Nastrojowe i klimatyczne zdjęcia

Pursat   Абсолют чистой крови
03 marca 2009 18:55
😉

Z ubieglego tygodnia moje kobylki i jedno jesienne.
planeta10 zgadałas😀 zdjecie robione dzień przed wyzrebieniem🙂 :kwiatek:
a u was  jak białoooo😀

Strzyga
świetne ujęcie: 😜
boswell 2 i 3, genialne  😵  :kwiatek:
kpik   kpik bo kpi?
03 marca 2009 23:29
boswell - 2 szczególnie wow 🙂 warunki fantastyczne, masz coś jeszcze z tej sesji?
Ale to juz gorsze 🙁

To ostatnie ze wzg na sliczne drzewa- a to nie snieg tylko szadz.. Wczesniejsze - roslinki mialy byc ostre konie tylko jako motyw. ale to juz taki "pstryki" nie podobaja mi sie zbytnio, nie bylo slonca i na wybiegu nic ciekawego... 🙁
midnight   Wyprowadz mnie w pole daleko...
04 marca 2009 18:52
Piekne te wasze zdjecia!
Ja we wakacje przez 2 tyg bylam u wujostwa ktore ma stado huculow..nie wypadalo nie zrobić
wstawie tymczasowo tylko jakiegoś zrebola

sliczne ujecie i kolory jak marzenie  🙂
Billy:
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
09 marca 2009 18:32
z wczorajszych zawodow 😎

nie ma to jak latac po zawodach, startowac i robic zdjecia 😜

plus odkopane wschodowe:

1 i 3 the best  😜
Moze sie nada jak nie to przepraszam... ale mi sie strasznie podoba..🙂 a te poprzednie wasze sa cudne..
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 marca 2009 21:11
Reeety, jakie piękne zdjecia... 🤔 🙇 moje nie mogą się równać, ale dodam... 😉 :

tyskakonik
# Proszę bardzo o wstawianie zdjęć o[color=red] [size=16pt]TEMATYCE KOŃSKIEJ[/size]

😉
Pursat, Jessy wszystkie wasze zdjecia są obłędne !  😵

boswell pieknie uchwycone koniska zimą  :kwiatek:

Wakacyjne:
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 marca 2009 21:24
Ehh, kiedy te wakacje do nas wrócą...

A tu zdjęcie z miejsca, gdzie zatrzymał się czas  😉

Jessy Twoje zdjęcia mnie powalają. Pierwsze mnie zauroczyło! Świetny aprat, swietne ujecie i swietny fotograf który potrafi złapać i uwiecznić takie chwile
Martynkakoniki Lotnaa aaa cholery jedne 🙂 po co przypominacie o wakacjach 😀
ja chce jakoś ten okres zimowo- niewiadomo jaki przeżyć, a zdjecia bardzo fajne 🙂

Lotna, gdzie takie bajkowe kuce są?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
22 marca 2009 23:40
Dada, to raczej coś krępego pociągowego. Upolowany w Międzygórzu w drodze na Śnieżnik  🙂
znaczy Polska i polski kuc! Piękny, brakuje mi małego hobbita obok 😉
asds   Life goes on...
23 marca 2009 01:09
Dada wybacz ze twoja wizje kuca rozbije ale to Belg jest 😉, koń zimnokriwsty. Nadmienie ze bardzo pocieszne konie. Zakłądma zę foto złapane w górach podczas zwałki drewna 🙂
Może być?  👀

asds- domyślam się, że kucyk to to nie jest. Nie mniej jednak nic nie przeszkodzi mi słodkim kucem leśnym go nazywać 🙂
Mia AAA!!! Koń bez nóg!! 😲
takie jakieś 'kucykowe'.
nie ma sie za bardzo czym chwalić ,ale co tam.
sukienka którą miałam się nie spisała , nie zasłaniała kucykowi zadu  🙁

ann pierwsze zdjecie jest świetne ! 😀

Apropo takich kucyków - one potrafią odpalić z kopyta :P ( w dosłownym tego słowa znaczeniu :hihi🙂
potrafi, potrafi .
kilka razy na niej galopowałam, tępo suuuper, ale w moim przypadku nie było to za przyjemne, ponieważ galop składał się z barana, dęba, barna, dęba itd.
nawet przy robieniu zdjęć było wesoło, ponieważ prawie wpadłam do stawu gdy przy pozowaniu do zdjęć konikowi chciało sie bryknąć.
Bedzie mały  🚫 ale cóż  😁

Kiedyś z moją kumpelą pojechałysmy do takiego Pana pojeździć na koniach, problem był taki, że miał koniura polskiego, szetlanda i jedno ogłowie, to stwierdziłysmy, że jak hucuły chodzą na kantarach nam ładnie to czemu jej szetland nie pojdzie, (nic bardziej mylnego!) ja wsiadlam na konika polskiego i jedyne co ujrzalam był to piekny krajobraz zachód słońca, ona na górce oświetlona zachodzącymi promieniami i rolnik, który spieszy się żeby skończyć swoją prace w polu, a tu nalge cały obrazek jakby nabrał tempa i kucyk zaczął szaleńczo galopować z górki, brykać skakać i wyczyniać różne dziwne rzeczy, rolnik oparł sie z wrażenia o motyke , a jak kolezanka spadła w tej pięknej scenerii to kucy podbiegł do niej obejrzał, a jak chciala go złapać tak zwiewał.. i poźniej sytuacja sie powtórzyła, a ja do dziś mam tą sytuacje w swojej wyobraźni i jak sobie przypominam o niej od razu sie śmieje  😂

A co do zdjęć to  super są i ktoś kto nie miał do czynienia z kucykami pomyślałby " jaki kochany konik"  😀
tak,tak  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się