Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia

kto tak mądrze zapiął nachrapnik na ostatnim zdjęciu?  🙄
klimat rockowo-horrorowy 😀iabeł:
inspiracja zaczerpnięta z teledysku 30 Seconds To Mars - From Yesterday 🙂


Typowe stajenne zdjęcie, jak zobaczyłam światło nie mogłam się oprzeć.
Nie wiem, czy nastrojowe i nie wiem, czy klimatyczne -dla mnie tak. Trochę inne- smutne i wzruszające.



Członek jego stada odszedł, pies stróżował przy nim cały czas.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 lipca 2010 22:10
Ustka '10 bryczka ze stajni Anka w Przewłoce
Zu - śliczne  😍
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
23 lipca 2010 22:30
Cierp1enie dziękuję, miło mi  :kwiatek: niestety, to jedno na milion 😉

Zu- ale ważne, że to jedno jest 🙂 dla takich zdjęć warto je robić 🙂 


MsCarmen - jak zawsze super fota 🙂 dodawaj częściej i pozwól cieszyć się duszy 🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
24 lipca 2010 11:25
Mam nadzieję, że się nadaje - z mojej sesji plenerowej  🙂

salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
24 lipca 2010 11:28
Kami moim zdaniem nadaje się nadaje😉) strasznie mi się podoba🙂😉
frodoslaw, Czarlik 🙂
Ślubno-konne 🙂

Nastrój zrobiła "mgła". "Mgła" była w rzeczywistości dymem z ogniska, na którym ktoś smażył kiełbasy ;] Na zdjęciu na szczęście tych kiełbas nie widać :P
Naboo, szkoda że twoje zdjęcie przeszło bez "echa", bo według mnie (ale to tylko moje zdanie) jest bardzo hmm nastrojowe, smutne, wprowadza w pewne przemyślenia.
Zdjęcie Nabbo napawa mnie ogromnym smutkiem, dlatego nawet ciężko mi było znaleźć do niego odpowiedni komentarz....
no właśnie ja mam tak samo 🙁
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
24 lipca 2010 21:27
ot takie zdjęcie...
Siss mi się podoba, wygląda bardziej jak malowany obraz przez to rozmazanie 🙂 Piękny.
Siss mi sie ta jakość kojarzy z grą komputerową, ale nastrojowe jest.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
24 lipca 2010 21:42
miło mi, że komuś się podoba
budyniowa   Gniade szczęście.
25 lipca 2010 13:02
Nadaje się? Bo według mnie jest nastrojowe i wyraża to co wyrazić miało.
Według mnie zdjęcia nastrojowe/klimatyczne to właśnie takie, na których widać emocje i uczucia. Na twoim zdjęciu budyniowa, ja je widzę.
Natomiast nie widzę nic fajnego w niektórych zdjęciach, które jedyne czym się wyróżniają to np. bardzo dobrą jakością i dajmy na to wschodem czy zachodem słońca. Właśnie uchwycenie takiej chwili, kiedy pokazane są relacje koń:człowiek są najpiękniejsze. IMO.
budyniowa   Gniade szczęście.
25 lipca 2010 14:24
Ambrozja cała ta sesja była nastrojowa , ponieważ wtedy właśnie rozstawałam się z Berdyszem. Więc emocji dużo...


Zrobiłam mały przegląd zdjęć i postaram się kilka wrzucić, mam nadzieję, że uznacie, że w miarę na temat  😀

Klacz Mirabela


Hucułkowo


Wiem, że nie końskie, ale może takie jedno zaakceptujecie


Klimatycznie w Bieszczadach


Po pracy


A to z piątku, nasz trenerka Basia  🙂
Błagam, dziewczyny - "nastrój" to nie jest coś, co człowiek się "domyśla" (że jak się człowiek żegna z koniem, to jest smutno  🤔mutny🙂. Nastrój ma "bić" ze zdjęcia, z jego tematu+układu+barw (bo nie sądzę, żeby pojęcia: kompozycja, środki wyrazu - coś wam mówiły  🤔mutny🙂. Np. kupa w kadrze obrzydzi najpiękniejsze uwiecznione "chwile., linia energetyczna zlikwiduje wszelki "nastrój" etc. Załóżcie sobie wątek/wątki. Np. "Wzruszające pożegnania" "Zdjęcia przytulanek" "Mój koń na pastwisku" "Fragmenty pyska mojego konia" etc. I co tam chcecie. A ten wątek ma określone wymogi.
Halo doskonale rozumiem co masz na myśli. Każdy ma inny gust, to była tylko moja mała, skromna opinia na temat pojedynczego zdjęcia , i wcale nie zamierzałam robić żadnych zmian w idei tego wątku bo dobrze jest jak jest  :kwiatek:
Aż strach coś wstawić, ale co tam raz kozie........

wspomnienie:

cierp1enie dzięki :kwiatek:

Naboo o matko... nawet nie wiesz, jak mnie to wzruszyło... 😲

xxflygirlxx pierwsze super, ładne kolory, "czuć" wschód! reszta niefajna.

donka jak dla mnie - nie.

to jeszcze jedno, ze specjalną dedykacją dla wielbicieli 30 Seconds To Mars 😉

a może ktoś coś powie nt. moich, bo nie wiem co uznajecie za nastrojowe i klimatyczne, jak ktoś stwierdził, podejścia różnych osób są różne, poproszę o wskazówki  🙂
koniara79 ostatnie dwa dla mnie są klimatyczne 🙂 szczególnie to w stajni. reszta taka... zwykła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się