Gdzie nad morze?

Ja się właśnie zastanawiam nad okolicami Wolińskiego lub Słowińskiego Parku Narodowego
asds   Life goes on...
21 czerwca 2011 22:45
Ja 26 teraz jade na 8 dni do Krynicy Morskiej. Ktoś moze będzie w tym czasie w tych okolicach? 😀
Polecam Pobierowo
właśnie 2 godz temu wróciliśmy 🙂
było super
W Rewalu fajna stajnia, konie też 🙂
W Rewalu jest stajnia?! Oooo, w szoku jestem! To sobie sprawdzę w tym roku 🙂
a Pobierowo jest fajne 🙂🙂🙂
Do mnie wczoraj ok 4.40 zadzwonili znajomi, że za 2-3h będą u mnie i jedziemy nad morze.... pojechaliśmy do Władysławowa, później do Chałup, posiedzieliśmy 5-6h i wróciliśmy do Warszawy😉
Generalnie życie już zaczyna tętnić nad morzem! We Władku było pełno ludzi, w Chałupach tradycyjnie cisza i spokój, dlatego jak dla mnie na dłuższy pobyt to tylko Chałupy! I mam nadzieję że jak najszybciej uda mi się tam wyrwać na kilka dni🙂
Kaktus nie polecam tej stajni. byłam widziałam i powiem tak:  tylko koni żal
W Rewalu jest stajnia?! Oooo, w szoku jestem! To sobie sprawdzę w tym roku 🙂
a Pobierowo jest fajne 🙂🙂🙂


Jest na dworcowej 20
stajnia koński kierat
jakoś tak


znalazłam link do stajni
http://www.konskikierat.pl/
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
25 czerwca 2011 11:00
A może był ktos w Pogorzelicy?A dokładnie na campingu "Czahary".
Ja wybieram się w tym roku. Opis na stronie internetowej jest dobry🙂
Mam nadzieje że będzie fajnie i spokojnie - bo ja nienawidze zatłoczonych miejsc.

Jak ktoś był niech zdaje relacje🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
11 lipca 2011 13:37
Znalazłam wolne miejsca w Jantarze i tak się zastanawiam jak jest tam z czystością wody - to jest zaraz przy ujściu naszej kochanej, brudnej Wisły...  👀
Alicja, gadaj z vill 🙂
wg mnie stamtąd bardzi daleko na plażę. ZZa to fajne konie😉
Kami nie pamiętam dokładnie jak z czystością, bo byłam tam pare lat temu, ale chyba nie było źle skoro nic mi w pamięci nie zostało 😉. Na pewno woda była ciepła  🙂.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
11 lipca 2011 15:15
rtk no podobno jakies 20 min spacerkiem do morza🙂 mam nadzieję że nie więcej...hehe
a jak z vill się skontaktować?nie mogę jej znaleźć na volcie.
KamiW Jantarze plaża czysta i woda czysta. Byłam tam kilka dni temu. Bardzo miła miejscowość. Odludna, mało ludożery, taka spokojna jak na nadmorskie miejscowości.  😉

- Jantar- odludny
-Stegna- ludzi sporo
- Ustka- tłumy- fajnie, fajnie, fajnie ( masa atrakcji)
- Władysławowo- jeszcze nie wiem, dopiero przyjechałam, ale na pierwszy rzut oka wygląda podobnie jak Ustka.

Im większe i bardziej znane miejscowości tym tłumniej, ciaśniej, kolorowiej. Ale plus taki, że w razie brzydkiej pogody jest co robić. Masa atrakcji.
Ja bardzo poleca Piaski za Krynicą Morską. Zdecydowanie mniej ludzi niż we wszystkich kurortach. Trzeba tylko uważać na dziki, które chodzą po ulicy 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
11 lipca 2011 15:53
Marthinka ale znalezienie miejsca w Piaskach czy Krynicy jest teraz niemożliwe. Próbowałam i poległam  😉 przed chwilą rozmawiałam z przyjaciółką, która za 4 dni jedzie do Krynicy - rezerwowała pokój w kwietniu i już wtedy większość była podobno pozajmowana. Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze  🙂

Tunrida dzięki za info - podniosło mnie troszkę na duchu  😁 a Ty robisz jakiś objazd wybrzeża  👀
[quote author=Alicja_8 link=topic=8346.msg1052418#msg1052418 date=1308996017]
A może był ktos w Pogorzelicy?A dokładnie na campingu "Czahary".
Ja wybieram się w tym roku. Opis na stronie internetowej jest dobry🙂
Mam nadzieje że będzie fajnie i spokojnie - bo ja nienawidze zatłoczonych miejsc.

Jak ktoś był niech zdaje relacje🙂
[/quote]

Ja mam bardzo blisko 😀 A stajnia na prawdę super! Codziennie chodzę jak jestem na wakacjach, i galopowałam już po 3 dniach. Super, polecam. Może się spotkamy :P Ale ja chyba za młoda jestem hehe
Kami- z pokojami jest tak, że nie wszyscy się ogłaszają w necie. Ci, którzy ogłaszają się w necie mają chyba komplety jeśli chodzi o dłuższe pobyty. Kiedy próbowałam dzwonić, to wszyscy mają zajęte, ale kiedy jeździmy w ciemno, to naprawdę nie ma większego problemu z noclegami.
Fakt- że bierzemy po 1-2 noce. Może gdybyśmy chcieli w 1 miejscu nocować kilka nocy, to byłby problem.
Ale gdyby ci to nie przeszkadzało, że musisz zmieniać pokój co 2-3 dni, to myślę, że mogłabyś zaryzykować i jechać w ciemno. (jest to męczące non stop pakować graty i się przeprowadzać, ale......)

A tak...robimy objazd wybrzeża. Do tego 3 motocyklami !!  😀 I jest bosko mimo okresowo brzydkiej pogody.

W Krynicy dzikie tłumy. I ceny masakryczne. Parking 8 zł za 2 godziny.  😲

Na zachętę- fotka z Ustki. ZERO photoshopu !! To naturalne kolory.

Kami   kasztan z gwiazdką
11 lipca 2011 19:43
Marzy mi się taka wycieczka, ale my niestety w wakacje nie mamy czasu  🙁 te trzy dni w Jantarze będą urwane przed miesiącem pracy w Gdańsku, gdzie ani minutki morza nie zobaczę  🙁 dlatego jednak wolę coś pewnego, żeby szybciutko naładować akumulatory  😉 jak będzie ładna pogoda to nie będę z kocyka na plaży schodzić  😁 jest połowa lipca, a ja jestem blada jak ściana, bo cały czas siedzę i robotam  🙄
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
12 lipca 2011 09:04
tunrida ale magiczna fota- dotykasz nieba🙂hehe

Ja dopiero 23 wyjeżdzam, a już nie mogę się doczekać. Tym bardziej że w Pogorzelicy nigdy nie byłąm, ani w tych terenach wiec całkowiie new place🙂 no i zawsze jakaś adrenalina jak się z mapą jedzie🙂

Ale ponawiam pytanie odnośnie pOgorzelicy🙂Ktoś jeszcze był i zda relacje czy jednak sama muszę się przekonać  🤣
Czy możecie mi polecić jakąś nadmorską miejscowość, żeby nie była za daleko Olsztyna  😉, gdzie mogę się wybrać z małymi dziećmi. Chodzi mi o niedużą odległość do pokonania, żeby nie zamęczyć dzieci i w razie upału przy okazji nie ugotować ich w samochodzie. Szukam czegoś dobrze ogrodzonego (najlepiej ogrodzone pojedynczo domki) gdzie będę miała pewność, że moi mali odkrywcy nie pójdą sami nad morze lub nie uciekną gdzieś w świat. Coś, gdzie będę mogła ze spokojnym sumieniem spuścić ich na chwilkę z oczu.
Jeśli gdzieś już o tym było to poproszę o jakąś wskazówkę.
Myśleliśmy nad ośrodkiem w Jantarze, ale z tego, co pamiętam to teren jest słabo zabezpieczony, a koło domków mógł sobie chodzić każdy.

Ja bardzo poleca Piaski za Krynicą Morską. Zdecydowanie mniej ludzi niż we wszystkich kurortach. Trzeba tylko uważać na dziki, które chodzą po ulicy 🙂

Piaski są na prawdę świetnym miejscem, co roku jeździliśmy tam całą grupą, ciągle w jedno miejsce i nigdy się nie zawiedliśmy. Mało ludzi, do Ruskiej granicy blisko  😁 Wynaleźliśmy tam świetne miejsce, mały leśny parking, żadnych tłumów, sklepów i innych wynalazków. A w razie czego blisko do Krynicy i mojego ulubionego lunaparku  😍
W okolice Darłowa się nikt przypadkiem nie wybiera?  ❓
ja byłam niedaleko, na pewno jeszcze pojadę w tym sezonie 😉 do Darlovo City...
O proszę to zapraszam w odwiedziny  😉
Dla mnie najlepsze wspomnienia z nad morza to Rogowo, koło Kołobrzegu, co prawda zimna woda, ale cisza i spokój.
Co do innych miejscowości, w których bywałam:
Jurata-fajnie i przyjemnie, tylko wszystko drogie.
Jastarnia-plaża beznadziejna, ale za to tanio i duuużo sklepów i atrakcji, tramwaj wodny itp
Kuźnica-cisza, spokój, fajna plaża, trochę nudnawo, ale przez tydzień dało się nie nudzić, można było rowerki wypożyczyć na przykład.Jak byłam w Kuźnicy ze znajomymi obskoczyliśmy wszystkie bunkry w okolicach, jeździliśmy rowerem, na plaży to chyba najmniej siedzieliśmy.
Puck-zasyfiona zatoka, byłam tam kilka dni nie podobało mi się...
Hel-Jak dla mnie nic ciekawego, strasznie tłoczno, plaże nie bardzo.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
12 lipca 2011 13:55
tajnaa niestety w tym roku okolice Darłowa (Bobolin) zostały porzucone na koszt Pogorzelicy. Szkoda że nie zgadałyśmy się w tamtym roku 🙂

Ja mogę polecić:

Bobolin - (byłam 3 razy) dla osób które lubią spokój i niezaludnione plaże. No dla wielbicieli czworonogów bo w Bobolinie ludzi mnóstwo z psami. Pozatym mimo złej opinii o Ranczo Mustafa - dla koniarzy blisko do stadniny. Mieścina spokojna i fajny camping przy samym lesie 🙂 Blisko do Darłowa czy Dąbek gdzie nie brakuje rozrywek.

Krynica Morska - ciekawe miejsce, nie jest zbyt tłoczno, ale za dużo znajomych z mazowsza  😉

Kąty Rybackie - mogę polecić. Rodzinne miasteczko. Ale wole pojechać nad otwarte morze🙂

Łeba - miasto młodzieżowe i dla ludzi z grubszym portfelem 🙂


Ja zakochałam się ostatnio w zachodniopomorskich kurortach 🙂 i tam teraz jeździmy.
Ja tez jestem z Darłowa😀
Ale fajnie było by poznać re-voltowych ludzi😀
ja już kilku poznałam  😉
Gillian   four letter word
12 lipca 2011 16:32
halo halo! z Darłowa wcale nie tak daleko do Ustronia! 🙂 zapraszam w odwiedziny, ale koniecznie z marchewkami! 😉
Gillian- szkoda że wcześniej  nie wiedziałam że masz konia w Ustroniu, z narzeczonym wybieramy się na weekend w okolice Gąsek, a stamtąd to rzut beretem do was 😉 Ale dobrze wiedzieć.Może następnym razem, bo teraz trasa zaplanowana  😉
Gillian   four letter word
12 lipca 2011 22:01
jakby co to jesteśmy w stajni Erania w Malechowie, czyli w zasadzie w Ustroniu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się