czapsy i buty

McBetka no to dobrze się składa  🙂
No właśnie ja tez mam bardzo szczupłą nóżkę ale 36 mnie uwierały..

Efka, Jak z rozmiarówką?
Potwierdzam, rozmiarówka standardowa, można śmiało brać rozmiar w jakim się chodzi na codzień.
Mam te same Hippici co McBetka i stope ani wąską, ani przesadnie szeroką i po jednej jeździe sztyblety dopasowały się do nogi idealnie,  chociaż na początku ledwo dawałam radę w nich chodzić - były sztywne, ciasne i ogólnie mało wygodne 😉
Mi chodzi o rozmiarówke Pana Pawła.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
06 kwietnia 2009 21:11
Śliczne te sztyblety Pana Pawła Krzyśka, ktoś się orientuje w cenie, bo szukam i nie mogę znaleźć?

Co do Hippiki, miałam ich sztyblety i były baaadzo mocne, biorąc pod uwagę że były used and abused, pastę widziały nader rzadko, a i tak przeżyły kilka lat. Sztylpy też długowieczne, w sumie skóra wciąż jest w świetnej kondycji, tylko zamki się poddały i musiałabym wszyć nowe.
Ekhem faktycznie sztyblety Hippica Elite przez pierwsze 3 dni były makabrycznie niewygodne, jakby za ciasne, uwierały mnie szwy a nie mam mocno wrażliwych nóg. Troszkę mnie to załamało ale teraz po jakims tygodniu jest już ok i myślę, że jestesmy na dobrej drodze do dopasowania  😉 Skóra się wyrobiła i właściwie nie czuje już dyskomfortu.

Taka dygresja - razem z nimi zakupiłam sztylpy Hippica. Ślicznie wyglądają na nodze, wzięłam specjalnie ciut dłuższe, uwierały w kolano przez 2,3 dni, teraz tak samo jak buty - pozałamywały się i nie czuję ich. Do tej pory jezdziłam w podkolanówkach, tak było mi najwygodniej, ale jednak po zmianie ze skarpet na przyzwoite sztylpy człowiek od razu ma lepsze samopoczucie  😀 i mam (pewnie sugestywne wrażenie), że noga się lepiej w siodle układa  😉
Lotnaa 170zł oczywiście bezpośrednio od Pana Pawła. Bo na allegro już 220zł.. 😁

Teraz muszę sobie do nich dopasować czapsy..tylko nie od pana Pawła, takie już mam, dzielnie mi służą już pare lat.

Mam na myśli ze miękkiej skóry, coś w tym stylu:

http://allegro.pl/item599587594_eleganckie_czapsy_sztylpy_skorzane_horze_czarne.html

Tylko mam obwód lydki 30cm.  😁
Ja już szylpy i sztyblety prawie już wybrałam 🙂
Napewno będą to produkty Firmy Obuwniczej PBK Pawła Krzyśka
[img]http://195.225.36.8/~capriolawebmaster/foto/sztyblety/0.jpg[/img]

A więc, sztylpy będą takie


Mam jednak problem ze sztybletami (też oczywiście Firmy PBK), mianwicie nie wiem na jakie się zdecydować....czy lepiej wybrać te bez zamka? a może lepiej z zamkiem? Tylko wtedy gdzie ten zamek-lepiej z przodu czy z tyłu? Poniżej przedstawiam zdjęcia sztybletów, którymi jestem zainteresowana.
Najchętniej wybrała bym, te z zamkiem z przodu, ale ktoś tu już wspomniał, że nie będą dobrze prezentować się ze sztylpami oficerkowymi. Co mam zrobić ? Czy mimo to warto zdecydować się na te z zamkiem z przodu? 🙂







Chcę by sztyblety ładnie prezentowały się ze sztylpami, ale jednocześnie by były funkcjonalne i trwałe. Bardzo, bardzo proszę o pomoc.
agnieszka133333 ja wybrałabym sznurowane, albo te bez zapięć, bo z zamkiem nie prezentują się ładnie ze sztylpami
agnieszka133333, sznurowane albo zwykłe. Te drugie nie będą się dobrze prezentowały. Mogę Ci tylko powiedzieć, że moja siostra ma ten pierwszy model i jest bardzo zadowolona. Sztyblety maja parę lat, a wyglądają super 😉
A mi te zamkiem podobają się, kiedyś miałam podobne i były bardzo wygodne.

Ja natomiast zamówiłam sztyblety sznurowane od Pana Pawła ale nie dostałam maila potwierdzającego czy zostały wysłane.. 🙁

Szukam teraz sztylp z mięciutkiej skórki.. 👀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 kwietnia 2009 13:36
ja mam buty i czapsy Hippici, czapsy mają rok, a zamek już się psuje 👿 za co je uwielbiam, to to, że szybko i fajnie dopasowywują się do nogi. Buty mam też rok i jestem z nich bardzo zadowolona, są z zamkiem, łatwo się je zakłada. Po rozchodzeniu są bardzo wygodne, można również rozpiąć zamek i nie spadają z nogi.
mam niestety tylko takie zdjęcie:
Ja właśnie kupiłam sztyblety Hippici, są bardzo fajne, dobre pierwsze wrażenie, zobaczymy czy się sprawdzą tak jak Wam
Tez jestem od tygodnia posiadaczka Hippica Elite, przede wszystkim z koniecznosci...moje waskie kopytko lata w kazdym innym sztyblecie:/ ale jak na razie - bardzo fajne🙂 dobrze dopasowane do stopy, nic nie odstaje, no i bardzi eleganckie wykonanie🙂
dołączam do grona posiadaczy Hippia Elite... mam je juz tydzień ale jeszcze konia nie widziały bo poprzednie jeszcze jako tako żyją 🙂
mam tylko nadzieję że się rozejdą bo na razie są niezbyt wygodne ;p
Hippica Elite ladnie wygladaja i sa wygodne. Baaaardzo je lubie, ale jest jedno "ale". Moje maja dwa lata. Jak do tej pory mialy wymieniane podeszwy (w miejscu oparcia o strzemie sie wytarly) i teraz w jednym podeszwa sie odkleila. Juz tego naprawiac nie bede, bo mi sie nie oplaca (ogolnie sa juz zmeczone zyciem).
Dodzwoniłam się do Pani  💃

Moje buciki zostały wysłane w czwartek, powinnam dostać po świętach  😅

Żeby rozmiar był dobry  🙇
Dramka a powiedz...zamawiałaś ich dostępne standardowe rozmiary tzn. np. 41, czy wymierzałać swoją stopę i robili Ci na idywidualne zamówienie?
Mam jeszcze jedno pytanie 🙂 tym razem do ogółu 🙂
Czy wie ktoś ile kosztują zwykłe sztyblety, jeśli kupujemy je bezpośrednio od pana Pawła Krzyśka ?
agnieszka133333 Zamówiłam standardowe 36. Podałam długość stopy i Pani mi zaproponowała rozmiar 36. Jak chcesz znać cenę napisz e-mail lub zadzwoń.

Moje buciki dzisiaj przyszły! Są cudowne. Sznurówki gumowe..wow  😲

Może troche za szerokie przy kostce ale Ja mam wyjątkowe patyki. Na cieńką skarpetkę na lato będą super i myślę że jeszcze trochę się rozejdą. Delikatnie mnie uwierają przy pięcie.

No ale w porównaniu do HIPPIKI kosztowały z wysyłką 190zł tzn. 60zł taniej i jakościowo nie są gorsze. Zdecydowanie lepiej sie prezentuje niż na fotce ze strony Pana Pawła. I rozmiar 36 Pana Pawła na mnie lepiej pasuje bo HIPPICI były ciasne w czubku.
dziękuję za odpowiedź 🙂 Cieszę się, że jesteś zadowolona i buciki spełniły Twoje oczekiwania.
Mam nadzieję, że będą Ci służyć latami.
Ja dzisiaj złożyłam zamówienie, na zwykłe sztyblety Pana Pawła Krzyśka 🙂 już nie mogę się doczekać kiedy je dostanę.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
14 kwietnia 2009 12:48
mam te same sztyblety co Dramka, są przefajne 🙂 mam je od pół roku (ponad) i używam codziennie, co prawda wzięłam 37 więc o numer za duże, ale mimo to jeździ mi się dobrze 🙂
W bucikach super się jeździ, już się ułoży do stopy i nie uwierają, rozmiar idealny.

Teraz zostały mi czapsy do zakupienia..ale portfel musi chwile odsapnąć od tych zakupów.. 😜

Agnieszka, Ile za te zwykłe sztyblety?
nie działają linki  😉
już poprawiałam 😉
Ja mam  😉 Są z mięciutkiej skóry, fajnie się w nich jeździ, wygodne są, ale nie mogą być nawet trochę za szerokie-bo się zwyczajnie zsuwają  🙂 Ogólnie jestem z nich zadowolona, jak narazie nie mam na co narzekać
aga930 Błagam wstaw fotkę  🙇

Jest nawet mój rozmiar XXS 164-176  😅

Normalnie zakochałam się  😍 Piszę do AMIGO bo tylko są tu..

PS. Sztyblety sznurowane P. Pawła rozeszły się i są świetne, jestem z nich bardzo zadowolona  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 maja 2009 07:37
Ja mam takie sznurowana z firmy hippica i po 5 latach intensywnego użytkowania muszę się znimi pożegnać 😉 Ale polecam produkty Hippica, są dobrej jakości i wygodne.

tez muszę kupić sztylpy, ale ja jednak wole przymierzyć.

Kupujecie przez internet i pasują?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się