Gdzie nad morze?

Gru   nic nie dzieje się bez powodu
13 lipca 2011 12:48
W tym roku wybieram się nad morze z psem i w związku z tym mam pytanie, jak to jest, można na plaże z psami ? nie można ? Bo już sama nie wiem  🤔 i jeśli tak to gdzie ? macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie byliście z psami ?
Ja bylam w tym roku w Pobierowie i nie było zadnych tabliczek ze zakaz, straz miejska na plazy tez minelismy i zadnych problemow
ja byłam też w Pobierowie i widziałam tabliczki przy zejściach na plażę, jednak psy biegały i to często
O prosze. Ale fakt-chodziłam tylko dwoma zejsciami 😀
Insomnia_90   equo ius civile
13 lipca 2011 22:44
Zna ktoś może jakieś fajne stajnie ( o ile są :oczy2🙂 w Świnoujściu , tak żeby  sobie pogalopować po plaży? 💃
Gillian   four letter word
18 lipca 2011 12:09
No i się Kołobrzeg zatkał... Jechałam dziś ze stajni GODZINĘ - 10 kilometrów  😤 ronda, skrzyżowania, wszystko stoi  😤 ciekawe gdzie Ci ludzie jadą i gdzie zamierzają parkować, skoro palca nie ma gdzie wetknąć. Echh... więc jakby ktoś się wybierał w te okolice to polecam wziąć piłkę antystresową albo dużo melisy.
daleko z Ustki do tej stajni "Anka" ? 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2011 15:10
Macie jakieś sprawdzone fajne pensjonaty/hotele/domki w Sopocie niedaleko plaży i nie za kosmiczną cenę? Zamierzam się wybrać z przyjaciółką i jej rodzicami i bratem, ale nie mamy żadnych kwater.
dziś w tv4 polecali tą stajnię w Rewalu co ja byłam 🙂
nawet prezenter tv wsiadł na tego konia, co ja na nim jechałam w teren 🙂
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
18 lipca 2011 15:42
A my wyjeżdżamy w piątek ok. 2 w nocy 🙂 muszę tylko zamówić pogodę bo jak narazie to kiepsko to wygląda - a my pod namiot. No że chyba ktoś użyczy pokoju 2-osobowego w Pogorzelicy🙂 od soboty do środy🙂
Gillian no my przez Kołobrzeg będziemy jechać...aż się boje tych korków.
Hermes, blisko plaży z reguły ceny są kosmiczne, ale każdy ma inną wartość 'kosmicznej ceny'. w necie jest pełno tego jak wpiszesz jakieś kombinacje z Sopot i pensjonaty.
jak coś konkretnie wybierzesz to mogę Ci wtedy powiedzieć jak daleko od plaży to jest 😉
Macie jakieś sprawdzone fajne pensjonaty/hotele/domki w Sopocie niedaleko plaży i nie za kosmiczną cenę? Zamierzam się wybrać z przyjaciółką i jej rodzicami i bratem, ale nie mamy żadnych kwater.


Chyba żartujesz  😉
Nawet jak jest coś pomiędzy "niedrogością" a "bliskością plaży" to zarezerwowane do 2034 roku włącznie 😉
Musisz zrezygnować z jednego z tych warunków.
robakt   Liczy się jutro.
18 lipca 2011 19:13
Ja polecam Białogórę. Mała miejscowość, czysta plaża. Jedno główne (asfaltowe) zejście i kilka lasem, stadnina koni, piękne tereny. Spędziłam tam 4 razy wakacje i za każdym razem byłam zadowolona  😉
są jakieś stajnie we Władysławowie które mogłybyście polecić? 🙂
Ja wróciłam z Pogorzelicy.
Robi się coraz drożej i tłoczniej ale jak ma sie swoje miejsca to jest dobrze 🙂
Za domek 5 osobowy płaciłam 170 zł zadobę, a w centrum ceny bliższe są 300zł.
Trochę pojezdziłam po pomorzu i jedne inne miejsce które mi sie podobało to Wisełka (tereny wolińskiego parku nar.). Ale doszłam do wniosku że kupujemy przyczekę campingową i całą kasę będe przepuszczać w stajni Czahary 🤣
Kolejny raz prawie ryczałam żegnając się z p. Gosią 😕
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
21 lipca 2011 14:16
vill_18 super że ktoś przynosi świeże wieści z miejsca gdzie się wybieram już jutro w nocy...aaaaaaa🙂

Jak się ceny kształtują za jazdy w Pogorzelicy i za camping?Bo niewiem czy na stronie to aktualne?
No i może troszki więcej zdjęć wakacyjnych znad morza 🙂
Jazda na maneżu 40 zł, w teren 60 zł.
Domki kampingowe 4 osobowe 160 zł, wiecej nie wiem🙂
ma ktoś namiar na pokoje w małej miejscowości gdzie można zabrać psa? blisko do morza?
może być agroturystyka, ośrodek jeździecki itp
Kami   kasztan z gwiazdką
25 lipca 2011 20:39
Help - odpisał mi pan ze stajni w Jantarze, że jest możliwość pojechania w teren na plażę. Jednak chciałabym się dowiedzieć czy warto, czy można u nich pożyczyć jakiś przyzwoity toczek, czy konie to nie jakieś oszołomy. Zależy mi na fajnym spacerku brzegiem morza, ewentualnie spokojnym galopie po falach  😉
Jantar? W Stegnie przynajmniej parę lat temu były konie, parę, no, w 2001r. 😡
Kojarzy ktoś może stajnię w Nowęcinie koło Łeby?
Będę nad morzem w najbliższym czasie i chętnie bym sobie pojeździła,zastanawiam się czy to ośrodek godny polecenia.
Parę stron wcześniej było 😉
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
28 lipca 2011 07:33
Wróciłam z Pogorzelicy - w nocy🙂
Cudowna stajnia - Czahary 🙂

Doświadczyłam tylko jednego wyjazdu w teren bo za krótko byłam, żeby się wpasowac w ich terminy, ale było super 🙂

Zdjecia jak sie trochę ogarnę po wyjeżdzie.

vill - pozdrowiłam p. Gosię 😉
a ja po miesięcznym "plażowaniu" wróciłam z Mielna 🙁
ale za to spełniłam swoje marzenie!



pozdrawiam koleżankę z Wrocławia, która razem ze mną to marzenie spełniła 🙂
mam nadzieję, że nie ma mi za złe wstawienie zdjęcia :-)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 sierpnia 2011 15:48
Zna ktoś jakieś sprawdzone noclegi w Międzyzdrojach? Potrzebuję czegoś niezbyt drogiego, dla dwóch-trzech osób na przyszły tydzień 😉
właśnie planujemy spontaniczny wyjazd nad morze zastanawiamy się tylko gdzie, interesuje nas wypad typowo młodzieżowy jakieś fajne knajpki, dyskoteki, kluby co możecie polecić
Sopot  😎 większej imprezowni nie znajdziesz
Ruffian, albo Wladyslawowo 🙂
Mielno  😅
Z mężem postanowiliśmy jechać sami na weekend nad morze 🙂  😅 jeszcze nie wiem, który bo nie wiadomo jak obłożenie w pracy męża, ale chcemy się wybrać. Oby wypaliło, bo już tęsknię za morzem (tak mi się podobało w czerwcu)  🙂 No i teraz gdzie by tu pojechać hmmm...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się