Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia

Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2013 18:00
Zmniejsz zdjęcia, bo zaraz stąd wylecą...
znowu? przecież tym razem wrzuciłam jako pliki.. też nie mogą takie być?  🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2013 18:47
800px max na dłuższej...
musiała mi gdzieś ta informacja ukmnąć.. dziękuję!  :kwiatek:
nadal się uczę forum.  😡
Dworcika   Fantasmagoria
01 maja 2013 22:14
Fajna cisza przed burzą na nich wyszła 🙂
Nareszcie nie ma śniegu tylko możemy się cieszyć słońcem i piękną, zieloną wiosną  🏇
Weekend majowy będzie obfity w nowe fotki  🙂

Facella   Dawna re-volto wróć!
02 maja 2013 12:29
Zazdroszczę słońca, dzisiaj pojechałam do stajni, śliwy kwitną, koleżankę nawet wzięłam, ale co z tego jak słońca ni ma?
Facella ja wczoraj mimo braku słońca uderzyłam focić i powiem szczerze, że już samo to że tak zielono jest dookoła  🙂 wystarczyło na trochę fajnych ujęć
To miła odmiana po szarych i burych, monotonnych miesiącach 😉
.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2013 18:24
glanek, a dziękuję, też je bardzo lubię.
Szkoda, że się źrebię tak schowało, chyba wolałabym widzieć wyraźnie jego pyszczek. Ale miejsce ma potencjał, jak masz możliwość, to wróć tam jeszcze!
Sio   nowe wcielenie marchewki
04 czerwca 2013 19:27
Mi się podoba schowany źrebak-nieśmiały 😉
glanek cieszę się, że się podoba 🙂 to była taka szalona majowa sesja...
co do Twojego zdjęcia, ja ogólnie uwielbiam jesienne fotki, jesień wg mnie to najbardziej fotogeniczna pora roku...
Facella przeglądnełam Twoje fotki z poprzedniej strony i strasznie mi się podobają te w lesie, piękne światło Ci się udało upolowac  😍

.
slw95   żyj i pozwól trwać
04 czerwca 2013 21:38
Jak już jesteśmy przy majowych zdjęciach-pochwalę się zdjęciami z zawodów w Famaguście. Dla mnie są nastrojowe, bo jeszcze na żadnych zawodach nie widziałam tak pięknego tła w postaci rzepaku, do tego świeciło piękne słoneczko a niebo było błękitne 😜 Ogromne pole rzepaku ciągnie się równolegle do posesji stajni, więc piękne tło było i na rozprężalni i na parkurze!
ale Ci się trafiło, jeszcze dziewczyna na siwku w tym żółtym komplecie  😍
choć to pierwsze zdj trochę daje po oczach
slw95   żyj i pozwól trwać
05 czerwca 2013 14:36
Time, daje, ale ciężko było z tym siwkiem-światło ostre, żadnej chmurki na niebie wtedy nie było, godzina 11 i jakbym jeszcze domknęła przysłonę to tło byłoby ciężko widoczne, więc postawiłam na prześwietlonego siwka i jeźdźca na rzecz pięknego tła 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 czerwca 2013 15:55
beatasis, jak się o 6 rano do lasu chodzi, to się da  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 czerwca 2013 16:18
Ustrzelone kiedyś przez przypadek. Robiłam zdjęcie zachodu słońca i się konie władowały. Żałuję, że drugi przycięty.
slw95 - taaa skąd ja to znam, super modele i krajobrazy, a tu jak na złość żadnej chmurki i słońce dające po oczach :/
Facella właśnie czekam na lato i zamierzam kogoś zedrzeć z łóżka o 5 rano, wsadzić na konia i obfocić...bo dokładnie takie klimaty kojarzą mi się z letnimi terenami o wschodzie słońca 🙂

edit: literówka
SK Panków, klacz Portina:







rati88   Jedź tak, by móc żyć ... żyj tak, by móc jeździć
10 czerwca 2013 09:12
słabość mam do siwych klaczy  💘  piękna jest  😍
świetna sesja, genialny nastrój  😍 😍 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
10 czerwca 2013 11:41
Zdjęcia zdjęciami, jak zwykle są piękne. Ale kobyła jest nieziemska, ma taką eteryczną urodę. Od razu widać, że to dziewczyna! 😀
To prawda. Piękna łepetyna 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 czerwca 2013 15:35
faraa, prześliczne! Super miejsce, ma klimat.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
11 czerwca 2013 21:39
kilka moich :
1.


2.


3.


4.


5. Ja  z moim Królem - Bandziorem
.
Huculska Ostoja super zdjęcia!
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
12 czerwca 2013 07:26
Huculska Ostoja - mały na ostanim zdjęciu ma świetne pręgi na nogach, jak zeberka. 🙂

hhe wszyscy się śmieją, że mam zebro-konia 😀

znaczy OKAPI!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się