tragiczna śmierć dziecka

ciekawe tylko ile w tym prawdy.. 🤔
pożyjemy, zobaczymy  🤔
Jak to już ktoś w tym wątku napisał- nie długo w Tańcu z Gwiazdami wystąpią  🙄 😵 Na którymś z portali Rutkowski, który znów zaczyna udzielać wywiadów w tej sprawie, stwierdził, że jak prokuratura może takie fakty do opinii publicznej ujawniać- przecież Waśniewscy rozpoczęli już NOWE życie i nie można im tego psuć  😵 Szkoda tylko, że Madzia spod gruzu nowego życia nie może zacząć  😤
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 marca 2012 08:41
jaka cud peruka, nowe włoski ukrywa  😜

nie rozumiem jak można być az tak bezczelnym, widać że Pani Drzyzga spadła na totalne dno, chociaż patrząc jaki ona program prowadzi to dla niej dość hmm.... normalne :/

Może jeszcze dla nich nominacje do jakiejś nagrody... paranoja.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 09:00
Wywiad z matką Madzi - nie dzwoniła po pogotowie, bo chciała być w tej chwili przy Madzi  😲 😵


http://www.tvn24.pl/-1,1738432,0,1,latwiej-wierzyc--ze-magda-jest-porwana-i-ze-ja-ktos-odda,wiadomosc.html

Wywiad chyba z przed kilku dni bo teraz chyba jest już blondynką  👀


Widziałam ten wywiad, czapka na głowie i peruka czarna. Bo obecnie jest ścięta na krótko i utleniona na blond, a do tego wielkie okulary.
poza tym jak komuś umrze dziecko- to przypuszczam, że przeżywa to zupełnie inaczej
a nie szlaja się po tv i innych "szoł-wydaniach"
To jest po prostu obrzydliwe.
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
23 marca 2012 09:17
Podobno wypuścili ją z więzienia specjalnie licząc że sama w końcu się wyda...

ciekawe czy w końcu poznamy prawdę, ile mogą trwać badania tak małego dziecka???
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 09:18
Jak ją opisał Fakt.. kobieta wamp..
http://www.fakt.pl/Sprawa-Madzi-Matka-zrobila-sie-na-blond-Tak-cierpi-mama-Madzi,artykuly,148692,1.html


Badania już zapewne dawno mają, bo przecież dziecko już dawno pochowane.
Zapewne zbierają dowody, bo bez nich nic nie mogą zrobić, nie mogą jej oskarżyć.
A patrzcie jak Rutkowski wije sie jak piskorz. Z jednej strony parcie na promowanie siebie (pogada z nimi, wyjaśnią na konferencji prasowej), a z drugiej zaczął robić aluzje do brata matki, co dla mnie wygląda jak dupochron.  Bo może okaże się, że ustawił zeznania obojga rodziców Madzi. Trudno mi uwierzyć, że do do tego apartamentu  wprowadził ich bezinteresownie.
A pamiętacie, jak trwały poszukiwania małej Madzi i Jackowski na kilka dni przed wyjaśnieniem sprawy powiedział, że Madzia nie żyje, że obrót sprawy zaskoczy opinie publiczną i że mała jest w Sosnowcu? I kilka dni później okazało się, że miał rację..... 🙁

Potem, jak wszyscy utrzymywali nieszczęśliwy wypadek Jackowski powiedział, że to nieprawda, że wg niego dziewczynka została uduszona poduszką......

i tylko patrzeć, jak do tego dojdzie prokuratura! Masakra, ale wierzę, że sprawiedliwość ich dosięgnie 😤

duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
23 marca 2012 09:45
jackowski jackowskim ale czytaliscie opracowanie pani sepskiej??, wkleiłam linka wczesniej...szczęka opada 🤔
Przed chwilą poinformowano o znalezionych notatkach, dlaczego warto się dziecka pozbyć. I o szukaniu trumienek i info o zasiłkach po śmierci PRZED zgłoszeniem zaginięcia. Brr...
Dworcika   Fantasmagoria
23 marca 2012 11:50
halo, o tym już wczoraj była mowa.
http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,temat.html

Jak widać teraz nie Madzia jest ofiarą, ale rodzice... W tym wywiadzie z Drzyzgą też można takie wrażenie odnieść.
No cóż, film "Urodzeni mordercy" zaczyna mieć realne odniesienie w rzeczywistości.

Edit - długo nie musieliśmy czekać, mamy już efekt rzucania się złapanej ryby w sieci:
http://wiadomosci.onet.pl/sprawa-madzi,temat.html
Ja się nie zgadzam na porównywanie bohaterów Urodzonych Morderców ( super film swoją drogą) do matki Magdy  😉

Podejrzewam, że Rutkowski zaczął się nimi opiekować po to, by ich udobruchać. Stosował środki niekoniecznie zgodne z przepisami, zniszczył matkę medialnie. Ściął się po raz kolejny z naszą policją. Sam nie dość że nie posiada licencji detektywa ( obszedł przepis na około) , ma sprawę o pranie brudnych pieniędzy. Niepotrzebna mu sprawa założona przez rodziców Magdy. Stąd chyba jego zagrywka mająca na celu udobruchanie ich i granie dobrego wujka.
Poza tym...mogło mu się wydawać, że nie prowadząc dalej sprawy nie będzie ułatwiał nic policji. Gdyby policja nic nie wykryła mógłby się później chełpić, że "bez niego ani rusz"

Obecne zachowanie medialne rodziców jestem w stanie jakoś zrozumieć. Każdy człowiek jest inny. Wyjście do kina kilka dni po śmierci dziecka na horror...no...ok....może kina jest dla nich swego rodzaju azylem.  Zmiana fryzur- to symbol rozpoczęcia nowego życia- ok. Kozaczki na szpilce.....no dobra..ok. W końcu nie musi chodzić w rozciągniętych dresach i kapciach. Buńczuczna postawa męża - ok, można mieć dość nagonki na swoją osobę. Ich zachowanie po śmierci Magdy jestem w stanie w różny sposób sobie jakoś wytłumaczyć.

Ale sama śmierć jest podejrzana dla mnie od samego początku. I zachowanie matki od śmierci do kilku dni po- niezrozumiałe. To nie był szok, jak próbuje się tłumaczyć. To wyrachowane działanie na zimno. Jej wypowiedzi, zachowanie, kłamstwa.
I tak nie znamy tego co naprawdę się dzieje, nie mamy danych, które są rzetelne.
( sama prokuratura (?no ktoś taki  :icon_redface🙂 mówi, że do odsłonięcia ciała potrzeba było unieść wielki głaz, który 2 osoby podnosiły. Ale do wsunięcia ciała niekoniecznie trzeba było głaz podnosić. A opinię publiczną utrzymywano w błędzie, że ponoć trzeba) tak więc jesteśmy manipulowani w zależności od tego co pasuje prokuraturze. 🙂  Teraz też możemy. Rzekomą kartką z powodami usunięcia dziecka  czy informacjami w komputerze. To może być część gry policyjnej.

Ja czekam na wyjaśnienia ostateczne. Mój nos mówi, że nie był to wypadek i tyle.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 15:38
Mi się wydaje, że Rutkowski zagrał 'dobrego wujka', bo pewnie sam podejrzewa, że coś z nimi nie tak. Udostępnił im swoje mieszkanie, ciągle organizuje konferencje, może czeka aż w którymś momencie coś się posypie, wygadają się, pokłócą. Chce być blisko nich, by w razie czego zgarnąć miano tego, który ich wydał/doniósł/rozwiązał sprawę. Podejrzewam, że domysły i poszlaki mają wszyscy, ale trzeba twardych dowodów.

A wprowadzanie opinii publicznej w błąd jest celowo, bo to co my wiemy, wiedzą i rodzice Madzi. Więc gdyby padła informacja, że mają dowody skazujące rodziców to mogliby dogadywać się co wersji wydarzeń albo zacierać ślady.
Też myslałam, że może zamierza ich podsłuchiwać w tym swoim mieszkaniu....ale .. doszłam do wniosku jednak, że chyba po prostu zmienił front w stosunku do nich z innych powodów.
,
ale to już było  🙂

Owszem- zrobiono z tego serial brazylijski. I oczywiście całkowicie świadomie, wiedząc, że temat chwytliwy i poczytność wzrośnie.
Ale trzeba im przyznać, że odcinki są bardzo wciągające. ( dla sporego procenta społeczeństwa)
( tak jak wciągające dla wielu osób są portale plotkarskie, treści sensacyjne. Nie zmienisz ludzkiej natury. Owszem- kultura wypowiedzi powinna obowiązywać, ale żeby zaraz totalny zakaz interesowanie się tematem?  :ke🙂

ps- zauważ, że sami "poszkodowani" nie stronią od mediów od samego początku !  😲
Magda mamy chce pozwać media..
Magda mamy chce pozwać media..

Dramka, wyśpij się  :kwiatek:
hanoverka, dla mnie to jest żenada, tym piep***niem na konferencjach prasowych moim zdaniem tylko sobie szkodzą, czy są winni czy nie. Powinni siedzieć cicho i usunąć się w cień, przynajmniej do czasu wyjaśnienia sprawy.
Ja w ogóle tego nie ogarniam, normalnie siedzę z rozdziawionym dziobem i nie mogę uwierzyć, że oni są tacy ''chętni' do publiki. A ta dziewczyna, matka Magdy siedzi cały czas nieruchomo, wariatka 🤔
[quote author=Tomek_J link=topic=84018.msg1347852#msg1347852 date=1332520974]

Doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci, zabójstwa lub morderstwa. Nie powinno się to zdarzyć, ale się zdarzyło. Ale o tym, co się tak naprawdę stało i kto ponosi odpowiedzialność nie powinny decydować ani sprymityzowane i schamiałe media, ani czytające te media półgłówki.
[/quote]

A kto karmi te media?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 marca 2012 22:47
Tomku_J
Zgadzając się na wszelkiego rodzaju wywiady.
Sami zaczęli, wielkim kłamstwem.
Tak by się o tym nie mówiło, ewentualnie szybko by ucichło.
konferencja prasowa http://wiadomosci.onet.pl/wideo/czego-szukali-rodzice-magdy-w-internecie,48653,w.html#play

😲
on jeszcze opierdziela ludzi? niesamowite....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się