ZAginęły psy! Mazury

Witam!
Wstawiam to ogłoszenie, bo może jest ktoś z okolic, a im więcej ludzi się rozgląda tym lepiej:



Z góry dziękuję za pomoc!
A.   master of sarcasm :]
02 lutego 2012 16:13
Zrob event na facebooku, dotrze do szerszej publicznosci.
jeśli zrobisz event możesz mi podesłać na pw, jestem z warmii i mazur mogę zaprosić znajomych zawsze to coś.
Podsunę tę myśl właścicielom, bo psy nie są moje. Wiem że oni ogłaszają się na fb, w gazetach, ja tyle mogłam, że powiesiłam na forach. Mam nadzieje ze się znajdą.
tak koniecznie ja znalazłam psa dzięki facebookowi

trzeba obdzwonić leśniczych i dać znać listonoszom, ogłosić w radio ...itp
Wiadomo coś?
Poszukiwania trwają, narazie bez efektów niestety. Ale Właściciele ciągle są dobrej myśli i to ważne 🙂

Wiem że leśniczy, koło łowieckie, gazeta biorą udział w poszukiwaniach. Koleżanka dziękuje wam za wszystkie sugestie 🙂
a do schronisk dzwoniliście?
Psiak się znalazł, niestety oba nie żyją. Nie wiem w jakich okolicznościach, nie wypytuje, bo właściciele przeżywają stratę, dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Wątek można zamknąć.
O cholera 🙁 Pewnie z wyziębienia... Chociaż bernardyn? Strasznie smutna sprawa...
🙁

Może zjadły coś trującego. To w połączeniu z mrozem...
Smutno 🙁
Tak, trującego. Ołów zapewne.
Małgo , przekaż proszę właścicielom ogromne wyrazy współczucia z powodu straty piesków. Wiem doskonale co czują. Moim rodzicom w zeszłą zimę zginęły tak dwa duże psy. Jeden się znalazł po ponad tygodniu i był porządnie poodmrażany, na szczęście wyszedł z tego. Drugi - mój, niestety się nie znalazł. Ten pierwszy, kiedy go znaleźli był w takim szoku, że nie poznał mojej mamy, kiedy ta po niego przyjechała i długo wahał się czy podejść, czy nie.
Według mnie, to lepiej nie zamykać tego wątku, bo może on posłużyć też innym. Sama, żeby znaleźć psy rodziców szukałam pomocy gdzie się da.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
01 lutego 2013 17:31
Przepraszam, ale mój też zaginął. Proszę o pomoc!
http://www.photoblog.pl/maciikoowa/143448574/zaginela.html


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się