czapsy i buty

galeria, suwaki w każdych Hippicach to śmiech na sali. Trzeba wymienić na porządny i już ma się spokój. A skóra dla mnie bardzo fajna, tylko trzeba brać naprawdę dopasowane bo mocno siadają. Ja mam 2 pary Hippici, czarne i brązowe i dla mnie to najlepsze sztylpy w takiej cenie.
U mnie nic się nie drze i suwak działa bez zarzutu. 🙂
Ja wstępnie poszukuje brązowego kompleciku ale w odcieniu rudości. Nie chce czekoladowych bo takie już posiadam 🙂
i poszukuje  w necie i nie potrafię nic znaleść, jedynie póki co to taka ofertę:
http://sklep.bergo.pl/czapsy-roma-hippica-p-1200.html
i nie ukrywam że taka cena to jest mój limit 🙂 a jeszcze bardziej by mi odpowiadało, gdyby czapsy były sztywne 🙂 może ktoś pomóc?  :kwiatek:
ps. ma może ktoś taki brązowy komplet hippici? lub jakieś fajne foto takiego jaśniejszego brązowego komplet? dziękuje 🙂
Bacik90 , Romy raczej nie są w odcieniu rudości i są miękkie, więc z Twojego opisu - zupełnie nie to, czego szukasz 😉
Perlica, Gwiazda dzięki🙂 czapsy są super, sztyblety są 'inne' i przez to mi się podobają, bo chciałam koniecznie jakiś lakierowany akcent żeby pasowały do czapsów, myślę, że na koniu mniej się to będzie rzucać w oczy i może całkiem ok wyglądać.

Ale muszę te sztyblety rozbic trochę bo po pierwszym założeniu wydały mi się idealne, ale jedak teraz jak dłużej w nich siedzę to są dość na styk i na długość i szerokość i w podbiciu więc cierpliwie w nich siedzę;d mam nadzieję, że to, że są polakierowane z przodu nie sprawi, że nie będą się chciały rozbić choć trochę.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
20 czerwca 2013 12:39
[quote author=azzawa link=topic=84.msg1787582#msg1787582 date=1369724497]

Rozmawiałam z bardzo miłą Panią z PBK, dzięki której bardzo szybko sztylpy zostały poprawione i odesłane z powrotem (wszystko na ich koszt).:



Dobrze wiedzieć, że jest taka możliwość. Mam nadzieje, że jeżeli odebrałam sztylpy w marcu to da radę poprawić używane jeszcze
[/quote]

Gdyby ktoś miał podobne rozterki jak ja to informuję, że można przerobić za drobną opłatą.

azzawa, mam zaznaczyć miejsce zwężenia i o ile cm. Mogłabyś zdradzić, jak to u Ciebie wyszło? ( ja oczywiście źle pomierzyłam i mam je chyba za długie  :zemdlal🙂

edit: tak się niefajnie układają
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
27 czerwca 2013 08:26

ma ktoś juz te sztyblety, jaka jakość skóry? Czy rozmiarówka typowa ?

http://allegro.pl/buty-jezdzieckie-sztyblety-monaco-39-i3315379584.html
safie już nie pamiętam ile to było cm, ale ja zapięłam na nodze i sobie na oko wymierzyłam, od którego momentu i ile na szerokość przyciąć...

tak było przed (te na dole)


a tak po:

Słuchajcie przymierzam się do zakupu, upatrzyłem sobie dwie opcje, weźcie doradźcie czy warto bo już sam nie wiem 😀

1 model to Waldhauseny: http://www.gnl.pl/czapsy-paris-awalegs-p-5967.html
2 model to Fair Play: http://www.gnl.pl/sztylpy-fair-play-luxor-casual-p-15954.html
Czy ktoś zamiawial na sztyblety.pl coś w brązie i mógłby wstawić zdjęcia ?
Ludziska no weźcie pomóżcie w wyborze tych sztylp  🙇
Ja bym brała fair play 🙂
też bym brała fair play, ale może być krucho z dostępnością. Za to bardzo podoba mi się jakość czapsów z horze, zamek jest zupełnie inny niż np. w Hippice, taki pancerny. Dodatkowo są piękne, mają ciemnoczekoladowy odcień brązu 😉 Zobaczymy jak przy dłuższym użytkowaniu się sprawdzą.
Moon   #kulistyzajebisty
01 lipca 2013 17:04
Nie miałam nigdy Fair Play, ale z iloma znajomymi nie gadałam tyle narzekało na ich jakość i to, że lubią się rozpinać w trakcie jazdy.
Horze jakoś mi się nie podobają, zobaczę jednak chyba skuszę się na te Fair Play`a - może się nie rozlecą w końcu to nie jest jakaś lipna firma 😲
tak wygląda mój koplet z PBK na koniu, niestety słabe zdjęcie:
Ja od 3 lat używam bucikow PASCUELLO z przodu sznurowane, a z tyłu zameczek. Są ładne i jakościowo dobre. Jak coś to wyśle foto:-)foto i cena niska bo około 170zł
Pozdrawiam Kamila
Widia w wolnej chwili wrzuciłabyś foto tych swoich butów, a swoją drogą co sądzicie o Waldhausen` ie, jak by nie było to niemiecki produkt 😉
Proszę o maila, ja wyślę Tobie, a Ty wstawisz bo z tel nie mogę na strony wrzucać. Już wstaję i cykam;-)
Misia ja mam sztyblety + sztylpy. Postaram się obfocić i wstawić fotkę.
Magdzior, bardzo ładnie to z daleka wygląda, nawet te noski 😀. Jeśli będziesz miała zdjęcia z bliska, koniecznie wstaw 😉.
Moon   #kulistyzajebisty
02 lipca 2013 14:52
Magdzior, a nie są deko za krótkie?
Moon no wlasnie na zdjeciu troche tak wygladaja, chociaz tyle ze ten łuczek jest to jest ok, ale zaś jeśli bym wzięła dłuższe to by się zaczęły marszczyć bo już te myślałam, że sie będa się brzydko ukladały w okolicach gdzie zachodzą na sztyblety, ale jest nawet ok, a i tak brałam wyzsze niż wskazywałoby  mierznie nogi... 🤔wirek:
czy wie ktoś gdzie można kupić ariaty oprócz sklepu konik.com.pl?
Czy ma ktoś może takie czapsy: http://www.gnl.pl/product_info.php?products_id=8977{11}252{2}34{9}159
Co możecie powiedzieć o nich?
Jak z jakością Koenigsów? Miałam jedne ze skórzaną podeszwą, ale jakiś stary model, dostałam używane. Podeszwę przetarłam a same sztyblety były tak okropnie sztywne, więc poszły na śmietnik. Nie wiem czy to kwestia felernego modelu?
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
19 lipca 2013 20:58
Dziewczyny, pytanie-prośba.
Ma ktoś może zdjęcia oficerek na nodze Petrie standard i Anky? Jakie ew. inne oficerki dresażowe polecacie tak do 2000? Jest może jakiś szewc, który uszyłby oficerki na wymiar? Gdzie można zamówić jakieś oficerki "custom"  hihi ?
lizzy chyba nie ten wątek 😉 zerknij do oficerkowego - duuużo do poczytania o petrie 🙂
Ja już od prawie roku używam PASCUELLO brązowych, butów i czapsów, sprawują się super, buty troszkę odbarwiły się na noskach, ale ja ich naprawdę nie oszczędzam, kąpię konie, chodzę po błocie. Odbarwienie łatwo zatuszować pastą do butów, ostatnio nawet z braku laku wyczyściłam je, wypastowałam i założyłam do miasta 🙂 Wciąż wyglądają pięknie.
Czapsy są strasznie miękkie i nie spodziewałam się, ze tyle wytrzymają, tymczasem bardzo pozytywnie mnie zaskakują 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się