecam ogierka
Też jestem ciekawa jakichś fotek tego ogiera, gdzie on teraz jest, dalej u Kostrzewskich....?  Mamy po nim kobyłkę, klacz trudna w prowadzeniu ale ambitna z niesamowitą chęcią do skoków.... 🙂 
Witajcie,

Pasek stoi teraz pod Ostrowem Wielkopolskim w klubie OLMET (miejscowość Słaborowice). Często tam bywam, więc mogę strzelić jakieś fotki 🙂

Pozdrawiam 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
31 października 2012 15:59
oo chętnie bym zobaczyła jak aktualnie wygląda 🙂 Czekam na zdjęcia 😉
też niecierpliwie czekam na zdjęcia ;-)


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się